September mama's 2009 deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door merakli, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sembem

    sembem Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.200
    0
    0
    Zou niet weten hoe ik moest downloaden op zo'n site helaas.
     
  2. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Linde net geboren.
     
  3. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    papa net geboren
     
  4. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Niemand vind haar op mij lijken! :D
    Maar toch bedankt hahaha
     
  5. MijnKleine

    MijnKleine Fanatiek lid

    13 jan 2009
    1.521
    0
    36
    Dressuur amazone & instructrice
    Zuid Limburg
    Ikbenhetmaar, nee ik blijf erbij dat ze echt jou ogen en uitstraling heeft :D Haha maakt ook niet uit, het meest lijkt ze nog altijd op haar zelf! Haha ik ken dat wel, bij ons zegt ook iedereen wat anders (hoewel de meerderheid absoluut niet kan zeggen op wie Kenji lijkt) en we zullen echt moeten wachten tot ze volwassen zijn om te zien op wie ze nu zijn gaan lijken :D

    @Mare, gelukkig maar dat je lijf het nu beter aan kunt! Het wordt steeds beter :D

    @Sembem, geen ouders/schoonouders die even op kunnen letten dan? Zumba in de woonkamer is idd ook een optie :D Lijkt mij persoonlijk iig vreselijk om te moeten sporten als ik het niet leuk vind.

    @Pluk, ach zolang jullie elkaar hebben :D !
     
  6. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    :D Ik vind linde ook op papa lijken :D

    Hier is het wel eerlijk verdeeld, mano lijkt op papa en lorenza op mama :D En ze lijken toch ook wel weer op elkaar :D

    Nou ik ga mijn hele familie verhaal hier niet neerzetten hoor, ben ik volgende week nog bezig, maar idd hier ook nog weinig contact met familie van vader, tonen geen interesse meer sinds mijn vader dood is, dus tja.. dan is het van onze kant ook klaar, ik ben ook gaan schrappen want van ons kwam het dus ook altijd van 1 kant en ik ben er nu klaar mee !

    De band was vroeger wel heel hecht moet ik zeggen, maar nu niet meer en heb er zo ook vrede mee, ben nu blij met mijn iegen gezinnetje en de mensen die ik nog wel zie.
     
  7. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    We lieten het zusje van mijn vriend (3 jaar is ze ) een foto zien van me vriend toen die baby was en ze zei de hele tijd: ahhh lieve Linde!
    Wij zeggen nee dat is Linde niet.. maar ze wist het zeker hahah
     
  8. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Oh :D Mano zegt bij elke baby dat het lorenza is :D
     
  9. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    hahaa ja dat kan natuurlijk ook, maar dat heeft zij niet :D
     
  10. sembem

    sembem Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.200
    0
    0
    Nope, schoonouders niet, die wonen ten eerste niet in de buurt en ten tweede zoals ik al schreef is mijn schoonmoeder niet mobiel.
    En mijn ouders hebben geen auto/rijbewijs dus zijn altijd afhankelijk van de fiets en wonen aan een dijk dus als het niet persee hoeft laten we die mensen (zijn ook al half 60 jaar) lekker thuis.
    Straks als het mooier weer word gaan we gewoon lekekr fietsen met de jongens en heb je zowiezo al meer beweging vind ik.
    Voel me in de winter altijd net een mol maar zodra het voorjaar begint komt er weer beweging in me;)
     
  11. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    @ikbenhetmaar, ok dan is het duidelijk dan lijkt ze op papa :D

    Ja ik breng alleen Lorenza altijd ff bij mijn moeder als ik naar de sportschool ga en mano blijft dan bij papa.
    Papa weet niet zo goed wat hij met Lorenza aan moet als ze huilt vandaar.
     
