*rimar pakt een stevige touw en knoopt dit om de benen van lovepeet, trekt dit stevig aan, zo en nu met je benen op de grond blijven en geen getest, straks komt meeaan weer, en je weet wat er in haar banner staat, waar ze lid van is*
Hahhaha, ik moet zo lachen, vooral om dat laatste stukje, een meid in wording.... Wilde het eerst niet zeggen hier, ik schaam me er te diep voor... maar......... Jullie hadden het gisteren over dingetjes kopen nog voordat je zwanger bent? Nou, dat heb ik dus ook gedaan, maar wel voor de meisjeskamer! Als de volgende nou weer een jongetje is, wordt ie vast homo
Hier idem en melkverlies uit de borsten ,miniem maar zichtbaar.... (heb 14 maand bv.gegeven 1 jaar geleden)
ik weet het .! .. dat is het probleem ook . haha zo spannend.. me buik voelt raar aan heb wit zalfachtige afscheiding .. vanochtend hoofdpijn . uit het niets..
Dat komt wel meid... geef het de kans... weet je, bij mij ging het de eerste keer níét fout, maar toch duurde het even voordat ik het realiseerde en niet meer bang was... het gaat komen hoor!
Ja ja, het is weer overduidelijk allemaal, ik had vorige maand toen ik nog zwanger was een hele mooi kinderkamer gezien, had hem bijna gekocht (was 1tje op marktplaats, helemaal mijn smaak) maar ben achteraf wel blij dat ik hem niet gekocht heb, eerst 3 tot 4 maanden heen zijn.
Lilalien: Ja, ik had ook weer melkverlies! :S Lovepeet: Tjah, je weet het niet he.... maar meid, wacht even af!
Ja dat hoop ik ook ja, zucht nog 2 weekjes wachten en dan ga ik de vk pas bellen, mag van mezelf nl niet eerder bellen
Rimar: Ja, van elk 1 is inderdaad leuk, maar hoe cliché ook, als het maar gezond is! En nu eerst maar eens blijvend zwanger zien te worden, tis me nu al te vaak mis gegaan... eerste zorg En dat van die spulletjes kopen, je hebt groot gelijk! Als je 3 maanden heen bent, ben je de gevarenzone voorbij, dan is er nog tijd genoeg om die grote aankopen te doen... Voor nu is het wel leuk om een boxpakje te kopen of zo, of een foto album
Ik deel hier geen grammies uit maar Tetterawards Miljaar ,ik zo tegen ventje moet bijna 60 pagina's bijlezen... We gingen om een plasma tv ,helaas pindakaas ,door kijken in andere winkels dan maar
lieve meiden, mijn allerliefste kleine uk roept, hij wilt boodschappen gaan doen met mama Dusssss, ik ben er vandoor. Misschien tot straks en anders tot woensdag (morgen werken namelijk!)
Ah ik zie waarom zoveel pagina's zijn bijgekletst , Subke is in da house *(Pakt weer die caffeïnesnoepjes af)*
We willen voor de vakantie nog kijken naar een filmcamera (maar niet alleen voor de vakantie als je begrijpt wat ik bedoel). Tot hoe lang mag je nog in de auto met vakantie gaan, weet jij dat?