Jeetje meid, wat een verhaal. Vind het zo ongelooflijk sneu voor je zus en je nichtje. Wel heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel erg goed dat je zo voor haar in de bres springt en toch haar ogen hebt weten te openen. Echt super goed van je!!! En ook heel fijn dat ze weet dat jij en je moeder er voor hen zijn, ookal zegt haar ex wat anders. Alleen ook die laatste opmerking van jou over het gedrag van je nichtje..... daar werd ik ook wel ff stil van. Hoop echt dat het heel snel beter zal gaan!!
En? Lekker genoten van de tijd voor jullie zelf? KK, met het slapen van Mees gaat het nog steeds goed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hij wordt nog wel een paar x wakker 's nachts en slaakt dan soms wat kreetjes maar meestal hoef ik er niet naartoe en gaat hij zelf binnen een minuutje weer heerlijk rustig slapen!! Super he?!!
het gaat naar omstandigheden goed, afgelopen vrijdag zijn de hechtingen verwijderd en hij voelt zich goed... maar wij zijn ergens bang dat de kanker toch uitgezaaid is.... hij kwispelt niet meer met z'n staart (deed ie vorige week nog wel) en hij houdt zijn normale tijd met uitgaan haast niet meer vol normaal gaan ze er 's morgens tegen 7.30 uit en vamorgen begon ie dus al tegen 5.30 te zeuren
Ja, stom is dat he, zul je altijd zien. Maar goed meis, beter een keer teveel dan een keer te weinig!!! Dus je hebt het gewoon goed gedaan zo!
Hmmm, Esmée was dus flink aan het spoken. Gelukkig dat ze na het drinken wel weer een flinke ruk heeft gemaakt! Mees krijgt nooit drinken in bed dus daar kan ik je helaas geen tips over geven. W. van Bloem wel dus misschien dat zij kan zeggen hoe of wat. En wat heerlijk dat Maureen het zo goed doet nu ze weer thuis is!!!
Had het idd inmiddels al gelezen (en ook al op gereageerd). Beterschap meid, en idd maar lekker thuisblijven en morgen anders ook hoor!!!
ach goss, moet je nog een keer op nacontrole met hem? En anders toch nog maar ff bellen met de DA en vertellen hoe of wat!
Morgen ga ik sowieso naar het werk al moet ik opgehaald worden. Heb een belangrijk overleg die het hele team aangaat m.b.t. de niet goed functionerende teamleider dus daar wil ik persé bij zijn.