Goeiemorgen dames, Sweetmieke: Jij bent zooooo vet dik zwanger meid, wauwwwwww! Hoef je niet meer over te twijfelen hoor hahaha, denk zelfs dat je een vroeg ei hebt gehad want wat een knaltest! BEG: hahaha, wat leuk dat je t zo hebt verteld , en leuk dat je paps zo crea is met namen. LIane, mooie temp! @ hier: kleine heerlijk de hele nacht doorgeslapen, half 8 pas wakker.. jippie! Stiefzoon pas een half uur later, pff na dinsdag kunnen we eindelijk tegen m zeggen dat ie een broertje of zusje erbij krijgt ... nog 2 daagies!
@ Trishka, spannend he! maar ook erg leuk! maar nog heeeel eventjes wachten! dank je wel! ik ben echt blij dat me temp omhoog is gegaan! @ Beg, me vader had volgens mij geen wiske maar wel andere rare namen volgens me moeder, ik zal het haar nog eens vragen
Oh ja, mijn zusje was er ook, dus heb tegen dr gezegd dat ze tante wordt Maar nog over die namen, mijn zusje begon er zelf over, maar we gaan dus er wel op letten dat het niet van die hele ouderwetse chinese namen worden hahah. Mijn moeder zei ook, als je die namen niets vindt, dan hoef je ze ook niet te gebruiken haha.
GEFELICITEERD!!!!! je mag gewoon héél hard stuiteren hoor, want die is echt wel positief!! super!! geniet ervan!!
g'morgen dames! ik kwam ff wat bijlezen, maar ga niet alles gelezen krijgen ga proberen BEG haar verhaal te vinden en dan ben ik er weer mee weg dikke knuf allemaal en ik hoop dat alles goed is met iedereen
wij hebben vandaag 2 verjaardagen en ik zit te kijken hoe we daar kunnen komen..... er ligt sneeuw dus fietsen gaat niet makkelijk, ze strooien hier de hoofdwegen zelfs niet :x en de tram, die heeft het nu al moeilijk.... pff wat een gedoe zeg!!!
gevonden! leuk seg BEG.. toch grappig dat 't zo lang kan duren voor ze duidelijk hebben wat je wilt zeggen
Ik wou ff zeggen dat het top is dat er zoveel dames zwanger zijn misschien leuk om voor alle zwangeren een zwanger topic te maken met als titel NOD dames die nu zwanger zijn ofzo Kunnen we daar ook door blijven kletsen .
Goedemorgen meiden, ik meld me eventjes snel, heb de foto van de 2 testen van vandaag en gisteren in mijn foto album gezet