Hey meiden, Even een heel stom vraagje. Ik gebruik Gonal F om een eitje te krijgen en daarbij slik ik Progynova om mijn slijmvlies dikker te krijgen. Doordat er iedere keer met de innesteling wat fout gaat heb ik Utrogestan gekregen. In de bijsluiter staat dat ik ze moet innemen en niet vaginaal moet inbrengen. Wie o wie kan me helpen? Ik kan namelijk niet vinden op google of het nu vaginaal of oraal moet? En het lijkt mij als je het oraal neemt dat het ervoor zorgt dat je baarmoederslijmvlies goed dik en afgesloten blijft? Het zijn kleine bolletjes, maar ik snap het even niet meer. Liefs
Niet naar de bijsluiter luisteren: je moet het vaginaal inbrengen, dan is de kans op duizeligheid het kleinst en werkt het zo goed mogelijk plaatselijk. Je moet de 'Uruzgan kutsnoepjes' (= KLingeliaans voo deze capsules ) zo diep mogelijk inbrengen Succes meid!!
Ik dacht al, heeft de gyn het nou verkeerd voorgeschreven, want hij zei echt: het moet dagelijks vaginaal worden ingebracht. Dus ik de bijsluiter doorlezen en er staat oraal. Maar diezelfde pillen kunnen dus ook vaginaal, of is dit een ander soort pillen? Ik onderga overigens IUI, volgens mij moet ik hem na de eisprong inbrengen, zal dat nog even met de gyn overleggen. Maar diezelfde pillen kunnen dus ook vaginaal (niet dat ik straks een ontsteking heb), smelt dat gelijk?
Die pillen inderdaad vaginaal inbrengen... Je brengt het zeg maar zo diep mogelijk in net als een tampon. Vaak komt wel weer een gedeelte van het vieze suikerlaagje weer uit je zetten. Dus mogelijk kun je inlegkruisjes gebruiken. Je hoeft je daar verder geen zorgen over te maken..
Klopt helemaal hoor, op de bijsluiter staat oraal, maar het moet voor deze werking echt vaginaal. Niet zo onzeker Het klopt ook dat je er mee moet starten zodra jij je eisprong hebt gehad, dat zal naw de dag na je inseminatie zijn. Ik heb zelf deze capsules ook al veel moete gebruiken. Denk je aan inlegkruisjes, want je krijgt er echt een walgelijker drap afscheiding van (zodra zo'n bolletje in je zit, wordt de buitenkant vloeibaarplakkerig, de inhoud wordt door je lijf opgenomen, en de buitenkant van de capsules komt als ranzigheid weer uit je... Voor het goede doel ) Ik kreeg overig wel vaker schimmeltjes van die zooi, maar het zij zo.. Tis echt nodig. Succes!
Wil geen verwarring scheppen, heb het ook (paar jaar geleden) een aantal maanden geslikt, en kreeg toen te horen dat het inderdaad vaginaal OF oraal kan. Ik slikte ze altijd oraal trouwens, ging prima, geen bijwerkingen. Edit: zie nu dat ik even aandachtiger had moeten lezen, blijkbaar verschilt het per persoon en met welke reden je het slikt. Voor mij was het inderdaad oraal prima voor dik baarnmoederslijmvlies. Sorry voor eventuele verwarring!
Ja, voor mij zeker, want iedere keer had ik een posi test en iedere keer ging het fout. Zo frustrerend en zo pijnlijk. Maar goed dat kennen jullie wel! Ik zal ze vaginaal inbrengen en inlegkruisjes bij de hand houden hiih. Zorgen deze pillen ook voor een dikker baarmoederslijmvlies of doet de Progynova dat? Want dan wordt me slijmvlies net 7 mm mee.
Met de Progynova schrok ik me ook rot toen . Stond voor vrouwen met kanker... Jeetje mina, belde de gyn of het wel klopte.
Je baarmoederslijmlaag werd er dacht ik niet dikker van, maar zorgt er alleen voor dat het niet afgebroken wordt. Hoop heel erg voor je dat het het nu dan eindelijk eens goed gaat en ook goed zal blijven gaan!!
De bolletjes houden je baarmoederslijmvlies in stand, zodat het niet te snel afgebroken wordt. Het zorgt er niet voor dat het dikker wordt, daar is de Progynova voor. Hier ook altijd vaginaal, nooit oraal. Succes!
Dank jullie wel dames! Wilde al bijna de gynaecoloog weer gaan bellen . Maar als me slijmvlies 7 mm is 2 dagen voor mijn eisprong en ik slik de Progynova door (moet dat tot 10 DPO doen) groeit het dan nog? Weet niet tot wanneer je baarmoederslijmvlies groeit en hoe snel. Poe wat moest ik toch zonder dit forum!
Geen verstand van Progynova, dus dan moet je bij de andere wijsneuzen zijn Deze wijsneus weet alleen van Puregon, Decapeptyl, Lucrin, Progsteron, Pregnyl en Clomid. En daar komt straks vast wel weer wat naampjes bij
Zo te lezen heb jij al IVF gehad? Hoeveelste IVF krijg je nu? Zie wel dat je een overstap hebt gemaakt.
Geen enkele poging is uiteindelijk tot een punctie overgegaan, maar de behandelingen tot nu toe aan: 3 x progesteron 3 x clomid (met progesterong/pregnyl) 1 x Lucrin met puregon (ovulatieinductie, overstimulatie, IVF-aantaleitjes, poging afgebroken Maanden Decapeptyl om cystes klein te krijgen 1 x IVF, poging afgebroken toen mn cystes megagegroeid waren en mn eierstokken verder slapjes reageerden 1 x IVF poging, maar wegens de planning van het ZH mocht deze niet doorgaan Nu als ik weer ongi wordt starten met IVF in Duitsland.
Jeetje meis! Dat is ook behoorlijk heftig! Iedere keer doe je zo je best en iedere keer die tegenslag. Ik hoop niet dat ze dit tellen als IVF poging (bij de verzekering).
Jups, id idd wel lastig mee om te gaan. Mn IVF teller staat nog op 0, het is allemaal creatief gedeclareerd als IUI.
proest! als iemand anders het zegt klinkt het opeens wel erg ordi heheheehh! maareh, ondanks het goede werk dat ze verrichten zijn het ook wel gemene snoepjes hoor. zeker als je er 4 of 6 moet nemen kan je echt last krijgen van neerslachtigheid, pijnlijke borsten, vermoeidheid, veel afscheiding (ik noem het ' kwark ' ) enzovoort en: ze kunnen je ongesteldheid uitstellen. ik ben donderdagavond JL gestopt, hoorde vrijdag van mijn negatieve HCG bloedtest (na TP) maar ben nog steeds niet ongesteld :x wens je veel succes, want ze zijn desondanks heel belangrijk, deze ' plakpillen '
kan niet reactie quoten en dan mijn berichtje eronder (zit op gsm) maar ehh lief Klingeltje... Ik was ook lichtelijk geschokt van de benaming hahaha maar Klingeliaanse benamingen (muv van ss ipv zz ) houd de boel wat luchtiger dus ik gooi ze er dus ook maar ff in
Hhaa, nou heb maar een lading aan inlegkruisjes gehaald. Vindt het zo smerig daar beneden als ik het moet doen, maar goed het is voor dat prachtige wondertje! Moet je nog even blijven liggen na het inbrengen?