Essie: Probeer het kinnetje naar de harde plek te laten wijzen bij het drinken. Het kan wat acrobatiek vereisen (op bed leggen en er boven hangen bijvoorbeeld), maar dan wordt die kant het best leeggedronken. De kant waar de kin naartoe wijst wordt altijd het best leeggedronken, dus ik hoop dat het werkt! edit: ik zie dat je tepel stuk is, maar ik denk toch dat dit de beste manier is als je het met kolven niet goed los krijgt.
@ Djuke, tuurlijk duimen we erg hard voor je, wat een stom gedoe zeg ze kunnen toch niet je baby weg halen bij je. Dan ga je je pas rot voelen, weet nog goed hoe ik het vond dat Quinten op de couveuse afdeling lag . Heel veel sterkte meid, en het komt echt allemaal goed, als je je verhaal eens kwijt wilt of gewoon even een dipje weg moet schrijven ben je hier ook altijd welkom en zullen wij allemaal digitale knuffels je kant op sturen. Knuffel en veel sterkte. @ Ankje, wat fijn dat het niet meer tocht, maar wel te zot dat jullie dat zelf op moeten lossen. Heb je zorgen over Jonna haar voeding dan? had ik helemaal niet bewust mee gekregen. Je kunt ook altijd met het cb bellen hoor als je twijfeld, en zolang je meisje goed groeit niet teveel zorgen hoor. @ Sjees, ook al gezeur op werk , gaat dat nog over die vele uren die hij moet draaien hij zou toch een assistent krijgen? Ben trouwens erg benieuwd naar de foto's. @ Hilli, wat sneu zeg dat hij nu weer zoveel spuugt, heeft hij er ook echt last van of dat niet? @ Jada, alweer 1 maand oud wat gaat dat snel zeg, gefeliciteerd @ Chevenne, wat een bijzonder verhaal van je paardje, echt bijzonder he dat dieren het dan blijkbaar toch aanvoelen. Was hier zo toen ik naar huis mocht, de hondjes wilden niet wandelen en hebben even snel geplast en toen mijn man weer mee naar huis getrokken en hem daarna praktisch de deur uitgeduwd net alsof ze wisten wat er ging gebeuren. @ Hier, gisteravond had Quinten weer een regelavond bleef maar zeuren om eten, hij heeft dat iedere keer nog gehad een paar dagen na het ophogen van zijn voeding, heb er dus maar aan toe gegeven. Maw bleef flesjes klaar maken, met als resultaat dat hij om 22.00 de laatste fles heeft gehad en pas om 6.00 weer melde voor eten, toen ging hij na de fles nog weer heerlijk slapen en tegen 9.00 was hij wakker en huilde omdat hij zijn truitje helemaal nat had gespuugd en de luier erg vol had. Tja dat meer spugen doet hij ook iedere keer na het ophogen dus maak ik me niet zo'n zorgen over (mijn man wel ) hij spuugt altijd wel makkelijk maar groeit goed en is altijd tevreden dus hij zal het laatste beetje dan wel niet nodig hebben. We hebben net nog even heerlijk gespeeld, zo leuk hij kan al steeds meer en begint ook steeds meer te reageren kan daar zo van genieten, en nu slaapt hij al weer lekker. Straks wil ik toch echt de foto's gaan halen, vandaag schijnt hier de zon al is het volgens mijn man nog wel koud buiten dus misschien stuur ik hem wel alleen ik wil foto's!
Dat is ook zo Blaine, maar ik heb het niet zo op het CB. Ik geef Jonna ook veel meer als dat het 'boekje' zegt. Maar nu net heeft ze 80 gehad en daarna nog een keertje 30. Dus gaat weer de goede kant op. Wou alleen dat ze wat sneller dronk. Ik zit met haar een uur. Pfff. Komt net de aannemer binnen.....komt de trap pas dinsdag. :x Hij heeft de hoogte verkeerd berekent. Wat een L*L. Kan ik nog niet naar boven. :x
Ankje wat voor een flesje gebruik je? Julian drinkt juist te snel, nu ik nutriton toe heb gevoegd gaat het stukken beter.
