Wow, boni, viciousM, dondersteen... jullie buiken zijn GROOOT!!! Ik verlies per definitie de Grote Buik Wedstrijd... ben maar heel bescheiden in vergelijking. 39 weken:
Haai haai, ja gisteren voorweeen beetje, maar niks aan het handje hoor. Was ook voor het eerst dat ik dat had sinds het indaal-festijn dat mevrouw de turbo indaler heeft gehouden met 34 weken. Jeetje, net bevallen en dan alweer kids naar school brengen... je doet het allemaal maar... Wel goed uitrusten he!
Na al die dikke buiken nog een laatste foto van mijn buik, niet zo'n scherpe helaas maar mannetje had haast...
@evenstar wees maar blij met een wat kleiner buikje. Bij mij beginnen nu in week 38 de striaie ook te komen grrrrr Ga nu snel in de douche, m'n moeder is onderweg om hier te komen helpen poetsen. Kom later nog wel even spieken hoe het Troeltje vandaag vergaat. Fijne dag meiden!
@ladytijger: mooi mannetje. heeft hij roodachtige haren of lijkt dat maar? @melek: hoop ok voor je dat echo niet meer nodig is. en hier ook hoor dat hij soms ineens met rugje aan de andere kant ligt terwijl hij wel helemaal is ingedaald! @dikke buiken: voelen jullie je ook zo'n hangbuikzwijn ga straks ok mar ff foto spammen die mn zusje gister gemaakt heeft als het lukt ennuh bloempje... waar zie je dat verschil dan hier helaas geen vergelijkingsmateriaal. @fm: sterkte met je mislijkheid! @dondersteen: ik ben het van plan om vandaag te gaan bevallen mar de beebs denkt er nu nog anders over zo weer bijgelezen. ga die foto proberen en dan nog ff opruimen en stoffen hier. stofzuigen laat ik een ander doen
Bhappy, dikke knuf! Bloempje, idd grappig om je buiken zo naast elkaar te zien haha. Wat een verschil.. Mannetjes zijn aan het werk, gelukkig kon boniman even thuiskomen om precies door te spreken wat nu helemaal de bedoeling is. Dus ik kon weer achter de laptop (kan toch niet helpen ). Zal ze straks nog wel een keertje koffie doen.. Maar ben blij dat het dakraam er in ieder geval voor de bevalling toch inzit, als mijn moeder dan wil komen logeren dan kan het evt ook al op zolder. Nu zit er alleen zo'n inieminie raampje.. (Mijn moeder woont 1 uur van ons vandaan en heeft geen rijbewijs, vandaar dat ze vaak met de trein komt en soms gewoon blijft logeren, hoeven we niet zo op de tijd te letten en is voor haar en Jasmijn ook leuk, omatijd!)
omtrek is in ieder geval 111cm op navelhoogte en was euh.... weet niet. maat 38 paste foto is te groot. hoe kan je die verkleinen?
Ja MEGA he? Ik schok er zelf van toen ik het op de foto zag, hahaha! @ Boni; weet je zeker dat je mee wilt doen? Hele grote buik, maar volgens mij liggen donder en ik aan kop!! haha..
Is het met meten te vergelijken? Degene met de breedste rug/dikste kont heeft dan een voorsprong hahaha! (Shit, dat ben ik, misschien moest ik gewoon de uitdaging aan gaan..)
Luca, gefeliciteerd met je 2 zoons!!!!!! En dankjewel voor je verhaal. Is altijd leuk en interessant en mooi om te lezen hoor! @ Ladytiger..... oeeh wat een mooi ventje is Bram zeg! Krijg helemaal kippevel als ik de foto's zie. Is ook wel heel emo als hoogzwangere vrouw trouwens, zo'n foto van een mooi lief beebietje @evenstar en melek, hier ook een beeb die zich heel af en toe om zijn verticale as draait. Toevallig 2 dagen geleden, heel maf want dan ben je zo gewend om al een tijdje op dezelfde plek getrappel te voelen... Evenstar, mooi buikje hoor! Je bent verder zo slank joh! Zou ik ook wel willen! Helaas wat vocht hier in mijn armen/vingers en onderbenen. Ziet er toch dikkig uit dan. @mama25, beterschap met je verkouden meisje @ Vicious....waaaah wat een BUIK!! Dan ben je inderdaad hóóógzwanger Echt heel mooi! De laatste foto, met je mannetje erbij is heel lief erg mooi Vic! @Pnirmal, hoop dat je vandaag kunt bijtanken dan! @ Duster, thanks voor je reactie! Ik hoop dat het meevalt. Het is al niet meer te genezen bleek laatst maar ze zou er nog een hele tijd mee kunnen leven. Als deze uitslagen 'goed' zijn! Spannend dus... kwestie van leven en dood....... Gek nu ik met een voldragen beeb loop... @ Dondersteen, hier ook buikomtrek even gemeten. Jij 128 cm navelhoogte???? Ik dacht dat ik een dikke buik had...! Ik meet 'maar' 115 cm. @ Bloempje, wat leuk die 2 foto's van je buik zo! Erg mooi gedaan zo. Ik ga voor de eerste keer een WAVE voor mezelf doen: Jippie!! Ik ben 37 weken!! Eindelijk....hahaha de laatste op de lijst is eindelijk 37 weken! Niet dat ik verder wat voel hoor, gisteren wel pijnlijke onderbuik en misselijk enz. maar verder zit alles nog lekker op z'n plek. Gisteren was mijn baby wel erg druk trouwens. Heeft ontzettend zitten schoppen en draaien. Nu is hij weer rustig (af en toe schuift er wat voorbij, maar heel lief en zachtjes) Ik ga even dweilen, net gestofzuigd. Ik heb zelfs het plafond gestofzuigd (spinnewebjes) het moet niet gekker worden