November meiden!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Nemo1984, 6 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meissie25

    Meissie25 Bekend lid

    25 nov 2009
    817
    0
    0
    Leuk leuk leuk Bregje.. Dat kaartje met die: ? Erbij :D

    Me vriend en ik moeten tegen die tijd mocht ik zwanger raken ook nog allerlei dingen regelen.. maar nu laten we het ff zo om de kosten te drukken.. Woon hier al 5 jaar maar sta op papier nog steeds bij mijn ouders :)!! Bedoel als ik hier in geschreven word krijg je toch meer dubbele kosten enz Niet erg maar zolang je het kan onderdrukken waarom niet ;)!!

    Verder voel ik me echt super super super goed :D!!
    Zoals ik al eerder zei heb ik nu echt het gevoel dat me cyclus ging begrijpen hoe het moet werken :) Ik voel me nu ook veel beter nu ik eindelijk van die 9 dagen ongi af ben :D Ben zoo Vrolijk en me lichaam voelt ook zoo goed :D!!

    Meiden vind het ook zo fijn dat dit forum bestaat :D Zo kan je lekker over alles wat erbij komt kijken kletsen.. vriendlief zou denk k anders gek van me worden ;);)

    Fijne dag meiden!!
     
  2. Piekie81

    Piekie81 Actief lid

    18 nov 2009
    364
    0
    0
    Zuid-Holland
    Tof Carola, dat je je goed voelt! Krijg je weer vertrouwen in je lijf! Super zeg.

    Berje, gefeliciteerd emt je ondertrouw. Ik vond het destijds echt een tegenvallertje, even bij een balie handtekeningen zetten en de pinpas door de automaat halen... PingPing
    Ga je het geregistreerd partnerschap ook nog echt vieren? Of is het vooral iets van jullie tweeën (en je stiefdochter?)?

    Het boek van Kluun is echt hilarisch, helemaal als je het vergelijkt met zo'n 'vrouwen' zwangerschapsboek. Als je hem koopt, moet je hem ook zeker zelf lezen, je ligt af en toe echt dubbel! En je snapt de grapjes die je man gaat maken bij het kopen van een maxicosi of matrasje :p
    Het is echt een boekje om met een knipoog te lezen en om allerlei adviezen die je van alle kanten krijgt te relativeren.

    Vandaag een stuk minder misselijk, maar wel meer steekjes/branderig gevoel in mijn borsten, het gaat vast allemaal met ups en downs en is prima te doen.
    Het enige waar ik echt van baal is het slechte slapen...:x Elke nacht wordt ik een aantal keer wakker, waarvan 1 keer echt. Dan moet ik plassen, maar voor ik dan de helderheid van geest heb dat ik daarvoor toch echt mijn bed uit moet, zijn we alweer een kwartier verder. En daarna ga ik echt over van alles en nog wat nadenken. Voor ik weer slaap gaat er zo weer een uur voorbij.
    Vooral overdag is dat irritant, ik kan op mijn werk niet even gaan liggen pitten:D

    Zo, ik heb weer even genoeg geklaagd!
     
  3. Eclipse

    Eclipse Bekend lid

    24 dec 2009
    544
    0
    0
    @ bergje: Daar heb je idd gelijk in. Zit zelf namelijk te twijfelen of ik wel of niet een combinatietest laat doen. Ik ben 24, dus zou ook niet in die risicogroep vallen en in de familie komt het ook niet voor. Moet er toch maar eens wat over gaan lezen en een beslissing gaan maken.
    Gefeliciteerd met het aanstaande geregistreerde partnerschap. Heb er net even iets over opgezocht op internet. Is eigenlijk wel een prima alternatief voor het huwelijk. Nog iets om over na te denken ;). Je leert zo nog wat van elkaar!

    @ Carola: Mijn vriend staat hier ook nog niet officieel ingeschreven, dus wij drukken ook nog even de kosten zolang het gaat ;). Zal wel niet al te lang meer kunnen, want vriendlief moet over een paar maanden sowieso gaan erkennen.
    Fijn dat je je zo goed voelt :D! Werkt aanstekelijk die blijdschap van je!

