Af en toe even op buik oefenen (en een stukje van Kyllian die voordeed hoe het moet ): Bekijk bijlage 47836
Je mag altijd spammen, Monique Hij wordt idd al groot, gaat snel he. Wat lief, Kyllian die voordoet hoe het moet. Heb even pauze van het poetsen. Nesteldrang begint wel erge vormen aan te nemen, heb zelfs de wasmachine schoongemaakt. En de deuren. Moet toch niet gekker worden. En gedweild ondanks een heleboel harde buiken haha. Wie weet wekt het weeen op.
Mirjam, doe jij maar rustig aan hoor, wasmachine schoonmaken haha moet niet gekker worden whahaha. Ik hoop het voor je dat het opwekt. Am, wat een heerlijk manneke, hij word al groot. Die 2e foto, wat een leuk kleed ligt hij op, erg leuk zwart-wit geblokt. Verder kan ik niet terug lezen. Gister verjaardag gehad van mijn schoonzusje, Dennis is bij de kids gebleven en gelukkig maar waren haast geen mannen, wel tig vriendinnen van haar, net een kippehok hahaha maar erg gezellig en leuk. Had iets teveel malibu gehad dus ging er mooi af terug in de auto met mijn zusje en man van mijn moeder. Zo hier is de benedenverdieping helemaal schoon, Dennis is stapelbed van Jayden aan opzetten en straks komt Aymee gezellig logeren.
Simone: Gezellig avondje dus gehad....hahaaha moet kunnen heh af en toe. Mirjam: hahahahahaha gekke meid ben je met je wasmachine schoonmaken. Jij heb het wel heel erg met je nesteldrang. Je mag wel even naar Capelle komen hoor Hoop idd dat er weeen gaan komen. Monique: Wat een lieve foto's van Dyon weer zeg. Het gaat idd snel. Ik merk dat Senna ook al aan het veranderen is in haar gezicht. Hier vandaag een relax dagje gehad. Heb vanmiddag ook even geslapen. Had ik echt even nodig. We zijn nog even naar het winkelcentrum geweest heb ik nog een leuk setje van noppies gekocht voor Senna. Verder zit Senna nog niet lekker in haar velletje. Vanmiddag heeft ze heel veel gespuugd gewoon heel die fles eruit. En ze is huilerig. Soms lijkt het erop dat ze een beetje neusverkouden wordt. Moeten het maar even goed in de gaten houden. Ik ga even een wasje opvouwen. Liefs
Hoi allemaal, Kel: Ah die kleine meid aan t spugen. Hopelijk was t eenmalig en wordt ze niet verkouden. Spam je gauw weer foto's? Wordt de spruw al minder? Brennie: Hoe is t nu met Amy? Gaan de pokjes al op zn retour? En Milou verandert idd heel erg. Lieve meisjes hebben jullie hoor. Hopelijk is Amy snel weer van de pokjes af. Zo zielig he. Ben je al in de carnavalsmood? Lin: Weet niet zo goed wat te schrijven, te bizar. Hopelijk trek je t een beetje, en als je wilt praten........je hebt mn nummer he. Heel veel sterkte. Panda: Goed zo, je bent nog niet aan t bevallen. Hihi wel blijven melden he Trena en Am: Ow wat een lekker vooruitzicht op vakantie naar Turkije. Am ik was ook een keer in Side zelf, erg leuke plaats en heel veel winkeltjes Trena: Marmaris lijkt me ook leuk. Welke accomodatie gaan jullie? Linkje? Am: Wat wordt ie idd al groot. Heel ander mannetje dan Kyl hoor. Lief. En wat een spontane en romantische actie van Djurre zeg. Leuk hoor Sem: Hard aan t werk? Len al zat zo om je heen? Goed dat jullie een knoop hebben doorgehakt hahahahaha Lis: Hoe voel je je? Wanneer heb je nou de 20 weken echo? Bijna toch? Spannend hoor. Al over namen aan t brainstormen? En hoe is t nu met je jongens? Hier alles ok. Vandaag op keukenjacht gegaan met zn 4tjes. Paar zaken bezocht en hebben nu wel een ideetje hoe we t willen. Vrijdag gaan we rond de tafel zitten bij een keukenboer en de hele tekening voorleggen. Hopelijk kunnen we em dan ook meteen bestellen en is ie een beetje snel in huis, maar zal wel niet, gemiddelde levertijd is 12 weken! Vanavond heeft Jill met John en opa en oma lampionnenoptocht gelopen in de sneeuw. Ik bleef thuis want Yannickje sliep nog. Ze vond t wel erg leuk zei ze. Daarna mosseltjes gegeten en nu slapen ze allebei en kunnen wij van onze zaterdagavond gaan genieten. Liefs en fijn weekend allemaal.
