Hoi meiden! Ik kan eindelijk weer zonder vastlopers online! *juichjuich!* we hadden te weinig werkgeheugen erin! alles gedefragmenteerd blabla ( snap daar geen hol van ) en nu doet ie het dus weer! Ik kan dus weer lekker meelezen en meebeppen, maar ga zo eerst naar de fysio! Tot later meiden!
Ja maar hubbie is gewoon thuis, meiden naar kdv.... tja ik weet het niet hoor. ZO maar even de kraamzorg bellen hoe we dit op moeten lossen. Jeetje zinnen met 2 woorden... Hier komen ze niet verder dan: papa mama opa Sophie zegt oma, anna nog niet bah poep poes EDIT: o ja en op zeggen ze
@Jannes: wow al praten met 2 woorden. Teun is nog niet zo ver. Ik denk dat hij nu iets van 15-20 woordjes zegt maar elke dag komt er wel wat bij nu. Alleen hij blijft tegen de lamp maar boom zeggen Raar kind. Wat leuk dat je weer een boek aan het lezen bent van ons Ik vond Die laatste zomer zelf een stuk minder dan Haar naam was Sarah (gewoon qua onderwerp sprak het me minder aan) maar andere collega's vinden dat boek ook heel mooi. Heb je een boek met een sticker op het omslag? Die heb ik gemaakt haha. Nog steeds wil ik je dan het boek van Maggie O' Farrell - Het verdwenen leven van Esmee Lennox aanraden. Echt prachtig! En Zondaarskind van Marion Pauw een mooi aangrijpend verhaal met veel humor geschreven.
Bedoel je die ronde sticker? Die zit erop En andere titels ga ik opschrijven. Heb ook "Jacoba, dochter van Holland" van Simone van der Vlugt nog liggen.
Even snel Eva, hoe was het bij de HA? Funny, beetje jammer van je collega Weet nu trouwens hoe druk je het moet hebben met 2 ondeugende dreumessen ! Respect
@Funny, oww valt nog mee dus? Je wilde sowieso eerder ingeleid worden toch, misschien dat dat nu zeker wel mag? Als ik iets geleerd heb is t wel dat de kraam goed moet bevallen en je er lekker bij moet voelen. Wij kiezen zeker volgende x voor een andere organisatie en als t me niet bevalt maak ik er gelijk een melding van. Heb mijn kraamperiode echt als een hel ervaren en daar heb ik nu nog soms de trauma's van. @Jannes, ik heb voor Mike die flexibele loopschoentjes gekocht bij Van Haren op advies daar. En voor erbij heb ik een paar Nikes die hij alleen voor de show aanheeft zeg maar. Hij loopt alweer bijna 2 maanden en toen mocht ik wel gewoon vaker de Nikes aandoen zei mijn fysio. @Funny, Mike praat ook al zinnetjes.. Die zegt bijv tut pakken, of mike maken of ik pakken of mama uit of eten hamham.. Alleen alles wat met ba begint is moeilijk te onderscheiden voor hem.. Dus banaan = baaaaa bal = dan weer wel balllll sinds eergisteren bah = bbbaaa Hij legt wel overal de klemtoon weer anders. Sinds gisteren zegt hij ook aappie en pinwin (=pinguin uit zijn Bumba boek).
Oh, nu ik het toch over boeken heb... we zijn nu met een project bezig....echt zo mooi en aangrijpend. Het boek gaat heten Het Babyhuis en is waargebeurd. Dit boek gaat over een aantal baby's in de hongerwinter die naar Groningen naar een tehuis werden gebracht omdat de ouders niet meer voor ze konden zorgen. Het gaat om kinderen van 1 a 1,5 jaar. De schijfster vond een fotoalbum in het archief van Groningen en is toen al die kindjes gaan zoeken, Zo is het boek ontstaan. Zo heeft ze de betreffende kinderen gesproken, brieven van de ouders gelezen en de verzorgers van het babyhuis gesproken. Hartverscheurend! Je zult maar moeten kiezen of mijn kind gaat waarschijnlijk dood of ik geef hem weg op transport aan vreemde hopend dat het goed komt. Zo was er een tweeling waarvan er 1 overleed aan de honger, de moeder heeft toen haar andere kind dus op transport gezet. Echt afschuwelijk. En al die kinderen hebben last gekregen van hechtingsproblemen toen ze weer terug bij de ouders kwamen. Dat vond ik wel heel frapant. Dit is zo'n belangrijke leeftijd qua binding. Ik ben nu bezig met alle foto's en brieven die in dit boek komen en het wordt echt heel mooi. Het boek verschijnt eind april.
Heb hem gekregen. Normaal is het mijn genre niet (gezien de tijd waarin het zich afspeelt), maar ga er na "die laatste zomer" aan beginnen.
zo maar goed dat ik niet op de fiets ging toch veel boodschappen en het regende lekker veel fruit meegenomen vanmiddag maar eens een bakje maken jammie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zo net de telefonische intake gehad. Uitgelgd dat mn collega niet wilde komen als ik minder dan 8 uur nam. Intaker (kent mij ook goed) zei dat ze wel iemand had die goed bij ons past. Is iemand die nieuw is. Heb me laten intaken op 3 1/2 uur per dag. Wil ik meer dan kan ik altijd naar meer uren (naar minder uren kan niet, naar meer uren wel) Dus is het ook opgelost!
Nee maar je wordt op zo'n moment wel voor t blok gezet. En toen ook nog eens mijn collega's riepen dat ik dat niet kon maken tja...
Oei dat was een kort door de bocht inge reactie, ik bedoelde dat ik het onzin vind dat ze jou daar mee opzadelen Funny
@funny fijn dat het nu wel geregeld is voor je kraamperiode. altijd leuk als mensen je zo voor het blok zetten en zeker waar collega's bij staan grrrr. @kaatje hoe gaat het met de 2 boy's @ingeltje heb je zin/tijd om een banner voor me te maken