ow jee zeg, wat erg! Gelukkig kan er vaak nog wel goed wat aan gedaan worden! Maar ik moet zeggen dat ik ook behoorlijk schrok een paar maanden terug met dat knobbeltje toen dus dit soort initiatieven juich ik echt wel toe!
Ja, ik was gisteren op de fiets naar het werk, maar jeeeeetje zeg, was echt bijna niet te doen! Lopen is dan idd vaak het 'meest stabiel' zeg maar
Nou, hij is vaak nog wel vroeg wakker hoor. Vanochtend rond 05.45. Maar goed, ik vind het al heel wat dat hij zo lekker doorslaapt. Bovendien ligt hij als hij sochtends wakker wordt de laatste tijd dan vaak nog een poosje te kletsen in zijn bedje. Vanochtend was het 'beer, teeshjeh (t-shirt) uit' Toen ik op z'n kamertje kwam had hij idd, 3 x raden, het t-shirt van zijn beertje uitgetrokken, hahaha. Pas als hij een poosje mama aan het roepen is, haal ik hem eruit en dan wil hij 'teeee aan' (tv aan) en zet ik teletubbies voor hem op Fijn dat de pil begint te werken. Wel jammer dat Arinde juist vandaag heeft uitgekozen om te boeven. Hoop dat de frisse lucht jullie allebie zo goed doet!
Hey meid, lekker nachtje zo te horen!!Fijn zeg! Wanneer moeten jullie eigenlijk voor controle met Maureen terug naar het ziekenhuis?
Nou je bent idd goed verwend, leuk!! Ennuh zo'n slipcursus is altijd handig, helemaal met het weer van de afgelopen maanden!!
Meid wat heerlijk van de 3e echo!! En wat een verhaal zeg, met het tegenkomen van je moeder! Knap van je dat je je mond kon houden!! Dat zou ik dus echt niet kunnen!
stageverslag schrijven eindopdracht 2e jaar schrijven moduleopdracht schrijven thuiswerken hihihi, ook hier nu ff tijd voor een kleine pauze en dus ff bijlezen
Spannend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heel veel succes Sven, zet hem op he, je kan het!!!!!!!!!!!!!
he balen zeg van dat misselijk zijn!! En dan ook nog die mailing, je moet er dus wel ff goed bij blijven vandaag. Hmmm, hopen dat het gauw 17 uur is (maar voor mij hoop ik het niet want moet nog zoooooo veel doen)
kan me voorstellen dat dat ff heel spannend was en je hem flink aan het 'knijpen' was!!! Gelukkig toch gevonden, de boef!!(boevin) Leuk een nieuwe badkamer!!
De Lichtgevende Veters van Megatopper Licht Gevende Veters Dit is ook wel leuk.. Alleen totaal niet wat je zoekt
http://www.megatopper.nl/menu/producten/zwangerschaps-klok/zwangerschaps-klok-10/ Ook een origineel iets
he dames, hier vandaag alles goed. noog geen bloed of bruin gezien dus voel me weer een stuk geruster. Nu aan eht aftellen naar de echo morgen. Nog 25 uur en 36 minuten