  12. MijnKleine

    MijnKleine Fanatiek lid

    13 jan 2009
    1.521
    0
    36
    Dressuur amazone & instructrice
    Zuid Limburg
    @Sembem, half 60 vind ik niks oud hoor ;) Al is dat natuurlijk heel verschillend per persoon, mijn stiefpa is vorige week 65 geworden en zo fit als een hoentje :D
     
  13. sembem

    sembem Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.200
    0
    0
    Nee dat is het ook niet hoor maar ik vind het niet nodig om ze zo'n eind te laten fietsen omdat ik zo nodig wil gaan sporten.
     
  14. Torties

    Torties Fanatiek lid

    20 okt 2008
    2.030
    118
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    Hier even snel een ego berichtje van mij
    me heerlijke weekend zonder verplichtingen is knap anders uitgepakt
    Alisa is echt niet in orde en volledig de kluts kwijt..
    al vanaf donderdag aan de diarree, tot gister met slecht drinken erbij en daardoor kwam ze snachts voor een fles en daarbij vreselijk volle (en pijnlijke) luiers, dus duurde het dan al gauw anderhalf uur voordat ik er weer in bed had
    en vanacht nam ze ook DAAR geen genoegen mee, ze heeft de halve nacht en de hele ochtend tot half 8 in me armen liggen krijsen
    vandaag is het alleen goed als ze vermaakt wordt en bij me zit
    vandaag drinkt ze gelukkig wel der flessen weer
    maar om half 2 wilde ik der ECHT op bed hebben en ik heb daarvoor 50 min lang naast een bedje gestaan met een krijsende Alisa erin, al knuffeld en strelend, daarna gaf ze het op en nu heeft ze 45 min geslapen.. Yes..
    nu wordt ze wakker voor een fles (omdat het ooh zo vervelende buurmeisje weer zo nodig aan moest bellen of ze bij 'de baby' mocht kijken en daardoor gaat onze hond natuurlijk vreselijk blaffen..)
    FIJN!
    en manlief is ook niet voor middenacht thuis

    Als het vanacht niet beter gaat dan neem ik morgen vrij en hou ik er thuis van het KDV

    zo einde ego bericht :)
     
  15. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    @torties, beterschap meid !! en een knuffel voor jou
     
  16. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    @ Torties, Dikke knuffel!

    @ Dames die wel eens online besteld hebben bij me, jullie hebben altijd een orderbevestiging gekregen toch?
    Waar ik dan vervolgends op reageer met het totaalbedrag en bankgegevens etc?
    Blijkbaar gaat er nu iets mis.. grumm.. even de webmaster bellen
     
  17. Torties

    Torties Fanatiek lid

    20 okt 2008
    2.030
    118
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    ikbenhetmaar
    is het jurkje en setje al onderweg? heb het donderdag over gemaakt ofzo
    en weet je nog dat spijkerbroekje van dirkje met die zakjes aan de zijkant? die is (was donkerblauw) want heb em nu dus 1 keer gewassen aan de voor en achterkant ter hoogte van de bovenbenen helemaal licht geworden! :(
     
  18. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    @ Torties, dat is vandaag met de post mee gegaan, heb je daar geen mail over gehad want dan gaat er echt iets fout met de website.
    Kan je me even prive mailen over dat spijkerbroekje.
     
  19. Torties

    Torties Fanatiek lid

    20 okt 2008
    2.030
    118
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    @ikbenhetmaar
    hoor het net van me vriend inderdaad dat ie wel de mails heeft hoor! hij had niet aan mij doorgegeven!
    gewoon op je jutenjul emailadres mailen over het broekje?
     
  20. MijnKleine

    MijnKleine Fanatiek lid

    13 jan 2009
    1.521
    0
    36
    Dressuur amazone & instructrice
    Zuid Limburg
    @Torties, balen dat even alles in de soep loopt met Alisa! Dikke knuffel en veel beterschap voor de kleine meid!

    Eten staat op, Bart was eerder thuis die ligt in bad op te warmen, Kenji ligt net weer in bed en de hond is verzorgd :)
     

Deel Deze Pagina