    @ Piekie: Slechte slapen heb ik de laatste paar dagen ook idd. En klagen is niet erg.. daar zijn we hier voor ;)!

    Ik word nu trouwens wel erg nieuwsgierig naar dat boekje van Kluun. Misschien dat ik het ook maar eens bestel.
     
  4. Meissie25

    Meissie25 Bekend lid

    25 nov 2009
    817
    0
    0
    ppfff moet ff kwijt dat ik zooooo blij ben dat ik van de pil afben :D En dat het echt waar is wat ze zeggen... Als de pil eenmaal uit je lichaam is heb je veel meer zin in sex.. ;)

    Kan er nu geen genoeg van krijgen.. en eerst was t echt zo van alweer? whahahaha ;)

    Ondanks de angst voor het inbrengen en alles ga ik toch nadenken over een spiraaltje na een evt zwangerschap of een andere optie die niet zo alles onderdrukt!!! :D
     
  5. Eclipse

    Eclipse Bekend lid

    24 dec 2009
    544
    0
    0
    @ Carola: Haha, super die blijdschap van je :D.
    Na mijn zwangerschap ga ik, denk ik, ook voor de Mirena. Inbrengen schijnt makkelijker te gaan als je al eens bevallen bent ;).

    Heb vandaag de catalogus van de Baby-dump gekregen. Zaten van die lieve kleine sokjes bij.. zooo schattig :D.
     
  6. marjon80

    marjon80 Actief lid

    8 nov 2009
    180
    1
    16
    NULL
    NULL
    #506 marjon80, 2 feb 2010
    Laatst bewerkt: 2 feb 2010
    @Carola: wat fijn dat je van dat gezeur af bent!!!
    @pieke en Eclipse: balen dat jullie zo slecht slapen
    @ Bregje gefeliciteerd met je ondertrouw. Het viel mij ook wat tegen trouwens. Je handtekening zetten en daarna pinnen.
    zo romantisch;)
    Gaan jullie nog wel leuks doen de 15e?

    Ik had zondag goeie hoop, bloeden was gestopt, brandende (.)(.), en misselijk
    Gister ochtend weer een klein beetje bloed verlies en vandaag ook, zal dus wel ongesteld worden. Helaas
    Ik ga gezellig op naar de volgende ronde

    Voor als het zover is, heb ik trouwens wel bedacht hoe ik het man lief (als we niet samen testen) het goede nieuws wil vertellen: ontbijt op bed: beschuit met roze en blauwe muisjes.

    Misschien ook wel een idee om zo mijn ouders, schoonouders en alle nieuwe ooms en tante's op de hoogte te stellen. Ontbijt- of luchservice:D
     
  7. Nike

    Nike Fanatiek lid

    6 dec 2009
    1.792
    0
    0
    Zo een lekker lange werkdag achter de rug en nu lekker met laptopje op de bank. Hele dag steken in buik en buikpijn/ rugpijn gehad. Pfff...vermoeiend. Maar goed heb eindelijk wel het gevoel dat daar binnen wat aan het gebeuren is!

    @Bergje: Dat kaartje is echt superleuk!
    Woont je stiefdochter ook bij jullie?

    Wij zijn ook aan het denken over geregistreerd partnerschap.
    Wonen trouwens al 10 jaar samen.

    @Carola: Fijn zeg dat je je zo goed voelt!
    Ja en wat die pil inderdaad met je kan doen he! Ik had ook ineens weer veel meer zin.

    @Piekie en Eclipse: Ik slaap ook superslecht. Ben een paar keer per nacht klaarwakker. Moet dan naar wc of heb last van soort ongi-pijnen. Zal er wel bij horen, maar inderdaad kom ik daardoor wel wat slaap tekort.

    @Eclipse: Ik heb de catalogus van Babydump ook besteld. Is nog niet binnen. Hoe lang duurde dat bij jou?
     