Panda;Haahhaaha jij blijft maar soppen he hihihi.Wel handig,dan is alles lekker fris als beebje komt,heeft de kraam weinig werk Am:Lieve fotos van je mannetjes,Dyon begint te veranderen vind ik. Zaph;Hier de link vh hotel waar we heengaan. De vluchturen die erboven staan is niet die wij hebben hoor. Wij vertrekken om 5u55 en in het terug komen om 11u30 ,dus zijn we in de middag weer thuis,we vliegen vanaf Brussel,dat is voor ons dichtbij. https://www.tui.be/nl Gingen jullie nog weg vd zomer? Wij zijn lekker uit eten geweest. Heerlijk zonder kids.....
** Meldplicht ** Alles rustig, goed geslapen. Bastian zelfs tot half 9, daarna heeft ie nog driekwartier in zijn kamer boekjes gelezen. Zo hoort dat. Kom zo weer, even eten.
Goedenmiddag meiden, Linda: heel veel sterkte meid, echt rot voor je, hopelijk heb je mensen om je heen die je door deze periode heen kunnen helpen. Rustig aan meid! Monique: daar zag ik lieve Dyon weer voorbij komen. Ze groeien snel he! En dus een lekker vakantie geboekt, ben jaloers! Lief dat je een armbandje kreeg, altijd leuke kadootjes met namen van de kids. Kel: hoe is het nu met Senna? Hopelijk zit ze snel iets beter in dr velletje, dikke knuf van mij voor je kleine meissie! Sap: fijn dat alles goed is bij jullie. Ga voor je duimen dat je snel succes hebt bij de sollicitaties! Trena: jullie ook al zo'n heerlijke vakantie geboekt. Ziet er goed uit hoor! Zie je het een beetje zitten om te vliegen met 3 kids? Brennie: nou, Milou en Jayna zouden het denk ik hele goed met elkaar kunnen vinden....hier ook non stop K3 dvd tjes. En maar dansen...hihi....en dat Amy en Faya op hun manier ook meedoen.....nieuwe meidengroepje met zn 4 tjes? hahaha... Zaph: nog een gezellige avond gehad met John? Wat leuk dat Jill aan een lampionoptocht heeft meegelopen, gingen ze ook liedjes zingen dan? Enne....jaja knoop is doorgehakt.....Len dankt jou voor je advies....hihi... Lydia: En nog lekker geshopt in Roermond? Soms echt nodig om ook eens aan jezelf te denken he. Hier de verjaardagdrukte weer achter de rug. Dondedagavond heerlijk gegeten met zn tweetjes. Echt ff lekker om er samen uit te zijn. Vrijdag nog gewerkt en gister huis vol visite . Ben blij dat t allemaal weer achter de rug is. Faya is n de volgende die hier jarig is in huis, dus dat duurt nog ff. Nou, zal de meiden ff vermaken, want Len kijkt Feyenoord- Ajax....hele belangrijke wedstrijd natuurlijk. Ben blij dat Ajax voor staat, heb ik nog een vrolijke man thuis....ben benieuwd voor hoelang... fijne dag! Liefs Sem
Zo dat is lekker mirjam, dat is echt uitslapen! Ben benieuwd hoelang t beebje nog op zich laat wachten!
