Augustus 2008 mama's deel 2

Discussion in 'De mama's' started by Setteke, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ Miepie en hoe is je eerste verlofdag?
     
  2. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    @ Lauwie, ik hoop echt dat het snel de goede kant opgaat want het sloopt je echt. Het is ook zo zielig voor zo'n kleintje.
    Toen Roos 2 weken geleden ziek was kwam ik echt voor hele andere problemen/vragen dan normaal en ik begreep Tesske ook ineens zo goed
     
  3. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Ik heb mijn eigen kledingkast even opgeruimd, wie heeft interesse in wat kleren mt 38/40
    Het gaat om 2 spijkerbroeken, 1 skatebroek (soort Stuka), 2 vesten, 1 singlet met doodshoofd er op en een bikini mt M (Dior....uit Tunesiƫ)
     
  4. foreverfriend

    foreverfriend Fanatiek lid

    Feb 22, 2007
    1,473
    0
    36
    dialyseverpleegkundige
    hi
    alles goed?

    hier wel, ben alleen thuis want Britt is op het KDV
    de babywas ligt alweer gestreken en gevouwen in de kast
    wiegje is opgemaakt, maxicosi staat klaar......
    ben dus al druk geweest

    over een uurtje naar een vriendin even thee drinken en kletsen....en dan mn meisie weer heerlijk ophalen
    hopelijk heeft ze het leuk gehad, want het was carnaval

    voor de mama's onder ons met 2 of meerder kids:
    Hoe reageerder jullie oudsten op de komst van de baby???
    Iedereen begint nu zo'n beetje te zeggen...."oh nou dat wordt nog wat straks met 2, Britt zal wel jaloers zijn????"
    Ergens verwacht ik ook wel wat natuurlijk, want dat is kind eigen, maar ik maak me er eigenlijk niet zo druk om.

    Hoe ging dat bij jullie??
    Was de oudste lief voor de baby?? of was het werkelijk vervelend??
    Er zit straks 19 maanden tussen die 2....
     
  5. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    Dec 19, 2007
    10,027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Pff ben weer thuis wat een dag.
    Eerst vanmorgen onze mooi verassing wereld weer WIT
    dus hup auto samen schoon maken en toen de weg op. pff file waar ik normaal in een kwartier ben heb ik nu gewoon driekwartier over gedaan. daar aan gekomen duplo setje op gehaald want daar gingen het om. Toen naar me oma. voelde in de laaste straat iets raars. maar dacht komt door de sneeuw. nee hoor daar aan gekomen leke band. 1 uur op de anwb gewachtn. en nu lekker op de bank ga denk even tukkie doen. want vanmidag nog alles netjes maken koelkast vullen voor Visiete vanaf.
     
  6. Linka76

    Linka76 VIP lid

    Dec 14, 2007
    9,703
    0
    0
    FF, ik kan je een tip geven, veel bijbetrekken!

    Myrna was al 6 jaar (bijna 7) toen Jeslyn geboren werd en ontzettend jaloers als Jeroen Jeslyn vasthield enzovoort en alle aandacht naar Jeslyn, nam mijn familie & vrienden ook kadootjes voor Myrna mee zodat ze bijbetrokken voelde. Maar ik heb haar zoveel meegenomen naar verloskundige en samen bespreken en samen kamer doen enzovoort. Voor haar was heel erg moeilijk... Voor mijzelf ook namelijk.

    Maar nu gaat het heel goed tussen hun tweeen, ze zijn gek op elkaar!
     
  7. JennyS

    JennyS VIP lid

    Dec 14, 2007
    6,001
    0
    0
    Analist
    @sjorsje: leuk die taart, ziet echt als een Pro uit ;)

    @Lique gefeliciteerd

    @juud: beterschap, kloote gevoel hĆØ

    @lauwie: gek dat ze geen orale medicijn krijgt, kon ik ook krijgen voor Mylan, was uiteindelijk niet nodig maar wel voor je mond
    oh lees net dat het herpes is, dat is klote want dat komt je hele leven terug

    @tesske: oh ook al koortsig wat sneu

    @binna: gefeliciteerd met je mannetje, nou ja tje je man bedoel ik ;)

    @all: nou je raad het nooit, net voor de huisarts loopt er een hele sliert dikke pus uit zijn oor. ooronsteking dus. dit verzin je toch niet. hij heeft geen 1 keer naar zijn oor gegrepen de afgelopen dagen. na schoonmaken bleef het lopen. dus de dokter had het makkelijk met het maken van een diagsnose

    ik ga zo ff bellen naar mijn schoonma hoe het nu is. de druk is er nu af dus denk dat hij na een slaapje wel weer wat beter voelt
    zielig hĆØ
     
  8. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ Jenny, ach gelukkig is de druk er af! Nu snap ik dat hij zo huilerig was zeg :( dat deed al die tijd zeer!
     
