Meiden die in oktober zijn gestopt met de pil deel 2

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by doglover76, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    3,410
    0
    0
    Nijmegen
    magic welkom terug

    nana ik hoop voor je dat je snel een positieve test mag hebben, wie weet al over 3 dagen
     
  2. Kirin

    Kirin Actief lid

    Dec 3, 2009
    275
    0
    0
    Noord Babant
    Zo er is weer veel bijgepraat vandaag.

    Heb nog niet zo veel kado's gehad, Van mijn vriend avondje indoor skieen, van het werk een iris bon, verpakt in een boekenonomhulsel endat zat weer in een douglason doos. Om mi op ee dwaalspoor te zetten. Wilde namelijk 1 van 3. ;)

    @wendy/richard: Was jij eigenlijk al bij de huisarts geweest? Krijg je zomaar doorverwijzing voor de gynaecolog?
     
  3. Alicia78

    Alicia78 Fanatiek lid

    Nov 1, 2009
    1,509
    0
    0
    Hallo allemaal

    @Eline. Wauw,mooi buikje. Dta maakt je meteen veel meer zwanger he. Leuk ook om kleertjes te kunnen kopen nu je weet wt hetword.

    @Lovelyme. ik wil gewoon thuis bevallen. het ziekenhuis is dichtbij,dus als er wat is ben ik daar zo. Ik wil wel graag veel in bad liggen en tijdens het persen over gaan naar bed. Lijkt me heel ontspannend in bad.

    @Jane. Ik zou me niet te druk om je schoonouders maken. Mijn schoonmoeder zei ook altijd dat ze het niet eluk zou vinden als we eerst aan kinderen zouden bginnen zonder te trouwen. We hebben haar al regelmatig verteld dat dat het waarschijnlijk wel zou worden. Toen we haar vertelde dat we een kindje krijgen was ze hartstikke blij en zei dat trouwen niks troevoegd,dus als het zover ,valt het nog wel mee. Wij willen wel graag trouwen maar gezien mijn leeftijd hebben we ervoor gekozen om eerst een kindje te krijgen en dan daarna te trouwen.

    @Chivay. Heet gaat beter met mij. Mijn rug word beter,heb fysio en dat werkt goed. Mijn hoofdpijn gaa ook beter,al even geen migraine aanval. Mogen naar de arbo om te overleggen wat te doen met het werk.

    Groetjes Alicia
     
  4. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    2,149
    0
    36
    Zeeland
    @ Alicia, spannend morgen de nekplooi meting.

    @ Magic, welkom terug.

    @ Nana, kan je niet wat van de dokter krijgen voor die pukkels/puistjes? zeker als je je er zo onzeker/ongemakkelijk bij voelt. Maar ga je er vanuit dat je nu meteen een cyclus hebt van 28 dagen?

    Liefs
     
  5. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    2,149
    0
    36
    Zeeland
    eline25 - 03 november -ronde 1 = ZWANGER uit gerekend op 15-07-2010
    Wendyenrichard - 6 november - ronde 1 wachtbankje
    Chivay - 30 november - ronde 1 - 1e kindje = ZWANGER uit gerekend op 03-08-2010
    Kirin - 6 november- ronde 1 - 1e kindje = wachtbankje
    Alicia78 - 9 december - ronde 2 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 14-08-2010
    MamaVan4 - 27 december - ronde 2 - 5e kindje = ZWANGER uitgerekend op 05-09-2010
    Jane1983 - 30 december - ronde 2 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 07-09-2010
    Suze - 5 januari - ronde 2 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 14-09-2010
    San84 - 9 januari - ronde 2 - 1e kindje = wachtbankje
    Sammie81 - 21 januari - ronde 2 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 18-09-2010
    Ingie - 28 januari - ronde 3 - 2e kindje.
    Wen1975 - 2 februari - ronde 3 - 1e kindje
    Kwebbelsnoes - 4 februari - ronde 4 - 1e kindje
    nana1985 - 4 februari - ronde 2 - 1e kindje
    lovely me - 8 februari - ronde 4 - 1e kindje
    Magic - 10 februari - ronde 4 - 1e kindje
    missyf - 12 februari - ronde 4 - 1e kindje
    Banne77 - 14 februari - ronde 4 - 1e kindje
    Doglover76 - 16 februari - ronde 3 - 1e kindje
    NBroen - 17 februari - ronde 4 - 3de kindje
    Chantal1234 - 20 februari - ronde 3 - 1e kindje
    Jeanetjuh - 22 februari - ronde 4- 1e kindje
    EvelineThijssen - 12 maart - ronde 3 - 2e kindje
    Miekje28 - 14 maart - ronde 2 - 1e kindje