  8. bergje

    bergje Bekend lid

    1 dec 2009
    546
    0
    0
    het brabantse land
    Hey meiden!!!
    Nou gisteren was echt een super lange dag, ik was om half 10 thuis...gebroken..... het was echt een supersaaie dag ook nog eens.
    Inmiddels zijn toch wel wat meer collega's met name de directe op de hoogte. iedereen reageerd super leuk. zou wel blij zijn al gewoon volgende week iedereen het weet.

    ik hoefde bij de gemeente niet te betalen! en we gingen ook erkennen dat is het verschil met trouwen de vader moet het kindje wel erkennen maar het gezag is dan wel gelijk geregeld. Meiden dit is echt heel belangrijk....
    - als je getrouwd ben is de vader automatisch ook juridisch de vader en heeft de vader de helft van het gezag. je hoeft dan niets te regelen. Alleen als je de achternaam van de moeder zou willen.

    - Bij geregistreerd partnerschap moet de vader het kind erkennen om juridisch de vader te zijn. het gezag is dan gelijk geregeld en ligt voor de helft bij de vader.

    De moeder krijgt trouwens altijd automatisch het gezag (als ze meerder jarig is)

    - Als je niets hebt geregeld dan is het van belang dat de vader het kind erkent om juridisch de vader te worden en daarna moet er bij de kanton rechter een verzoek ingedient worden voor het gezag van de vader. (of je moet natuurlijk niet willen dat d evader ook gezag heeft over het kind)

    door het kind te erkennen wordt de vader financieel verantwoordelijk voor het kind en dus alimentatie plichtig.

    Laat je hierover goed informeren als je niet getrouwd bent moet je mogelijk ook iets regelen met erfrecht.

    Wij hebben een koophuis en wonen nu bijna 6 jaar samen. dus dat was allemaal al wel geregeld.
    Bij de gemeente ging eigenlijk alles mis haha misschien niet zo'n goed teken? we hebben daar kei lang gezeten.

    Heel brabant viert feest tijdens onze dag want het is namelijk carnaval dan dus dat is wel grappig we hebben het express met de carnaval gedaan. ik denk dat we wel een borreltje doen ofzo, mijn familie komt denk ik toch wel....die houden wel van een feestje.

    ik wil na mijn bevalling (wahahhaah niet aan denken) ook een spiraaltje laten zetten. mijn zusje gat de pleisters uitproberen dus misschien als dat haar goed bevalt dat ik daar nog wel voor ga.

    De nachtelijke avonturen zijn bij mij vanaf het prille begin ook geen uitzondering.....ga minimaal een en soms twee keer eruit om te plassen. En de afgelopen nachten ben ik ook veel aan het dromen geweest. vannacht moest ik examen doen...bah hele nacht stress en ik kwam nog eens te laat ook haha

    hebben de zwangere meiden al afspraken staan voor verloskundige of echo??

    @marjon: balen meid en het is ook lullig dat de ontpil verschijnselen zo op zwangerschaps verschijnselen lijken.....

    @carola: vriendlief zal ook wel blij zijn met je haha geniet er maar van want als je zwanger wordt verdwijnt het weer als sneeuw voor de zon!!!! maar ze zeggen dat dat na 3 a 4 maanden weer terug komt. .

    nou meiden ik heb mijn afwezige dag van gisteren weer ingehaald, g anog maar even werken haha....zit gewoon in pyama achter de pc te werken heerlijk!!!

    greetzzz
     
  9. bergje

    bergje Bekend lid

    1 dec 2009
    546
    0
    0
    het brabantse land
    Woehoe nog maar 200 dagen zie ik net!
     
