Als ik jou was zou ik niet je mond houden meid.. dan gaat het op een dag OOK fout ik persoonlijk zou er op een ander moment rustig over beginnen dat je het fijn zou vinden als hij soms even zich anders opstelt (of zoiets dergelijks) ik ken Jurgen natuurlijk niet
@ Jusi, wanneer heb je het gesprek (voor de tweede keer ) @ Twinkle, volgens mij heb ik overgeslagen wat er met je vader aan de hand is, dikke knuffel meid!! Hoop voor je dat Yahoah weer goed gaat slapen!!
@eerised de motorbeurs, mijn vader heeft een grote eigen motorzaak en we staan met een enorme stand met motor-outletkleding, en sinds dit jaar twee stands erbij: 1 van een nieuw merk waar wij importeur voor zijn geworden in nederland en een stand met motorfietsen waaronder 5 exclusieve Harley's. zooo Gabriella lekker gegroeid hihi lekker vetkleppies zijn ook he die meiden van ons Alisa kan er tegenwoordig ook wat van, maar dat zal ik zo vertellen Heee Jocruella lekker ding hoor, lachebekkie Damian @mamavanbas fijn dat jullie langzaamaan verbetering zien met job @Mare de huid erop inderdaad ook droog hier, maar Alisa heeft zo en zo heel snel een droge huid en ook gevoelig over der hele lijfje, dus is het niet gek dat dat op die vlek ook zo is. ach, lekker insmeren doe ik haar smorgens en savonds @Jusi alle 'kritiek' is welkom vind ik altijd hoor, er valt sos nog wel iets van op te steken van andersmans mening vind ik, dat is 1 van de redenen dat ik het hier ook zo leuk vind en natuurlijk is het gewoon super gezellig en leuk al die mama;s en zelfde leeftijd kindjes @Jusi goedzo even lekker je hart luchten hier
Morgen reageer ik weer uitgebreider, ga lekker ff filmpje op bedje kijken........ Maar Mare en Torties...........Damian heeft ook een aardbeien vlekje op zn zij. Ach het stoort me niet, dacht in het ziekenhuis kan ik hem goed herkennen, zo kan hij noooooit verwisseld worden hahahahaha!! als ie zou verdwijnen, wanneer zou dat dan ongeveer moeten gaan gebeuren? Weten jullie dat toevallig?? Groetjes Jolanda En voor iedereen die nog wakker is, welterusten voor strakjes!
@jocruella: volgens mij groeit hij ongeveer tot de tweede mee ofzo en kan daarna verdwijnen maar hij kan ook nog wel langer blijven. bij mijn oom is het nog steeds vaag te zien en hij is toch echt al 50. ik vind het eigenlijk best schattig. ik ga david klaar maken voor de nacht en dan lekker voeden en hopen dat hij in slaap valt. ik heb erg last van mijn rug en moet nu heel voorzichtig zijn anders kan ik niks meer en dat zou helemaal niet handig zijn. tot morgen dames!
@jusi, oh das niet zo leuk nee, maar idd ik zou het ook gewoon zeggen hoor ,maar wel op een rustige manier. Nou De kids liggen lekker allebei te slapen en mijn mannetje komt zo thuis denk ik. @twinkle heb ook ff gemist wat er met je vader aan de hand is, maar vanuit hier ook sterkte ga ff opzoeken of ik het kan vinden. En vervelend dat yanoah zo slecht heeft geslapen
Zoo ik weet niet meer wat ik wel en niet over Alisa had verteld maar zo beknopt mogelijk zal ik even een update weer geven: gister, 19.30 naar bed, alle flessen leeg en driekwart potje wortels ze kreeg gister: 3x210+7 waarvan in twee van die flessen 1 schepje rijstebloem 1x240+8 +2.5 rijstebloen om 22.00 en 22.45 speen moeten geven 00.00 KRIJSEN niet meer stil te krijgen dus 100 water met 2 schepjes gegeven, ging er razendsnel in vervolgens heel onrustig geslapen tot 07.00 en totaal 3x er nog uit voor de speen vandaag maar CB vanmorgen gelijk gebeld voor voedingsadvies want doorslapen, wat ze net een beetje deed eindelijk, is weer van de baan en mevr. redde het geen 5 uurtjes snachts meer zonder voeding, dus dat leek me niet zo best.. ik werd teruggebeld en haar advies nu, aan de hand van dat ik zei dat ze bijna 5 maanden is: 7.00 210+7 + 1x rijstebloen 11.00 210+7 + 1x rijstebloem 12.30 fruit, zo veel als ze wilt (okee ) 15.00 210+7 + 1x rijstebloem 16.00-16.30 groente, zo veel als ze wilt ?) 19.00 papfles: 240+8 + 6x rijstebloem, desnoods met een lepeltje.. het zal mij benieuwen fruit had ze 80 gram op vandaag groente 3/4 potje bruine bonen en papfles 240+8 + 6 rijstebloem ging er letterlijk als pap in, een kleine 10cc laten staan en nu ligt ze lekker te pitten..
