jep vind ik dus ook... ben ook van plan om niets meer tegen haar te zeggen vandaag... alleen als het om werk gaat maar meer niet.
owh ja zo is het ook zeker pip! maar vind het gewoon lullig! ik overleg dat soort dingen altijd en zij is zo weird....
ego: Ik ben ook weer even van de partij! Het lukt me even niet om achter de computer te duiken... Heb het erg druk met mijn hobby, saxofoon spelen, maar moet het helaas wel wat rustiger aan gaan doen van de VK. Ik heb vorige week moeten bellen omdat ik erg veel last had van harde buiken en ik had de baby al een aantal dagen niet meer gevoeld... Heel naar. Maar gelukkig mocht ik meteen langs komen en het hartje deed het prima en omdat we de laatste waren kregen we ook nog een echo!! De baby lag gewoon heel rustig onderin mijn buik. En natuurlijk zat ik 's avond op de bank toen de kleine actief begon te worden! Verder alles ok... woensdag komt de babykamer(we hebben er eindelijk 1 kunnen vinden)... Heb er echt zin in!! En ben ook al aan het aftellen tot mijn verlof: over 9 weken!!! Ik heb niet echt terug gelezen maar hopelijk zijn er geen nare dingen gebeurd en gaat het met iedereen voorspoedig?!
ze is een vrouw maar als je naar haar kijkt dan denk je dat Huntelaar het is hihi! en ik persoonlijk vind Huntelaar niet echt een lekker ding zeg maar hihi
Gatver die gast is echt super lelijk! Jak, die tanden alleen al en dan dat hoofd erbij. hahaha, ik zie nu helemaal de vrouwelijke versie voor me, ikheb het met je te doen, Dag. Vreselijk van die achter de elleboog types. Maar gewoon recht in haar gezicht (zonder te lachen) zeggen dat je het niet leuk vindt en zelf een kaart sturen. Dan heb je het probleem weer bij haar neergelegt. Pip
Haha sugar-beeb!! Dag; das lullig ja! Zal ik ook flink de balen in hebben. Wat is er moeilijk aan ff overleggen hè. Vooral met zoiets heftigs! Darren werd pas om 9 uur wakker, dus gaan zo eens naar school wandelen, lekker rustig aan. Hij is nogal lastig zindelijk te krijgen 's nachts. Telkens rond 6 uur plast hij in zijn bed. Hij zei vandaag dat hij dan gewoon wakker is maar niet naar de wc wilt lopen... Terwijl de wc naast zijn kamer is en ik alle lampen aan laat voor hem. Nu gaan we dus stickertjes plakken, na 3 stickers een klein kadootje uitzoeken. Nou hopen dat het werkt, want ik heb geen zin in elke dag bedden verschonen, m'n wasmachine draait overuren hier!!
zou ik ook geen zin in hebben Yesscia ...Hier waren ze snachs eerder zindelijk als overdag ....Tara en Thijme kunnen goed s avonds om 7 u naar wc gaan en Tara is nu bv nog niet geweest ......... Mijn baas kwammet die Sugar-beep , ik vond hem ook wel lachen !!!
haha ja ze is echt lelijk en heeft ook de meest rare irritante eigenschappen haha! ach heb gezegd dat ik hetn iet leuk vind , en heb zelf net een kaart gestuurd via TNT.nl @ Yes : wat goed die stickers plakken schijnt te helpen dus hoop dat je snel een zindelijk mannetje hebt !
bedplassen: Das wel vervelend. Zeker als hij dan zelf zegt dat hij wakker wordt, maar niet naar de wc wil lopen. Hoop dat het met stickers helpt.
Heel irri Yes, hopelijk lukt het met de stickers. Toch vind ik het ook wel wat hebben. Gewoon geen zin en je bent vijf. Ik mag het kinderbrein wel, al kost het ons moeder wel veel bloed, zweet en zo nu en dan tranen. Pip