  10. Piekie81

    Piekie81 Actief lid

    18 nov 2009
    364
    0
    0
    Zuid-Holland
    leuk zeg, dat jullie al folders besteld hebben! Dat ga ik voorlopig nog niet doen. Hier komen regelmatig mensen over de vloer, waardoor ik absoluut geen rondslingerende folders, enveloppen en adreslabels in huis wil. De boeken en de brief van de verloskundige zijn goed opgeborgen :D

    @ Marjon: stiekem hoop ik voor je dat je toch niet ongi wordt! En dat het kleine bloedinkjes zijn vanwege de extra doorbloeding van je vagina en zo.

    @ Carola: Ik had de hoop dat het bij mij ook flink zou verbeteren door de pil-stop, maar dat valt eigenlijk wel mee. Ik weet dat mijn lief een bepaalde behoefte heeft, en daar wil ik prima aan voldoen, maar die behoefte is bij mij een stukje minder ;)

    Vanacht trouwens weer heerlijk geslapen! Manlief kwam een stuk later naar bed (ik was vroeg onder de wol gekropen) en daardoor werd ik wakker. Toen direct even naar het toilet gelopen en voila, ik werd pas weer wakker van de wekker!
     
  11. Eclipse

    Eclipse Bekend lid

    24 dec 2009
    544
    0
    0
    @ Nike: Bij mij duurde het iets langer dan een week. Staan wel leuke dingen in.

    @ bergje: Bedankt voor je uitleg. Is idd iets om over na te denken.
    Ik heb 24-2 de intake plus eerste echo bij de vk.

    @ Piekie: Sinds ik zwanger ben, is die behoefte bij mij ook weer een stuk minder geworden..
     
  12. marjon80

    marjon80 Actief lid

    8 nov 2009
    180
    1
    16
    NULL
    NULL
    Hey meiden, gisteravond dan toch echt ongesteld geworden. Helaas op naar de volgende ronde
     
  13. Nemo1984

    Nemo1984 Actief lid

    19 apr 2009
    267
    25
    28
    Zuid holland
    Toch weer een teleurstelling he?! Succes in de volgende ronde!
     
  14. Meissie25

    Meissie25 Bekend lid

    25 nov 2009
    817
    0
    0
    @ Marjon, Veel succes in de volgende ronde meid!!! *knuff*

    Heb net 2 nieuwe carnavalspakjes gekocht :D Matroos vrouwtje en een chinees jurkje :D Helemaal leuk!!! En jullie nog iets leuks gedaan?

    Zoo Zit alweer op dag 12 van me cyclus :D Wat lijkt de tijd nu te vliegen zeg ;) Komt ook wel omdat ik natuurlijk 9 dagen ongi ben geweest ;).. Geeeeeeeen idee wanneer ongeveer me eisprong moet zijn.. maar ach we zien wel :) Ben allang blij met het feit dat ik geen bloedverlies meer heb tot nu toe :D!! Soo happy.. Ik wil het liefste nu om de dag sexen *bloos* maar vriendlief heeft vandaag niet zo een zin.. ;) Ow ow ow nu is het eens omgekeerde wereld ;) Kga hem hopelijk toch zover krijgen..

    Vraagje voor de zwangere meiden? hoevaak deden jullie het voordat je zwanger raakte? :)
     
  15. bergje

    bergje Bekend lid

    1 dec 2009
    546
    0
    0
    het brabantse land
    @marjon, jammer meid!
    @ carola: leuke pakjes voor de carnaval! ik heb nog ergens een roze tuinbroek dnek dat ik daar maar weer voor ga....vrees dat er verder niets wat ik heb zal passen....

    Wat sex (laten w ehet beesje maar bij de naam noemen, we delen hier toch al zoveel) betreft deden wij het niet zo heel vaak. wel heb ik het drie dagen voor en tijdens de eisprong gedaan en ongeveer een week later. verder de hele mand nniet volgens mij.
    sinds ik weet dat ik zwanger ben hebben we het maar twee of drie keer gedaan.....eerst was ik bang dat het daardoor mis zal gaan daarbij wat minder zin en we zijn allebei vaak erg moe en slapen voor we het matras raken.....
    Voordat ik zwanger wordt zat vriendlief altijd af te geven op zwanger vrouwen..en dan worden ze tonnetje rond en willen ze nog sex ook zei hij altijd haha dus ik vrees dat hij niet meer wil als ik echt een dikke buik heb!