Vandaag dus lekker rustig aan Semmi. Ik ben ook altijd blij als de verjaardagen weer geweest zijn. Leuk Robine, nieuwe keuken! Wel jammer dat er zo'n lange levertijd op zit. Kelly: is Senna nog ziek geworden? Zielig als er een hele fles weer uit komt. Er gaat wel weer van alles rond he, wij zijn ook allemaal verkouden en ik hoor het van meer mensen om me heen. Moet even mijn kleine mannetje vermaken. Het vreetmonster heeft net gegeten en wil nu alweer een banaan. edit: heb spierpijn van al dat poetsen gisteren.
Goedemiddag, Mirjam: Nog steeds rustig dus bij jou. Niet zo gek dat je spierpijn heb heh met al dat schoonmaken. Nu lekker rustig aan doen hoor. Sem: En is Len nog vrolijk met de uitslag?? Ik heb het nog niet gehoord hoor dus ik weet het nog niet. Jullie zijn eigenlijk ook vlak na elkaar allemaal jarig. Hebben wij hier ook, behalve Sabino dan die is in aug jarig. Zap: Wat voor keuken willen jullie? En idd meestal is het 12 weken heh, was bij ons toen ook. Leuk die lampionentocht voor Jill, was dat voor iets speciaals? Hier vanmiddag 2 collega's op kraambezoek gehad. Was wel even gezellig. Spruw lijkt wel wat beter te gaan en dat ze er minder last van heb. Gelukkig heeft ze ook niet gespuugd meer. Voor de rest gaat alles zijn gangetje. Morgen gaat Sabino ook weer normaal werken. Ga morgen langs mijn oma en opa met de meisjes en mijn moeder zou dan later ook komen. Vanavond wordt het lekker MAC Donald en morgen dus weer aan de Weight Watchers, ja ja we gaan een poging wagen. Weet alleen niet of ik er klaar voor ben..... Ga even met Daynah spelen. Liefs
Charissa: gaat Jayden alleen in het stapelbed slapen of is het de bedoeling dat zn broertje daar later ook gaat slapen? Kelly: is Senna nog verkouden geworden? Dyon is hier heel vaak verkouden, best lastig om snot uit zn neusje te krijgen. Gelukkig lijkt hij er weinig last van te hebben. Nou genietse van het Maccen! Zaph: jullie dus ook een keer naar Side geweest. We zitten geloof ik wel 3 km van het centrum af, maar gaat een busje naartoe. Side Mare Resort in Turkije, Turkse Rivièra, Side | Neckermann Vakanties Waar was die lampionnenoptocht van? Klinkt leuk. En ben benieuwd naar hoe jullie keuken gaat worden! Vast wel een beetje onze smaak Trena: ziet er goed uit waar jullie naartoe gaan! Panda: ow heerlijk zeg dat Bastian uitgeslapen heeft. Doet hij dat vaker? Hij was toch ook altijd een vroege vogel? Semmi: ook wel weer lekker als de verjaardagsdrukte weer voorbij is he...en hoe voelt het een jaartje ouder zijn? Ik vind je nog steeds jong, voel me dan enorm oud Vanmorgen schoonouders op bezoek gehad en vanmiddag ben ik met Dyon even langs de inloop op mn werk geweest. Er was uiteindelijk maar 1 client van mij, maar ach de rest vond het ook leuk om hm gezien te hebben. Morgen even de vk bellen. Weet eigenlijk niet of ik nu bij de ha of vk moet zijn, maar vrijdag ontdekte ik dat mn hechting ontstoken is. Kreeg steeds meer last van mn onderkant, dus ging even kijken. Ok ff vies praatje, maar er zit dus een soort van bloedbaar met pus en vocht/bloed erin. Binnenhuids eronder is het hard. A.s. vrijdag heb ik de nacontrole bij de vk, maar bel morgen maar even voor advies.
Monique: idd morgen meteen even bellen over die ontsteking. Vk lijkt me, al zal het niet uitmaken denk ik. Bastian slaapt deze winter uitzonderlijk goed, meestal wel tot 7 uur ongeveer met soms dus een uitschieter naar 8 of 9 uur. Daarvoor was hij altijd voor zessen wakker. Kelly: morgen alweer aan de ww? Wat goed van je. Doe je wel rustig aan, je bent net bevallen he. Wij hebben een hangdag gehad vandaag.
