Spannend hoor bellie! Al hoop ik voor jou dat die kleine even wacht tot ná de versie, kan je lekker onbezorgd bevallen zonder weet ik veel wat voor gekkigheid qua stuitbevallingen/keizersnedes!
Enne Evenstar, dat jou kleine d'r work outs lekker op gang houdt, en jij geen last hebt van 'menstruatie achtige krampen' en of 'een weeig gevoel' betekend niet dat je vannacht geen weeen krijgt en/of je vliezen breken hoor en dus wel gaat bevallen!
Nou ik ben weer weg, want Marcus gaat alleen maar nog harder krijzen. Kom morgen nog wel ff langs! Doeiiiiii
Trouwens... Mijn buik doet mee deze maand!!!! Zwangerschapspagina - Buik van de Maand Stemmen zijn uiteraard welkom, hihi, ik heb wel leuke concurrentie heb ik gezien!
Vicious: Ik hoopt dat je er wat door komt, het probleem erkennen is meestal het beste wat je kan doen!!!
ik kom ook effe melden, hier gaat alles goed... Gisternacht heel erg last van krampjes gehad, maar is daarna overgegaan..
Februari mama uitje in April 2010 Zaterdag 24 april te Utrecht? Gaan mee: 1. Mama 25 2. Ninja 2 3. Belliebel 4. Angelsfire 5. Melek42 6. 7. 8. 9. 10. 11. Gaan zeker niet mee op 24 april: 1. Boni001 2. Dondersteen 3. Knorretje84 4. pnirmal Zaterdag 1 mei 2010 te Utrecht? Gaan mee: 1. Mama 25 (?) 2. Ninja 2 (?) 3. Dondersteen 4. Belliebel 5. Knorretje84 6. pnirmal(?) 7. Angelsfire 8. 9. 10. 11. Gaan zeker niet mee op 1 mei: 1. boni001 2. Ninja2
Vicious: Hardstikke dapper van je dat je aan de bel hebt getrokken, dit zijn zeker zaken die belangrijk zijn voor jou algehele toestand. Het kenbaar maken is denk ik de helft al gewonnen!! Evenstar, hier idem dito hoor!! hahahaha Angst voor hetonbekende denk ik. Melek, toch geen 6 pakken maat 1 hoop ik? Mij werd aangeraden om van het kleinste maatje maximaal 2 pakken te halen. Veel lees ik over zoveel cm ontsluiting, checken ze dit bij jullie standaard? Morgen 39 weekjes en al zeker drie weken flink aan het rommelen wat ik ook heb aangegeven maar nog geen onderzoek gehad. Is dit vreemd?
ik wil ook op de lijst. het is goed nieuws inderdaad wat betreft mijn bloeddruk maar ik kan er zo weinig mee. ene moment voel ik me geweldig volgende moment maak ik me zorgen en dan vooral hierom. dus is niet bevoordelijk. ach komt wel weer goed
Ik ben bij de vk geweest en ik heb voor de 3e keer een gevecht moeten voeren ivm dat ik niet tot 42 weken door wil lopen... Ik ben het zo zat
Ik heb nu in de afgelopen maanden 8 verschillende verloskundigen gehad (ik ben wel vaker dan 8 keer geweest, dat wel). En de met laatste 3 heb ik dus een verbaal gevecht moeten leveren om eerder doorgestuurd te willen worden naar het ziekenhuis. Het lijkt als of je hier met je blote voeten in de klei moet gaan zitten bevallen! Die van vanmorgen, had duidelijk wéér niet mijn dosier door gelezen... En ze begon, nou het kan nog 3 weken duren... WHAT!!! Dacht het niet zei ik. En weer die klote discussie
Hihi, ik pak even mijn laatste bericht van zondagavond laat erbij, want het is vrij bizar, maar enkele uren nadat ik bovenstaande schreef, is onze zoon geboren! Dus ik vermoed dat ik zelf de eerste ben geworden van februari, maar het toen nog niet kon voorzien? Ha ha! Op maandagochtend 01-02-2010 om 5:06 uur is hij geboren en hij heet Jop! Het is een heeeeeel lief klein teer poppetje van 2860 gram. Ondanks dat het een klein mannetje is, deed hij het erg goed direct naar de geboorte. Mooi roze, meteen zuigreflex en erg alert. Gisteren op onze eerste dag, was hij wel wat laag van temperatuur en hebben we hem een paar bijgevoerd met fingerfeeding zodat hij in ieder geval wat brandstof binnenkreeg om zichzelf beter warm te kunnen houden. Verder was hij wat misselijk en spuugde een paar keer. Vandaag nog maar twee keer bijvoeren, om de borstvoeding weer verder te stimuleren en ook omdat hij vandaag de hele dag een goede temperatuur heeft. En hij is ook niet misselijk meer. Klusser-man komt nu met avondmaaltijd de kamer binnengelopen, dus ga even offline. Als het lukt, probeer ik vanavond of morgen verslag te doen van mijn bizarre raket-bevalling en een fotootje te spammen... Liefs, Klusser