    vlindertjes:
    Kwebbelsnoes - 5 weken
    Jeanetjuh - 5,5 week
    Ingie - 5,5 week
    Wen1975 - 6 weken

    zo het lijstje maar weer even mee was alweer ver weg:D
     
  6. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    Nov 8, 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zooo, wat kunnen jullie kletsen!!!!!

    Trouwen:
    Wij zijn in sept 2008 getrouwd! Was een superdag en zou het voor geen goud willen missen. Voor ons was het een belofte van de liefde aan elkaar en ik vind het belangrijk om dezelfde achternaam als mijn kindje te dragen. Wel vind ik dat het een keuze is van samen. Je moet zeker niet trouwen omdat dat van je verwacht wordt!

    Namen:
    We hebben al heel lang een meidennaam, een jongensnaam nog maar kort. We moeten even kijken of die naam blijft plakken!!!haha:DTijd zat!!!!

    Geslachtsbepaling:
    Wij willen het allebei niet weten tot nu toe! Voor ons dus nog heel veel maanden wachten!

    er was nog iets, hmmm, kan er niet meer op komen!:D
     
  7. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    2,149
    0
    36
    Zeeland
    @ Wen voor jou wordt het ook spannend, blijf voor je duimen

    @ Ingie, weet jij al wat?

    @ San, ja ik had ook opeens bloedneuzen toen ik net zwanger was
     
  8. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,552
    0
    0
    Utrecht
    @ Alicia... Fijn dat je je weer wat beter voelt nu! Hopelijk zet het in een stijgende lijn voort!!!
    Krijg jij trouwens al een buikje???

    @ Bloedneuzen.... Hier nog steeds bloed snuiten.. al sinds de eerste week... Geen echte bloedneuzen dus, maar alleen met het snuiten.. Heb wel een fikse bijholteontsteking gehad, dus deels kan het ook daar door komen..
    Maar daarvoor had ik het dus ook al...

    Hier:
    De nieuwe huiskamer indeling bevalt prima ;)
    Leuk hoor, dat het nu zoveel echter lijkt.. ineens kun je je met z'n 3tjes voorstellen in de woonkamer..
     
  9. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    hoi dames,

    wat is er weer een hoop gekletst!

    wij trouwen ook omdat we het zelf willen :D vrijdag jurken passen, heb er zo'n zin in.

    de hele dag al last van krampen dus ongi zit er aan te komen, jammer, maar helaas, weet dan wel dat alles weer naar behoren werkt na de miskraam.
     
  10. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    Nov 8, 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    O, ja!!Weet het ineens weer....Bevallen:
    Nou ik heb er nog niet heel erg overna gedacht, maar ik denk dat ik ga voor thuisbevallen op de "normale en oeroude" manier! haha:D

    Over 15 dgn moeten we naar de verloskundige. Je moet dan al aangeven of je voor de combinatietest gaat. Ik geloof niet dat wij dat doen.....er zitten wel wat risico's aan vast, vandaar!