Je moet ook niet luisteren naar het boekje . ik moet zeggen dat wij wat dat betreft ook wel een vriendelijke (tot nu toe) wijkverpleegster hebben die is niet zo stipt van de regeltjes. Maar Jonna zit toch al boven de 4000 dan zou ze toch ook al wel meer mogen hebben, hebben met dat gewicht zlef opgehoogd naar 150+5 gaf Quinten ook aan nodig te hebben dus als jij het dan hebt over 120 vind ik dat helemaal niet teveel hoor. En 1 uur is wel erg lang hoor, officieel zegt men mogen ze 30 minuten over de fles doen, heb je wel de goede speen voor haar op het flesje dat het gaatje niet te klein is? Hier is zelfs de grote fles 180+6 met 20 minuten leeg, Quinten is erg consequent in hoe lang hij over de fles doet ongeacht hoeveel ik erin doe
Djuke heel veel sterkte! Hopelijk helpt de medicatie. En ik zal ook duimen. Ankje balen zeg.....geduld is in jouw geval écht een hele schone zaak....succes! Momae dankjewel. Ik denk dat ik hem vanmiddag toch maar aanleg (hij heeft net fles gehad), hetzij wel met tepelhoedje dan. Enne, proberen met dat kinnetje ja. Hoop dat het lukt ivm de wond. Belle/Sanne wat heerlijk dat de voedingen bij jullie zo vlug klaar zijn! Sanne 30 min. is echt niks! Yordin heeft gister (ok, wel met tepelhoed) meer dan een uur gedronken. Was toen wel voldaan, dus fijn! Sanne die kramp trekt bij mij echt tot in mijn voeten door. Bij jou dus niet en heb ook geen reacties van anderen gehad die het ook hadden. Zal bij mij wel erger zijn dan. Jij voed dus ook liggend? Ik heb dit vanmorgen geprobeerd, maar Yordin is druk met z'n benen en 'schopt' dan tegen mijn buik. En dat doet zeer. Mispoes hoezo heb je het geduld niet voor kolven? Hoe lang duurt het dan bij jou? Ik kolf maar 10 min. (dubbel, elektrisch) en heb dan 2 volle flessen (2x150cc). Dus zo klaar8)! Jada 1 maand alweer, wat gaat het snel he!? Van harte! Sjees gatver...die werkgevers ook allemaal:x. Sterkte. Blaine bij jullie eens een keer nieuws wb sollicitaties Hier: Yordin drinkt uit de fles telkens wel 110cc. Niet normaal toch? Hij is nog niet eens 3 kilo.....
Ik gebruik nu een fles die ik bij de Boni heb gekocht, met een kleine speen. Ook hebben we de standen speen gekocht. Het drinken opzich gaat wel goed. Maar ze wil op een gegeven moment niet meer. En dan krijg ik het flesje er echt niet meer in. Soms wil ze nog een keertje drinken als ik haar even verschoon. Maar soms ook niet.
We hebben een standen speen, maar ik zelf vind standje 2 nog een beetje te vroeg. Ben vang dat ze zich verslikt ofzo. Of dat ze alleen nog maar gulziger wordt. Dubio!!!!
Sjees ah wat een schattig pakje Blaine ik wil nu ook wel beter weer hoor. Mag van mij nog wel 1 graad vriezen overdag ofzo maar dan een lekker zonnetje erbij... Mamanama lekker gulzig is Tessa, lees je veel hier Jada dankje volgens mij zijn er idd niet veel meiden meer die moeten bevallen! En wat een prachtige foto's van Julian, ik zag er ook al een paar op hyves. Mooi koppie heeft ie hoor. Ankje fijn dat het gat dicht is! SCheelt vast een hoop dat het niet meer tocht. Ik ben benieuwd naar de foto's van de drie meiden Eleni ook een dikke knuffel voor jou! Moet idd moeilijk zijn, je ene zoontje een operatie nodig en je andere zoontje "alleen" moeten laten. Sterkte! Essie zo'n gipspakketje heb ik een paar jaar geleden bij Etos gekocht (voor een collega). Chevenne rot, die krampjes. Elianne is wel lekker gegroeid! Ise ik ben vandaag voor het eerst met beide jongens op stap geweest en het ging heel goed. Casper liep mee naast de wagen (of ervoor of een stuk achter me ) maar dat was dus niet langs een drukke straat. Ik zat ook aan een draagzak te denken maar das dus geen oplossing voor jou... is een meerijdplankje voor aan de kinderwagen ook een idee? Je hebt ze zelfs met een soort van stoeltje erop. Ik denk dat mijn zoontje er niet op wil, maar wie weet is het wat voor jou. (lees net Mamanama's reactie...) Kareltje knuffel terug Kwek fijn dat je nu een steuntje in de rug hebt! Hilli wat zielig zeg dat hij zo spuugt. En dunne ontlasting ook nog Djuke meid wat maak je een hoop mee zo na je bevalling... Ik hoop dat dit de goede oplossing is en dat het steeds een beetje beter gaat! *knuffel*
O, je wilt niet weten Essie. Ik sta hier soms echt een potje te janken van frustratie enzo. Maar ja, we moeten door. En ik kan wel helemaal uit mijn plaat gaan tegen hem, maar hij kan dan ook zijn kop in de wind gooien. Dan zijn we verder van huis. En als hij zegt dat hij een misberekening heeft gemaakt. Wat moet ik daarop zeggen? sta gewoon met een mond vol tanden. Ik blijf maar hoop houden dat het volgende week allemaal goed komt.
