ja ze waren aan het verstoppertje spelen Hee meid heb gisteren een heel mooi patroon van een grote maten positiebroek met jasje/vestje gevonden, nu nog een keertje een shirt, maar broek vind ik het belangrijkse
ga ff de was afhalen wasmachine zal wel zo klaar zijn en daarna ff rusten, ben moeeeeeeeeeee!!! laters meiden!!!
Oeps, hormoontjes meid??? Ik was ook blij dat ze een website hebben waar je je online aan kunt melden en nog wat tekst toevoegen, daarna belden ze mij terug en kunnen ze specifieker vragen stellen.
erg leuk zeg! ik zou willen dat ik daar ook aan zou kunnen beginnen..... nog even geduld! yootje, beentjes op de grond! heb je de patronen uit de knip?
auw opeens .. links onder.. an die vage pijntjes.. maar geen ongi pijntjes @ heitje sport ze.. incognito sloop je de telefoon niet?
Was daarnet ff naar de babywinkel een bedhelkje kopen voor de jongste ,sch.ouders waren ons bv-kussen vergeten en ik wilde geen uitbedvaltafferelen s'nachts
lijkt me ook nog negatief, maar je zit nog maar op 11 DPO hè.. kan nog véélstevroeg geweest zijn ik duim in ieder geval!
Wat ik wel aanvoel : -kou (mja het is ook ijskoud) -donkere tepels -bloedend tandvlees -geen ongigevoel ,wel een trekkerig iets af en toe -nattigheid beneden