    Ik heb van mijn ouders een rompertje gekregen, helemaal leuk!!!! De eerste! ben zelf nog helemaal niet zo met die dingen bezig. Eerst zien, dan geloven (al geeft mijn lichaam duidelijk aan dat ik zwanger ben!!!!!) Haha, als grapje hadden ze ook een pot augurken ingepakt!:D

    Groetjes Sammie
     
  11. miekje28

    miekje28 Bekend lid

    Nov 3, 2009
    873
    0
    0
    verpleegkundige
    zeeland
    @ all, heb ff flink moeten bijlezen,mar wel gezellig ;)
    @kirin en nana beetje laat maar toch alsnog van harte gefeliciteerd,leuk dat je zo'n leuke dag hebt gehad!
    @bevallen, zou ik in z'huis willen, geen gedoe thuis en als er wat is ben ik in vetrouwde omgeving
    @geslacht, weet niet of ik t zou willen weten,ben van nature best heel nieuwschierig dus vrees van wel :)
    @ namen daar ga ik pas aan denken als ik zwanger ben...heb echt nog geen flauw idee
    @trouwen, hebben wij afgelopen augustus gedaan,mooie dag, had ik niet willen missen, en wij deden het ook echt om na 10 jaar onze liefde te bezegelen...maar zeker ieder z;n eigen keus!!

    verder hier gewerkt, ga vrijdag s een testje wagen, weet niet wat ik er van moet denken, 1e ronde was 71dgn dus ja hoelang ronde nu duurt????

    verder iedereen veel succes en sterkte met alles!!!

    Knuffel van mij!
     
  12. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    Nov 8, 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
     
  13. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    2,149
    0
    36
    Zeeland
    @ Miekje, op welke dag zit je nu ook alweer?

    @ Kwebbel, ow heb helemaal verkeerd gekeken dacht dat jij na wen kwam maar jij zit morgen al op dag 28 jammer dat je het gevoel hebt dat je gewoon ongi wordt maar ik was idd ook wel blij dat ik mijn normale cyclus weer terug heb en dan gaan we er samen deze ronde weer voor, maar toch ben ik op het moment wel wat emotioneler wil het gewoon zo graag en om je heen zie je zoveel zwangere maar goed we gaan er weer voor.

    Liefs
     
  14. Mamanouk

    Mamanouk Fanatiek lid

    Nov 18, 2009
    1,086
    0
    0
    ik ga slapen, ben zo moe...

    geen puf meer om te reageren... lees wel
    maar als ik reageren moet ben ik het veregeten.
    mijn vriend is zo wat de hele dag al aan het wiien...
    word je ook niet vrolijk van

    tot morgen!!
     
  15. Hoezo risico's? De combinatietest is de combinatie van een bloedtest, en de nekplooimeting, gewoon een echo dus. Geen risico's, naar mijn idee. Of je moet bedoelen het risico dat je een verhoogde kans hebt op een kindje met een bepaalde chromosoomafwijking, zodat je dan een moeilijke keuze moet maken.
     
  16. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    hai!
    ik ben ook in oktober gestopt met de pil..
    en zag hier nog iemand die in aug getrouwd is... wij ook!
    groetjes, Wendy
     
  17. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    3,410
    0
    0
    Nijmegen
    Alicia ik hoop dat het bij mijn schoonouders ook zo is, ik mort zeggen dat ik door dat gesprek er wel anders tegen aan kijk om het te vertellen.... Ik hoop echt dat je gelijk hebt.

    Vandaag 9 weken nog een ruime week wachten en dan mogen wij eindelijk voor de intake en eerste echo.
     
  18. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    3,410
    0
    0
    Nijmegen
    Welkom Wendy2010
     
  19. Mamanouk

    Mamanouk Fanatiek lid

    Nov 18, 2009
    1,086
    0
    0
    wendy2010 welkom hier en gefeliciteerd
     
  20. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    2,149
    0
    36
    Zeeland
    @ Wendy2010, welkom hier en gefeliciteerd!
     

Share This Page