hij hangt de komende 2 weken langs de A8/A10 in amsterdam. er komen dacht ik (wat ik gehoord heb) 1 miljoen passanten per week langs
Ja krijg gewoon ww als ik na mijn verlof geen ander werk heb dus dat scheelt weer maar ja wil natuurlijk het liefst gewoon werk hebben na die tijd maar zodra mijn verlof in gaat dan ga ik solliciteren en er wordt 1 oktober een hotel hier geopend dus daar liggen ook weer kansen.
dat is balen dat je dan geen werk meer hebt! wel lekker dat je bijna verlof hebt! hoe is het met jou misselijkheid? en bekken?
gelukkig wel!! en isabella is de laatste dagen echt helemaal in een knuffelstemming, dus ook erg fijn!!
Met de kleine alles goed. Jos en Isa weer helemaal beter. Jos heeft zijn vakantie kunnen vervroegen. M.a.w. mooie tijd om te gaan bevallen.
zo heb ffies rustig aan gedaan en ff met nikita gedoucht en t heeft me toch redelijk goed gedaan. leef nu op 2 ijsjes maar dat is nu t enige wat ik nog steeds binnen heb kunnen houden. beter iets dan niets he vanavond nog maar eens een boterham of beschuitje proberen
Zou mijn ding niet zijn, maar goed je hebt dat natuurlijk niet altijd voor het uitkiezen, dat realiseer ik me ook wel heel goed....
Daar zat de kleine gewoon op te wachten en nu alles is geregeld komt ie gewoon Kan niet missen, morgen is de kleine er!!