Ja klopt normaal gesproken helemaal maar; hij is in dik 5 maanden tijd nog niet 1 keer terug gegaan en dagelijks buiten!! Waarom dan nu ineens?
Dames waarbij het rommelt?? hebben jullie ook zooo een drukkend gevoel op jullie rug? niet echt je rug maar meer naar je kont toe?? het is niet fijn, net effe gelegen maar gaat niet weg
Echt? Ik doe ook hele kleine plasjes, en moet tussendoor even heen en weer wiebelen om de volgende druppels eruit te krijgen...
@ Melek volgens vk doet beeb dat met zn hoofd, tenminste dat is wat ze mij vertelde... ken het gevoel
Hey, dat had ik bij deze laatste bevalling achteraf. Bij de (flinke) naweeën. Kon niet eens zitten tijdens een nawee!
Joehoooeeeeww!! Minimouse heeft een dochter! GEFELICITEERD!!! Spannend hoor, dat gerommel bij jullie, Barbabeer en Evenstar! Hier nog niks Maar ik heb bij de eerste 2 ook geen gerommel gehad, bij de 1e braken de vliezen zomaar opeens en bij de 2e kreeg ik weeën die ook echt doorzetten. Ben erg benieuwd hoe het nu zal gaan. Van de ene kant wil ik dolgraag dat het begint, want het moet toch gaan gebeuren én ik wil natuurlijk gauw ons kindje zien! Van de andere kant ben ik ook wel een beetje angstig voor de pijn. Ik kan me herinneren dat ik de 2e keer echt dacht SHIIIIT nu weet ik het weer! Ooooh help! Ben nu toch wel een klein beetje angstig aan het worden. Al weet ik wel dat ik het aankan. Heb vorige keren ook geen pijnstiller gehad en ben zonder knip of scheur bevallen. Maar ja, eng dus. En toch zit ik er op te wachten ??!!
hahaha dat had ik nu ook ja. Ik wilde graag bevallen, maar toen de echte weeen begonnen dacht ik echt: 'Oh ja f*ck... zo voelde het!' Zelfde met persen. Maar ja... ben het nu al weer kwijt! Zou er zo nog wel 3 willen (nah ja, bij wijze van spreken dan he, wordt zo druk in huis anders)
Ik heb nu geen voorweeën, alleen hele tijd harde buiken, en het voelt alsof er een baksteen onderin m'n kruis ligt, het drukt.
Heb nu een enorm ongi gevoel onderin me buik, doorstralend naar liezen en bovenbenen voelt niet zo prettig.
Minimouse; Van harte gefeliciteerd met jullie dochter, nu lekker genieten Evenstar/mama: hier de hele week precies hetzelfde hoop voor jouw dat het wel doorzet. Bij mij blijft het maar rommelen. Lielalief:Ik moet ook wel 10x per uur naar de wc en plas dan bijnan iets. Doet niet pijn ofzo maar voel wel onzettende druk van onder. Melek42; ken het gevoel trelt niet weg, als ik ga liggen wo5rdt dat juist alleen maar erger. Ik ken dit allemaal niet van de 1ste. Heb toen geen voorweeen gehad de vliezen braken me s'nachts bij 38.3 weken. Dus als het vanacht komt gaat het gelijk op. Ben zelf bang dat ik nog wel een paar dagen doorloop. .
@ Dennismartine ik heb het bij de 1ste ook niet gehad, mijn vliezen braken gewoon ineens met 38+1 (23.45) en ze was er met 38+2 dus dan zou hij op moeten schieten... hahah
Ai, ik bedenk me net iets, stom dat ik er niet eerder aan dacht! Heb al anderhalve week vreselijke jeuk aan m'n.. euh.. -> * Ik durfde niemand te vragen of ie het kende, en heb zelf in het toilet gekeken of ik geen wormpjes zag! (die je als kind weleens hebt toch..) Gaat er net een lichtje branden.. aambeien? Als dat het is zitten ze niet aan de buitenkant maar binnenin, zou dat zo vreselijk kunnen jeuken?