Arm mannetje toch, wordt weer tijd voor het mooie weer. Misschien eens met de ha bespreken of een lage dosering ab niets voor Joost is net als Karsten heeft i.v.m. zijn lage weestand?
uhhhhh is helaas niet gelukt. Ben er vannacht welgeteld 7 x uitgeweest voor Mees!!! Hij was enorm aan het spoken. Denk een combi van zijn verkoudheid/hoesten/keelpijn en het feit dat hij gisteren zo ontzettend druk was dat hij gewoon geen rust aan zijn koppie had. Gevolg....... heb me vanochtend verslapen en werd pas om 07.00 uur wakker terwijl m'n wekker om 06.00 uur gaat. Dus... te laat op het werk, maar gelukkig is dat geen mega probleem. Hoop dus dat jullie allemaal een betere nacht gehad hebben!
Was je bevalling van Julian zo zwaar dan? Dan kan ik me namelijk wel voorstellen dat je er tegenop ziet. Zou ik ook hebben bij een eventuele volgende keer hoor. Maar ja, het is nou eenmaal noodzakelijk 'kwaad' voor een heel groot goed! Wel fijn dat je nu door overleg met de VK's zoveel hebt kunnen afspreken en dus daardoor een boel extra geruststelling hebt!
Ik geloof in alle 4 de zwangerschappen dat het 1 of 2x is gebeurd dus dat viel nog mee. Moet wel vaak bij de boodschappen aangeven als ik "lekkere trek" had.
Ahhhh wel super lief van hem!! Maar wel jammer dat je daardoor uiteindelijk nou juist weer minder goed geslapen hebt
De aanloop er naar toe maakte het vooral zwaar, niet slapen, niks kunnen binnenhouden twee weken lang en dan nog een bevalling moeten doen. De bevalling opzich duurde maar 12 uur dus dat viel gelukkig mee maar daarnaast was er veel in het ziekenhuis wat niet goed liep, pijnstilling die ik kreeg die niet hielp en waarmee je niet mocht slapen terwijl dat het enige was wat ik wilde, mensen die gewoon niet luisterden toen ik zei dat de beugels niet goed stonden waardoor het met mijn bi gewoon extra pijnlijk was en leek alsof ze mijn benen er gewoon uittrokken, een gyn die nog even zegt dat je mee moet werken anders krijg je een gehandicapt kind en zo is er nog een hele lijst met dingen. Het was zeg maar gewoon alles bij elkaar waardoor ik ook eerst heb gezegd voor mij geen 2e en waardoor ik al vanaf het moment dat ik posi teste bezig was met de bevalling ipv het genieten van het zwanger zijn.
ik denk dat we uiteindelijk bij iets via erfgoedlogies uitkomen. Dat is dan een particulier vrijstaand huisje of het voorhuis van een boerderij. Dan heeft Mees lekker de ruimte om te spelen en zitten wij niet in de drukte van het hoogseizoen op een vakantiepark . Maar volgend jaar als hij wat ouder is, zullen we er toch aan moeten idd om iets uit te zoeken waar hij 'vriendjes kan maken'
Jeetje zeg! Wat lang! Kan me voorstellen dat je er 'tegenop ziet'. Moet je nagaan, hoe moet je dat in vredesnaam doen als je allebei werkt als ouder????
Zucht.................. fijn dat je zo snel terecht kan, maar idd......... nog een zucht voor het feit dat het gewoon waarschijnlijk nog steeds niet over is