Dat is nu precies wat ik ook dacht, dat ik naar je grafiek keek, alleen ik dacht ach ik ben niet zo'n kenner Dat slijmgedoe kan zo'n verandering in je hele tempkaart geven. Had hetzelfde nl. Dit is alleen maar goed nieuws Yaraah, mits je wel hebt gesext rond die tijd. I had the same thing. Dus wanneer ga je wel testen?
Ik duim voor je dat je ovu-test vet vet is Babyproject. En ja, ik heb even uit kunnen rusten en dat helpt wel een beetje De kleine man vraagt nog steeds erg veel aandacht. Echt niet normaal meer zeg pfff. Maarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, sinds gisteren is hij bezig met zijn eigen zelfstandige stapjes te zetten en hij loopt soms van de keuken naar de huiskamer en weer terug. Moet ik wel in de buurt zijn anders doet hij het niet. En als hij loopt en valt op zijn bibs, dan gaat hij meteen huilen. Het is allemaal erg vermoeiend voor hem. Voor mij is het heel boeiend. Hij vindt het ook helemaal gaaf hoor en loopt dan heel trots rond met zijn handen in de lucht. Maar alleen ... neuj
Sorry hoor Sammie maar ik vind het wel raar dat je het telkens op het forum post. Zoiets hoor je overeen te komen via pm en niet op zo'n manier
Als ik het geld dinsdag heb ontvangen vind ik het niet laat als het op woensdag verstuurd wordt, maar goed... En dat het nog niet is aangekomen... ja daar kan ik toch geen macht op uitoefenen
Zo hier wordt dus veel gekletst Temp is wat omhoog gegaan. Net nog getest maar is negatief. Morgen en/of zondag afwachten om te zien wanneer m'n eisprong geweest is. Heb het idee dat ik misschien net te laat geklust heb Heb een aantal hoge temps voorbij zien gaan. Dames ik duim voor jullie!!
Zojuist is er iemand van een andere straat langs gekomen, en de post was wederom verkeerd bezorgt. Ga ook zo wederom de tnt bellen, want dit is de zoveelste keer! Roses, bedankt!
Heb net contact gehad, en er is een klacht opgemaakt naar de sorteervestiging bij ons in de buurt. Ik heb ook duidelijk gemaakt dat ik het echt zat ben! Echt maandelijks gebeurd dit, en word er gewoon gek van!
hallo allemaal. mijn temperatuur is weer omhoog 37,2. moet ook wel. want werd vanmorgen zwetend wakker van een nachtmerrie. sammie, wij hebben ook dat gezeur met de post. kanaal a nz of kanaal a zz. dagelijks staat er ook iemand aan de deur, want de zz is een bedrijf. sam en kim. spannend. jopa. volhouden die temp. yaraah balen.
Yaraah wat is er met je ei gebeurt? Heeft ie een loopje genomen naar een paar dagen later? Vind het wel een logische plek, maar het is zoooo vervelend wanneer FF dit geintje uithaalt he. Mijn temp, ik voel me er niet gerust bij. Hij was zo hoog vandaag. Maar goed, ik heb niet meer keus dan nog enkele dagen te moeten afwachten.
hey meiden, ik ga temperaturen op verzoek van de dokter aangezien ik maar niet ongesteld word en ik binnekort naar de gyn moet.. Nu zie ik bij fertilityfriend staan dat je orally of vaginally kan temperaturen... wat moet ik daar invullen? ( moet toch rectaal?)
Euhhh ik deed t altijd vaginaal hahaha, denk dat als je rectaal niet kan aanklikken je vaginaal moet aanvinken, omdat ze allebei heel accuraat zijn.. Andere dames enig idee?
Ik heb altijd begrepen dat rectaal "orally" (anus) het meest betrouwbaar is. Zo doe ik het ook. Da's niet leuk dat je niet ongi wordt. Hoop dat de gyn iets voor je kan doen.
Jij ook meid, succes met afwachten, laatste loodjes wegen het zwaarst! Hoop dat al onze tempjes hoog blijven! ZVDH kan je nog even blazen hihi? Volgens mij helpt dat!