    Vandaag heb ik een beetje koppijn gehad....en aan het einde van de middag duidelijk een hele lage bloeddruk dus dat voelde niet lekker.....
     
  16. Meissie25

    Meissie25 Bekend lid

    25 nov 2009
    817
    0
    0
    Ow Bregje dat is vervelend, Voel je je nu wel weer iets beter?

    ppff het feit dat me lichaam nu normaler doet dan eerst maakt t wel spannend ;) Bij alles wat je in je lichaam voelt denk je zal het me eisprong zijn? maarja ik had me voorgenomen niet teveel druk erop te leggen ;) Maar onbewust doe je dat toch!! daar weten jullie ook alles van :)

    Ennuh Bregje idd we delen al zoveel dus dat kan er ook wel bij :D!!
     
  17. Nike

    Nike Fanatiek lid

    6 dec 2009
    1.792
    0
    0
    @Marjon: (Sorry ik zie dat ik gisteren niet op jou gereageerd heb.) Balen meid! Succes in de volgende ronde. Dikke knuffel.

    @Bergje: Balen dat je je niet zo lekker voelt. Hoofdpijn is altijd erg irritant.
    Ik heb altijd erg veel last van migraine. Gemiddeld zo'n 1 maal per week. Sinds ik zwanger ben, gewoon niet meer gehad! Toch wel erg fijn om eens zonder hoofdpijn door het leven te gaan.

    MvM heeft net gebeld. Ze komen morgen. Ben benieuwd!

    Qua sex: In de maand dat ik zwanger ben geworden, deden we in de week van de eisprong om de dag.
    Nu ik zwanger ben, nog maar 1 keer. Echt minder zin!
     
  18. Meissie25

    Meissie25 Bekend lid

    25 nov 2009
    817
    0
    0
    Hoe denken jullie over die Pre-Seed glijmiddel?

    Bedoel heb zelf gewoon eentje op water-basis.. Maar begin toch te twijfelen of deze wel goed is..aangezien we dat altijd moeten gebruiken..

    Ppff Kwil ook om de dag.. 8) maar vriendlief is moe....:x
     
  19. Eclipse

    Eclipse Bekend lid

    24 dec 2009
    544
    0
    0
    @ marjon: Succes in de volgende ronde!

    @ Carola: Zo te horen leuke carnavalspakjes! Wij deden het hier om de dag. Nu hebben we het, sinds ik weet dat ik zwanger ben, ook pas 1x gedaan. Heb niet zo'n zin, ben moe en onbewust toch ook bang dat er dan iets misgaat denk ik (terwijl ik weet dat dat niet zo is).

    @ bergje: Balen dat je je niet zo lekker voelt.

    @ Nike: Leuk dat morgen MvM komt.
     
  20. bergje

    bergje Bekend lid

    1 dec 2009
    546
    0
    0
    het brabantse land
    @carola: dan moet je het zelf ff doen! zaadjes blijven wel een paar dagen rond zwemmen hoor dus overslaan kan vast geen kwaad!

    van glijmiddel heb ik echt geen verstand..hoewel ik het nu wel zou kunnen gebruiken denk ik..... :)

    toen ik de pil nog gebruikte had ik om de week een of twee dagen hoofdpijn kon dit dan alleen doorbreken met ibuproven. NU heb ik sinds ik zwanger ben voor de tweede ker hoofdpijn dus valt eigenlijk mee...heb paracetemol gehad maar daarmee doorbreek ik het blijkbaar niet, ik hoop dat een goed n8rust helpt.
    heb ook even ineens een hectische week op het werk en werk eigenlijk ook wel hele dagen nu. voel mij wel weer belangrijk hahah ;)

    zal nu maar weer een wat gaan eten en dan lekker slapen :)
     

Deel Deze Pagina