35+ en een zwangerschapswens of zelfs zwanger??

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Dombo, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Het kan zijn dat een ovulatietest ook op HCG reageert, maar het is niet heel erg betrouwbaar geloof ik. Dus ik zou gewoon die twee strepen op een zwangerschapstest willen zien. Hoezo?
     
  2. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    Ik ben een heel positief mens hoor, dus zie ook overal het positieve wel van in. :)

    Toen het de eerste keer raak was, had ik op dag 11/12 2 dagen lang veel bloed, dacht dat ik ongesteld was. 1,5 a 2 weken later zat ik op mijn ei te wachten en had ik een kleurende ovulatietest, voor de grap deed ik een zwangerschapstest en ja hoor.......
     
  3. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Nou, ik merk dat ik de neiging heb om te testen, maar heb me ook voorgenomen om dat niet meer te doen voor NOD, dus ik koop gewoon geen zwangerschapstesten en wacht af wat er maandag gebeuren gaat... Maar ik heb nog een aantal ovutesten liggen, dus als ik mezelf niet meer kan bedwingen... ;) En ik hoorde weleens dat meiden dat deden omdat het goedkoper was, dus vroeg het me af!

    En thanx voor de link; werkt! Nu maar hopen dat ik hem weer terug kan vinden, maar hij staat in mijn berichten nu, dus dat komt wel goed!
    Vraag me alleen af of er nu niet allemaal meiden hun NOD erop gaan zetten omdat ze 35 en ouder zijn... :(
     
  4. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Dus dat werkt schijnbaar wel...of is het niet betrouwbaar?
     
  5. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Dan halen we ze er weer af ;)
     
  6. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    En als het niet wekt met die lijst, dan laten we het topic weer verwijderen en doen we het weer op de ouderwetse manier. Toch?
     
  7. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Ik vind het op zich wel een slim idee, een apart topic met de lijst, want het was een heel gezoek! Goed gedaan *zoekt lampie-smiley* :D
     
  8. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Misschien ben ik wel weer helemaal niet aardig en raar, maar er staan meiden op die hier nooit schrijven, laten we die staan?
     
  9. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    We kunnen de lijst beetje bij beetje aanpassen natuurlijk. Ik denk ook dat we mensen die hier nooit (meer) komen eraf kunnen halen, maar ik weet niet wat de rest er van vind?

    Vraagje. Ik heb net nog even ovutest gedaan (ben dol op testjes namelijk) en hij is nu een heel stuk lichter dan gisteren! Houdt dat ook automatisch in dat eisprong geweest is??
     
  10. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Yep, egg is on its way naar de ingraafhalte nu! En je hebt goed geklust, dus ik zeg: Go eggie, Go eggie! :D
     
  11. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Ingraafhalte? Hahahahaha.
    Damn, ik ben zo visueel ingesteld dat ik nu echt een (hardgekookt) ei met schop zie lopen. Bedankt!
    Ik was net klaar met het beeld van een gravende embryo bij JFT ;)
     
  12. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Haha, zo zag ik het ook gaan! En dan echt zo zoeken, zoeken, Oja, hier moet ik zijn! Knapzak mee en graven maar! :D
     
  13. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Wandelschoenen aan...tis een eind lopen. Proviand mee? Kompas? Ja, we kunnen! :D
     
  14. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Haha, thermoskannetje onder de arm, helm met mijnwerkerslamp op en zorgen dat we lekker 9 maanden comfortabel kunnen overleven!
    Als die eitjes zelf nou ook zo dachten, dan zouden ze niet anders willen dan gezellig ingraven en blijven plakken! :D
     
  15. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Pffft, I don't know what the hell is wrong with me, maar ik hing net alweer boven de pot :$ Heb het gelukkig binnen kunnen houden, maar voelde me weer zo misselijk na het eten :( Ik vind dat al die stomme virussen veel te lang duren :x
     
  16. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    ehm bebek... is het wel een virus? afscheiding.. overgeven... eh....
     
  17. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe

    En niet te vergeten, neiging tot testen ....
     
  18. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Ja, maar ook vreselijke bespringneigingen, echt niet normaal meer gewoon :D En volgens mij heeft dat er dan weer niks mee te maken ;)
    Zuslief vroeg het ook al, maar volgens mij zou mijn ei pas maandag ingegraven kunnen zijn dus lijkt me veel te vroeg om al misselijk te zijn dan...dacht dat dat pas bij week 6 ofzo ging gebeuren?
    En die afscheiding was eenmalig geloof ik...wel veul trouwens :D maar blijf wel heel misselijk, het gevoel alsof er iets in mijn maag zit wat er niet hoort :(
     
  19. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Laat ik het zo zeggen; voel me raar! Maar ik wijt het maar aan het virus en reken gewoon op de duivels, want die zullen wel weer gewoon komen! As usual ;)
     
  20. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    oooo maar bebek... manlief vond tijdens vorige zwangerschap dat ik hongeriger was dan ooit!

    ik denk dat het toch niet geheel onverstandig is.... om even een testje te doen.. al dan niet met ovulatietest.
     

Deel Deze Pagina