Hallo Hier weer de partner van Chevenne. Als ik iets typ is er meestal iets aan de hand, ook deze keer... helaas Anke is vanmiddag wederom opgenomen in het ziekenhuis. Op weg naar de manueel therapeut voor Elianne, begon anke vreselijk te vloeien. haar hele broek en autostoel waren doorweekt. We zijn zo snel mogelijk doorgereden naar het ziekenhuis alwaar ze meteen inwendig onderzocht werd. Er bleek dus wederom nog wat resten van de placenta in de baarmoeder aanwezig te zijn. Anke wordt daarom vandaag of morgen opnieuw gecurateerd. Het zit allemaal niet mee, beiden zijn we er flink kapot van. Gelukkig doet Elianne en fantastisch. Daar hebben we geen zorgen om. Ik of Anke (Chevenne) houden jullie op de hoogte!
Hoi Jeroen dankje voor je bericht. Wat een ellende.....ik wens jullie heel erg veel sterkte! Laten ze het dit keer nu echt helemaal schoonmaken:x:x:x !!!!!STERKTE!!!!!
Chevenne: Nee!!! Wat een ellende zeg! Wat zijn die doktoren soms ook een stelletje ! Hopelijk is dit echt de laatste keer, en gaat het vanaf dan alleen maar beter. Heel veel sterkte.
Jeetje Chevenne en partner wat krijgen jullie veel voor de kiezen zeg!! Heel veel sterkte voor jullie beiden!
Jeetje, heel veel sterkte chevenne.... Anke, jou zit het ook niet mee. Inderdaad een l*l zeg. Hoop voor je dat het snel gedaan is. Annemica, we gaan nu inderdaad het bugaboo plankje nemen met zo'n stoeltje erop. En tja, als hij niet wil.. hij zal wel moeten. Hij loopt prima los en blijft bij me in de buurt, maar op sommige plekken wil ik hem dan op het plankje hebben (of als hij moe is). Maar ik ga morgen eerst even proefrijden in de winkel, en als het echt een drama is begin ik er denk ik niet aan.
@Chevenne en partner: Dit kan eigenlijk toch niet ... je wordt opgenomen omdat er stukjes placenta zijn blijven zitten. Dan verwacht je toch dat alles weg is. Hoe kan dit nu? Dit is echt verschrikkelijk voor jullie. Zo'n zware tijd na de bevalling. Jullie zouden moeten kunnen genieten Heel veel sterkte. Ik heb het al een paar keer gezegd, en nu moet het maar de laatste keer zijn dat ik het zeg, maar ik hoop echt dat het nu voorbij is, dat jullie eindelijk met zijn drietjes verder kunnen. @Blaine: Ja hij heeft er wel last van spijtig genoeg. Ik heb een afspraak voor Sam gemaakt bij de HA. Ik kan er wel pas vrijdagavond terecht. Hij heeft weer veel last van zijn reflux. Heel de dag door zit hij te slikken. Hij is erg onrustig, kronkelt heel de tijd en wordt ontzettend rood. Ook steekt hij heel de dag door zijn tong uit. Blijkbaar allemaal symptomen van reflux. Sinds een paar dagen is hij weer begonnen met teruggegeven. Op zich valt dat mee, maar het is dat slikken, tot uren na de voeding waar hij het meeste last van heeft. Hij slaapt nu ook ontzettend moeilijk. Hij wordt elke keer wakker van het zuur dat naar boven komt Nu ik dit typ hoor ik hem weer slikken en kreunen. kHeb het er wel moeilijk mee. Weten dat hij zo afziet. Maar ik kan nu niets voor hem doen. Ik heb geen medicijnen ofzo, alleen zijn pap kan ik dikker maken. Maar daar heeft hij blijkbaar niet genoeg aan Hij wil ook heel de dag door drinken, telkens maar heel kleine beetje. Om zijn slokdarm te blussen denk ik.
wilde reageren aar Aylani is weer wakker sorry... Chevenne meid wat een ellende,heel veel sterkte en succes voor jullie beiden,tis toch potverdorie te gek voor woorden dit!!