@ Torties, ben ook benieuwd hoe ze het gaat doen. Lorenza heeft vandaag trouwens maar 3 flessen op en best veel groente en fruit ben ook benieuwd of ze nu gewoon doorslaapt. @twinkle, ben weer helemaal bij, had er idd overheen gelezen want over het cb en die prikken had ik wel gelezen. Kan wel begrijpen dat je zeker wil weten wat er nou precies aan de hand is. Mijn moeder voelde zich vandaag niet lekker, ze had de hele nacht overgegeven en had last van diarree, zou eigenlijk gaan sporten vanavond, maar wilde de kinderen niet naar me moeder brengen nu, want das niet fijn voor haar als ze net zo lekker is. Maar heb haar vandaag gebeld, of ik dan morgen toch niet vrij moest nemenvan me werk, maar dat hoefde niet volgens haar ,want het ging wel weer, ze had alweer wat gegeten en gedronken en dat was binnengebleven. Maar ja , zelfs daar schrik ik nu van, tewijl het niet echt iets ernstig is ofzo, maar denk ook gelijk oh gaat het wel goed ??
Merakli, ik heb volgende week vrijdag de 19e gesprek! Dat was tenminste wat mijn mentor me vertelde op het antwoordapparaat. Alleen de AH zou me er nog over bellen, om het tijdstip door te geven. Hoop wel dat ze het vlug doen, want morgen en vrijdag moet ik gewoon werken, en volgende week is het carnaval, dus ben ik ook weinig thuis... Jurgen: Ik heb het al een paar keer op een rustige manier uitgelegd dat ik het niet fijn vond dat ie zo met Kenji omgaat. Hij belooft altijd dat ie zal proberen zijn geduld te bewaren, maar op het moment zelf lukt hem dat dus niet. Ikbenhetmaar, toch 'fijn' dat jij het herkent. Torties, dat schema klinkt wel goed in ieder geval. Ik hoop voor jullie dat ze vannacht wel doorslaapt!
Misschien een hele domme vraag maar welke flessen gebruiken jullie Als ik 210 + 7 aanmaak met rijstebloem dan past het net in mijn difrax fles en net niet in mijn dr brown fles Ik lees dus dat jullie 240 + 8 + rijstebloem geven dat past dus never nooit niet in mijn fles. Groetjes Anita
Ik gebruik Medelaflessen en van die goedkope flessen van de Prenatal. Maar ik doe ook maximaal 210/7 in de fles eigenlijk. Met die goedkope flessen gaat dat nét.
Ja ik herken het inderdaad ook wel, alleen bij ons zijn dit sorrt dingen, soms even met lichte irritatie, goed bespreekbaar..
ik gebruik de aventflessen en niet eens de grootste maar die maat van 260 cc daar gaat 240+8 + 6rijstbloem net precies in difrax fles heft het hier 1 voeding overleeft toen lag hij in de container
Wat is er toch met mij en mn vriend aan de hand de laatste tijd.. Het kan zo super leuk zijn en ineens hebben we ruzie om niks! Nu alweer net aan de telefoon ... Afgelopen weekend hadden we ook al ruzie, man ik word hier zooo verdrietig van :x *Sorry klaagbericht*
Ach Eerised, dikke knuffel voor jou! Misschien doordat jullie elkaar, en Fer ook nog eens Gabriëlla zo erg mist? Dat jullie daarom ruzie hebben bedoel ik. Is het nu wel weer goed?
Jusi, Nouja we hebben met een rare nasmaak opgehangen zeg maar.. Ik weet gewoon niet, we hadden echt bijna nooit ruzie, maar de laatste paar weken ?! Ik hou zoveel van 'm. En ik vind m heel leuk, echt mn gevoel is echt nog niet minder als op het begin. Krijg nog steeds vlinders in m'n buik als ik hem zie, of als hij iets liefs zegt, de seks is goed. We kunnen nog ontzettend lachen samen. Maar bijna elk weekend is het raak. En elk gesprek ook We pikken volgens mij gewoon ineens weinig van elkaar ofzo.. I dont know, ik baal er wel van .. En nu ook, stuurt ie.. Gaat steeds slechter de laatste tijd tussen ons, waar gaat dit eindigen?!?! Ik wil gewoon niet zonder hem. Bedoel, op die ruzie's na, is het heel leuk en gezellig, en liefdevol en helemaal gelukkig. Maar om niks loopt het fout!