  9. foreverfriend

    foreverfriend Fanatiek lid

    Feb 22, 2007
    1,473
    0
    36
    dialyseverpleegkundige
    jenny
    sterkte met mylan!
    hopelijk gaat het nu snel beter nu de druk eraf is....

    tess
    nee hĆØ, niet weer koorts, arme jullie
    fijn dat je het nog even rustig aan doet met je werk
    en k*t van die longfunctie

    juud
    ziek lekkr uit!!

    linka
    bedankt meid voor je reactie
    ik betrek Britt nu al overal bij, naar de verloskundige...kleertjes wassen...spulletjes kopen, ed.
    Het is maar afwachten hoe ze zal reageren!
     
  10. JennyS

    JennyS VIP lid

    Dec 14, 2007
    6,001
    0
    0
    Analist
    nou dat denk ik ook ja, ik heb het mijn hele leven wel gehad en vind het dus wel jammer dat hij dit van mij heeft :(
     
  11. Linka76

    Linka76 VIP lid

    Dec 14, 2007
    9,703
    0
    0
    Ff, juist, rustig afwachten, jullie doen al goed hoor ;)
     
  12. lique80

    lique80 VIP lid

    Sep 18, 2006
    7,763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @FF, Sam was nog zo klein, die ging zo mee in de flow, dus heeft weinig last gehad van de 2e. Ze hing wel wat meer aan papa, want mama had niet zoveel tijd. Verder weinig problemen hier. Niet te druk om maken denk ik, komt helemaal goed!

    @Lauwie, oei de eerste koortslip heeft Sam vorig jaar op de terugweg van vakantie gehad. Was echt een drama, niet eten en drinken en het was zoooo warm. Ze zijn daar echt heel erg ziek van de eerste keer. Na een paar dagen ging het veel beter met haar. Even doorzetten dus nog, knuffel voor jou! Wij kregen wel iets om haar mond te verdoven, maar hielp ook niet veel...

    Net Mila bekeken, jemig wat een schatje en zoooo klein. Lief weer hoor, maar mijn eierstokken bleven verdacht rustig, haha!
     
  13. Tesske

    Tesske VIP lid

    Mar 24, 2009
    6,799
    0
    0
    lauwie, herpes dus..balen zeg!enig idee waar ze het opgelopen heeft?
    Meis probeer er niet te veel aan te denken dat je haar geplaagd hebt met zalfjes. Je wist het niet en deed het met de allerbeste bedoelingen.
    Hoe is het met de koorts?

    Tess is al de hele ochtend benauwd, ze heeft koorts. Daarbij heeft ze weer besloten niet te eten en drinken dus heb maar weer waterijsjes gekocht. Extra puffen en proberen af te wachten tot de ka vrijdag.
    Baal dat ze niet wil drinken want na de puf moet ze spoelen anders kan er inhalatiepoeder in de keel achter blijven en dat zorgt voor keelontsteking. En nu puft ze 10 x per dag dus wel vervelend dat ze niet wil spoelen.
    Ze ligt nu met pcm op bed dus ga ik even snel stofzuigen en dweilen.
     
  14. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Jenny wat zielig. Ik heb vroeger ook heel veel last gehad van m'n oren en de kindjes tot nu toe helemaal niet (even afkloppen).

    FF, toen Yosyp werd geboren was Lianna nog te klein om er echt iets van te vinden, maar nu met Jorja ervaart ze het nu natuurlijk wel echt. En ze is echt erg lief voor haar. Yosyp op zijn manier ook wel, hij is alleen wel wat hardhandig.
     
  15. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Jeej ik heb 9 maart vrij. Nou nog hopen dat de meeting bij Noura doorgaat. 20 februari heb ik nu opnieuw aangevraagd.
     
  16. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Juud voel jij je eigenlijk al wat beter?
     
  17. Tesske

    Tesske VIP lid

    Mar 24, 2009
    6,799
    0
    0
    jenny aah wat sneu, dus dat zat hem dwars! Fijn dat de druk er nu af is, nu zal hij vast snel opknappen. Heeft hij vaak oorontsteking?
     
  18. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ crmen, hoe is het met Tess?
     
  19. Tesske

    Tesske VIP lid

    Mar 24, 2009
    6,799
    0
    0
    knudde...zie een paar berichtjes hierboven.

    Hoe is het met jou?
     
  20. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ Sjorsje en Carmen, gaat wel. ben geloof ik psychisch meer niet lekker dan lichamelijk...trekt wel bij :(

    @ Carmen oja ik lees het nu! Jeetje wat sneu :( wil ze helemaal niks? Ik ben er vandaag achter gekomen dat Giulia noodlesoup lust ze heeft er best aardig wat van op?
    Mss lust Tess ook wel zoiets?
     

Share This Page