Anders vraag je of de instructeur het eerst een keer voor wilt doen met jou er naast zodat je voelt wat er gebeurd. Daarna kan je het altijd zelf nog doen maar weet je een beetje qua gevoel wat je kunt verwachten.
Ik zat meer te denken, aan iets, had ik gezien in Hengelo ofzo.. lasergamen, met een buffet er bij, en dan gewoon met goeie vrienden, en zusjes. Denk niet dat we een "je-ziet-ze-nooit-en-nu-moet-het" feestje gaan houden En dan evt met ouders uit eten ofzo..
Heb wel eens paintball gedaan.. Was ook wel erg leuk, alleen dikke blauwe plekken En dit is binnen, dus altijd handig ivm het weer Maar goed, moeten het nog ff zien En ik moet nog wat voor hem verzinnen *zucht* dat is nog het moeilijkste
Zal het in gedachten houden, lief van je....ga eerst even kijken hoe hij reageert op dat wat ik net gehaald heb . Want als hij dat niks vindt, is iedere euro die ik er aan uitgeef natuurlijk 1 teveel , dan doet de juf het maar mooi met hem op school en dan oefen ik de kleuren en de vormen wel op een andere manier .