Zo en kutweekenden gaan ook snel. Niet normaal.Komt echt niks uit hier, heb ik dus ook niks aan. En die klote sneeuw ben ik ook klaar mee. Panda lekker toch hangdagje! Nog geen gerommel in je buik? En lekker zo lang uitslapen, jaime zit weer in een vroege periode...half acht vanochtend, kind zit natuurlijk ook helemaal niet lekker in haar vel. AM yek maar ff naar de dokter gaan inderdaad. Dat het dan zo lang duurt joh zo'n ontsteking. Zou je verwachten dat die hechtingen al weg zijn. lieve foto's van dyon. Kel pff tijd vlieg zeg ze is alweer 2 weken. Ik heb hier nog een kaart liggen die ik op de post moet doen. (voor dyon ook nog ..erg heh). Fijn dat de spruw wat minder lijkt. Hoe gaan de nachten? Sem en was Len nog gezellig? 1-1 toch? Oh verjaardagen vieren ik doe het nooit, wij gaan altijd op vakantie (en is ook zo wat als ik dat nu zo automatisch optik...). Fajah ziet er erg leuk uit! Je gaat 8 dagen toch? Hoe gaat het verder bij jullie? En ik vind Fenna echt veel op Yorben lijken echt twee druppels water. Zaph lekker mosseltjes!WAt voor sausje doe je er altijd bij? En duurt echt lang man zo'n keuken met levertijd. Zou je denken 4-6 weken in tijden van crisis of niet? Raar hoor. Hoe gaat het met Yannick zn slaapjes? Charissa haha moet altijd lachen want wat betekent dan teveel malibu op dus ging er mooi terug af in de auto? Viel je dan in slaap? Hoppie de hamster is erg leuk. Het is echt een aanrader voor kids van deze leeftijd (maar dan wel een dwerghamster, want die slapen minder diep dan goudhamsters, de laatste gaan je bijten als je hem wakker maakt) Ik had dat toen we die vissen kochten moeten doen ipv die vissen. Hij is goed handtam nu en Jaime vindt hem geweldig. Steeds op schoot en loopt hij over haar arm zo haar nek in, ze geeft hem ook consequent eten, schoon water en ze heeft zn bak schoongemaakt.Gelukkig maar. Ik ga er vandoor. Vanavond op tijd slapen, heb geen oog dicht gedaan afgelopen dagen zeg. En eten gaat ook niet lekker.Laten we het maar houden op een miracle diet... lfs
Am:Ja beter maar ff naar laten kijken hoor naar die hechting,niet zo lekker is dat. Lin:Heb met je te doen meissie,hoop op betere tijden voor je ,dikke knuf xxx Wij gaan 15 dgn naar Turkije,heb er al zin in,maar duurt nog heel lang.
Hoi hoi, Lin: hele dikke knuffel voor jouw!!! Fijn dat Jaime zo op 'hoppie' gesteld is Am: groot gelijk dat je morgen ff de vk gaat bellen. Klinkt niet echt goed met de hechting Zit er nog een draadje in?? Dacht dat die er sowieso na 2 weken uit moeten zijn? Lief zeg van dat armbandje Eindelijk de vakantie geboekt, super voor jullie zeg!! Trena: lekker hoor de vakantie die jullie geboekt hebben! Kel: Gelukkig gaat het beter met senna en heeft ze niet meer zoveel last van de spruw. Vond dat zo irritant met Amy die spruw, elke keer als ik ook maar een wit puntje ergens zag kreeg ik het benauwd. Weer 10 dagen met die ellende smeren en uber-hygiënisch te werk gaan Hopelijk blijft het met Senna bij 1 keer. Hoe vindt Daynah het allemaal nu gaan met d'r zusje erbij? Sem: oja jullie hebben een feestje geahd het weekend Gezellig! Als we nou wat dichter bij elkaar woonde, konden we K4 een keer laten optreden voor ons Ik ben wel benieuwd wat nou 'die knoop doorgehakt' betekend Hoe staat het met de hypotheek van jullie nieuwbouw, nog nieuws erover? Simone: jij ook zo gek op malibu jammie!! Ik drink het meestal met dr.pepper/foots en jij? Zaph: wawie volgende week een nieuwe keuken bestellen, gaaf! En wat voor iets wordt het? Een strakke keuken, jullie kennende?? En bijna op wintersport Gingen jullie met de auto? hoelang is het rijden? Slaapt Yannick al wat beter? Hier een lekker weekendje gehad. Amy heeft nergens last van gehad, bofkonten zijn wij . Gister waren de pokken al ingedroogd en nu is ze gewoon een echte krentenbol. Morgen kan ze gewoon naar het kdv, alle kinderen op haar groep hebben de waterpokken. Alleen als ze ziek zou zijn, dan natuurlijk niet maar dan heb ik haar ook liever bij me. Milou mag donderdag voor het eerst naar de logopedie. Afgelopen week lijkt ze weer minder te stotteren, zul je altijd zien. Volgend weekend gaan we dat weekend weg met vrienden en kids. Lekker ff eruit. Ben benieuwd hoe Milou het gaat vinden....zij en Amy enigste meiden en dan nog 5 jongens.
