hey meiden, krijg 't voor de rest echt niet bijgelezen, sorry.. moet er ook weer vantussen.. heb amper tijd om 'n bammeke te eten en moet vandaag hier ook nog eens vroeger vertrekken (afspraak met m'n promotor in A'pen ivm thesis), maar heb er eigenlijk geen tijd voor.. maar ja, thesis gaat voor hè.. ga dan waarsch pas rond 19u thuis zijn.. lange dag dus.. missch nog snel iets drinken met dinnetje daar.. (heb ik al héél lang niet meer gezien..)
ik weet 't zeker.. wacht hè.. zal ff pendelen *houdt muis boven toetsenbord en denkt krampachtig aan Rimar en beebje...* de muis zegt dat 't allemaal in orde komt!!!
Ik zal heel hard voor je duimen! Dat het én snel maandag word én dat het snel 3,5 weken verder is én dat het allemaal goed gaat! *steekt duimen in de mond*
Geen sorry zeggen hoor! Gooie alles eruit hier wat eruit wil. Goed dat ze verder gaan onderzoeken meid, ik hoop dat ze snel de oorzaak vinden zodat jij ook weet waar je aan toe bent! Dikke knuffel voor jou!
Oh dat is niet zo best Wat gebeurt er dan als je die antibiotica niet neemt? Goed blijven water drinken en ook cranberrysap tegen de blaasontsteking!
Nee, een goeie rede om "legaal" te mogen duimen. Ik heb nooit geduimd maar gevingerd! Met mijn wijs en middelvinger van mijn re-hand in mn mond hahaha!
ik duim in ieder geval héél hard voor je Rimar aan de rest: Liane en Goofychick ik hoop dat jullie je snel beter voelen @Heitje: gewoon nog 'n extra knuf voor alle leed van de voorbije dagen @kris: geniet maar lekker van knut! en nu moet ik echt door gaan doen daaag!!! (sorry als ik iets/iemand vergeten ben)
@ Cyntje, in de papieren die ik erbij heb gekregen staat wel: bijwerkingen, misselijk, braken..... maar dat het weer snel over zou zijn.... vriendin van mij die ik net sprak had hetzelfde en die was ook zwanger maar ik denk ik niet...
Knuff terug!!! En werk ze! En veel plezier met je vriendinnetje! En haha om je muis boven je toetsenbord! (zag het helemaal voor me )
Liane, wij denken van wel...lekker puh!! We hope trouwens ook dat je snel weer aan de betere hand bent!!! Shit voelen is maar shit!