@ Chevenne, wat erg meid, het is toch te zot voor woorden dat het nu nog niet goed is. Ooh wat vind ik dit erg voor jullie . Ik hoop toch zo dat het nu wel goed wordt gedaan en dat jullie dan echt kunnen gaan genieten, zo kom je toch nergens aan toe. telkens als je denkt dat het weer de goede kant op gaat is er weer gezeur. Ik denk aan jullie heel veel sterkte! @ Hilli, aah wat zielig dat hij er zo'n last van heeft, en vrijdag pas bij de ha terecht kunnen, wat duurt dat dan nog lang. Kon je niet eerder terecht na uitleg van de situatie ze snappen toch vast wel dat je met zo'n kleintje niet zo lang kunt en wilt wachten. ik wilde dat ik goede tips voor je had maar kan zo niks bedenken, bij de baby en dreumes is wel een topic over reflux zag ik laatst misschien kom je daar nog goede ideeen tegen om de tijd te overbruggen zeg maar. Veel sterkte voor Sam. @ Ankje, ik kan me helemaal voorstellen dat je baalt en ik had me allang niet meer stil kunnen houden die man blijft knoeien. Weet je toevallig of hij aangesloten is bij een garantiefonds? Als dat zo is kun je daar een klacht indienen en dan bemiddelen zij voor je en kun je bij hun ook je schadeclaim neerleggen en die wordt dan onafhankelijk bekeken. Ik zou toch eens goed met hem om tafel gaan ik neem aan dat je duidelijke afspraken met hem op papier hebt staan en daar heeft hij zich aan te houden doet hij dat niet is het gewoon contractbreuk. En zolang jullie nog schade hebben of onopgeloste problemen niet alles betalen hoor, want dan wordt het nooit meer opgelost. @ Essie, Hij zal de hoeveelheid wel nodig hebben, hij krijgt toch bv? want dan kun je niet teveel gegeven en die werkt ook anders qua hoeveelheden ligt namelijk ook aan de samnestelling van de melk, terwijl je bij fv precies weet wat er in zit en dus niet teveel mag geven omdat ze dan teveel voedingsstoffen binnen krijgen, is dat bij bv anders, die is compleet anders van samenstelling en past zich aan na wat hij nodig heeft.
@ Chevenne en partner: ongelooflijk dat ze het nu nog niet goed genoeg hebben schoongemaakt! Heel veel sterkte weer en ik zou het ZH ook maar eens goed laten weten dat dit niet kan! Dikke dikke knuf! @ Djuke: zijn ze nou helemaal? Je kind weghalen en jij op een psychiatrische afdeling, ja dat zal je helpen je beter te voelen! Gelukkig mag je thuisblijven en krijg je hulp en hopleijk voel je je snel weer een beetje mens...ook jij een dikke knuf! @ Ise: mijn oudste dochtertje is van 28-9-2007, dus ook bijna 2,5........ik ga zo'n buggyboard kopen voor haar, ze wil toch meestal lopen. Als ik dan samen met mijn man ga, kan ik altijd nog de goedkope buggy meenemen... @ Ankje: die aannemer is ook maar een PIEP! De verkeerde trap bestellen, sukkel......... @kolven: weet niet meer wie het zei, maar hier ook dus een pijnlijke borst maar er komt niks meer uit? Geen ontsteking, ook geen koort, maar wel knap pijnlijk en onaangenaam.... Hier vannacht een mindere nacht gehad. Tessa kwam om 2 uur en om 5 uur en lag echt te krijsen en ik had pijn aan die borst, maar er wilde niks uit....zaten we dus samen een potje te janken.... Ook strekt ze regelmatig haar hoofd helemaal naar achteren...herkent iemand dit? Morgen meoten we naar het Cb, dus zal het dan ook even vragen.... Nu moet er weer gevoed worden, dus tot latersssssssssssss