Brennie: super dat Amy nauwelijks last heeft gehad van de pokken. Bastian was er toen echt wel ziek van, 40 graden koorts en hangerig. Dan heeft ze een goede weerstand! Sens: half 8 is wel vroeg voor Jaime maar ja, wel logisch nu. Fijn dat ze Hoppie zo leuk vindt. En ze zorgt er zelfs voor, knap! Denk dat er hier ook nog wel eens een hamster ofzo in huis komt. Had zelf vroeger cavia's, zijn ook gezellige beestjes. Gisteravond weer wat gerommel, was de ideale gelegenheid om kruiken te testen (moet dus 1 nieuwe dop halen). JP nog op z'n kop gegeven omdat hij mijn to do-lijstje nog niet heeft afgewerkt.
Lin: vannacht wel even kunnen slapen? Dikke knuffel. Brennie: wat fijn zeg dat Amy nergens last van heeft gehad...en ze is er alweer mooi bijna vanaf. Panda: rommeldebommel...kom er maar uit beebje! Het blinkt vast enorm in jullie huis hihi. Vanmorgen Kyl naar kdv gebracht. Het sneeuwt hier al de hele ochtend, was dus glijdend met de auto naar kdv. Moet zo toch nog even boodschappen doen, dus we gaan weer glijden...hopelijk is er nu beter gestrooid.
Heej meiden, Linda: hamster dus een groot succes voor Jaime, leuk hoor.Denk dat we Jayna er geen plezier mee zouden doen, die durft zo'n beestje echt niet aan te raken. Ben je wel aan het werk vandaag? Trek je dat nog wel een beetje? Nogmaals sterkte! Kel: vandaag lekker met je meisjes op pad, leuk hoor. Gek he dan ineens 2 kids in de auto. Len was niet zo heel blij met de uitslag, maar na een half uurtje balen was het ook alweer over. Beter zo dan verliezen.... Fijn dat de spruw bij Senna minder is en het spugen over is. Brennie: gezellig met zn allen weekendje weg dus. Waar gingen jullie ook alweer naar toe? En tja, waar hebben we de knoop van doorgehakt......Zaph had een leuke tip voor Len en mij als uitje en we hebben besloten om dat maar eens te gaan doen.....daar laat ik het maar ff bij...hihi.... Van ons huis en hyotheek geen nieuws meer gehad....ligt ff stil, denk in het voorjaar meer duidelijkheid. Monique: oei, klinkt niet echt fijn die ontsteking. HA of VK inmiddels al gebeld? Mirjam: en, houd het gerommel een beetje aan?Hihi....Jp op zn kop geven omdat ie je lijstje niet afgewerkt had...hormonen...! Hier alles prima. Hangdagje thuis met de meiden. Jayna net terug van psz en Faya ligt op bed. Deze week alleen morgen een slaapdienst draaien en de rest van de week vrij. Ga ff bammetje eten met Jayna en dan kijken of zij ook nog ff een tukkie wil doen. Liefs Sem