Wie gaat er nog meer voor een 2e kindje DEEL 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door wonderteam, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mootje1983

    mootje1983 Bekend lid

    18 mei 2009
    578
    0
    0
    Verzorgende
    noordholland
    wat een vervelend nieuws allemaal...
    grrrr

    chelleke: Wanneer is de operatie? Heb je deze ronde goed geklust?

    ik ga ff zuigen want schiet hier niet op...joppe ff wakker maken... :p die houd niet van de stofzuigers (geluid) :D

    mootje
     
  2. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    @ Wupje, wat naar dat je een vroege miskraam hebt gehad, hopelijk is het inderdaad zo dat je hierna dus snel weer zwanger bent en dat het gewoon goed gaat zou er fijn zijn.

    Hier helaas weer wat minder, had maandag flinke bloedingen en moest naar het ziekenhuis kreeg daar een gozer die er niks van begreep dus met veel onduidelijkheid naar huis. Het enige wat we wisten was dat het kindje nog leefde. Gisteren naar mn gyn gegaan en er is 50 procent kans dat het goed blijft gaan maar ook 50 procent kans dat het weer misgaat net als bij de vroeggeboorte. Erg spannend dus allemaal. Bloeding komt van de placenta, als het een randbloeding is is het niet heel ernstig tenzij er een stuk placenta losgaat dan gaat het zeker weer mis. Ik zit dus in de onzekerheid en vind het weer heel spannend.
     
  3. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hele dikke knuf voor jou Sandra... wat lijkt me dat eng, moeilijk en onzeker... ik zal extra aan je denken de komende tijd :)

    Wupje: ik heb je al geknuffd ;)
     
  4. Brett

    Brett Bekend lid

    2 jul 2009
    896
    1
    0
    NULL
    NULL
    Wat een naar nieuws allemaal hier zeg :(

    @Wupje, Mijn test werd ook niet donkerder toen wist ik ook genoeg...

    @Sandra, Jeetje wat een onzekerheid voor je zeg, ik hoop echt voor je dat alles goed blijft gaan .

    @Mootje, Vreemd idd die schommelende temp...

    Vandaag weer dagje gewerkt, nu tot Maandag vrij. Hier heeft yhet flink gesneeuwt vandaag enne Britt loopt los!!!!
     
  5. Chelleke

    Chelleke Fanatiek lid

    27 apr 2006
    3.565
    0
    0
    Mama
    Uden
    Geen idee binnen nu en 2 maanden ;)
    We hebben goed ons best gedaan met klussen :D

    @ Sandra:
    Sjee dat is niet niks :( Wat ontzettend kl*ten Bekijk bijlage 50625
    Duim voor een hele goede afloop!!

    @ Brett:
    Goed van Britt!!! Super :)
     
  6. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    @ sandra, ah nee :( heel veel sterkte en hopelijk blijft beebje goed zitten!!!!!! Een dikke knuffel voor jou.
     
  7. petra26

    petra26 Actief lid

    @ sandra dat zijn helemaal geen leuke dingen. Hopelijk word het de 50 % goede kans en blijft het lekker zitten. we gaan duimen dat het goed komt meis
     
  8. mootje1983

    mootje1983 Bekend lid

    18 mei 2009
    578
    0
    0
    Verzorgende
    noordholland
    ik schrok verschrikkelijk sandra... wat een nachtmerry zo
    ik had al een vermoeden dat er wat was...ik mistje .. pff meid wat een stress... ik hoop zo dat het goed blijft gaan..
    gelukkig ging het wel even goed zwaaien...naar je!!
    moet je nog extra onder controlle hoe zit het nu met bloedverlies..?

    ik ga slapen is alweer veel te laat...

    Leuke ding:
    brett: wat goed zeg van britt... trots zeker :D
     
  9. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    @ brett, wat super van Britt :D:D
     
  10. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Goedemorgen.
    Mag ik ook mee komen schrijven?
    Niet zo veel als bij de september mama's hoor, anders volgt er een echtscheiding ;)

    Zal me even officieel voorstellen :D

    Ben Kaatje, 24 jaar,getrouwd en trotse mama van Levi en Milou*
    16 dec. ben ik bevallen van Milou* en sinds mijn ongi van 17 januari weer in de race. A.s. zaterdag is mijn NOD.
     
  11. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    3 nov 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    Ik krijg aankomende dinsdag weer een echo waarbij ze extra kijken naar de placenta en daarna gelijk weer bij de gyn. Ik zou bij 16 weken injecties tegen een vroeggeboorte krijgen maar ik denk dat ik die al vanaf volgende week ga krijgen. Verder moet ik dan iig de week erna weer terug en misschien dat dat voorlopig ook nog wel even zo blijft dat hoor ik aankomende dinsdag. Het bloedverlies was gisteren en eergisteren best weinig maar vanochtend weer veel meer, niet zo veel als maandag maar wel veel. Ik heb ook last van mn buik maar ja dat kan ook van de stress zijn dat weet ik niet zo goed. Het blijft afwachten en ik ben heel bang voor weer een vroeggeboorte maar ja ik kan er niks aan veranderen.
     
  12. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Sandra, ik weet je geschiedenis niet,maar haal uit je berichtje op dat je last hebt van bloedverlies. Hoop dat met de baby alles goed is en nog zeker 24 weken blijft zitten.
     
  13. mootje1983

    mootje1983 Bekend lid

    18 mei 2009
    578
    0
    0
    Verzorgende
    noordholland
    Hoi Hoi

    Sandra.. pff ik zou gek worden... wat een stress..


    ik durf het haast niet te zeggen maar ik heb vannochtend postief getest... mijn temp was vanmorge vrij hoog... 37.28 dus ik dacht ik moet het ook weten ivm mijn werk.... volgens mij mag je als je zwanger bent iemand met bestraling heeft gehad niet helpen.
    weet het niet zeker.

    mootje
     
  14. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Hey dames!

    Vanochtend ook hier weer een witte laag :) Gelukkig geen gladheid dus ik ben zonder vallen bij het station gekomen :)
    Vandaag is hubbie jarig en we hadden maandag dus een heel ander begin van de dag verwacht maar ja het is niet anders.

    Lieve Sandra jeetje meid wat een nare situatie :(. Ik wilde dat jij nu eens eindelijk zou mogen gaan genieten. Wat oneerlijk zeg :(. Ik duim heel hard voor je dat beebje wel lekker blijft zitten in elk geval tot week 36! Veel sterkte voor jou en je gezin!

    Brett goed zo go Britt!!

    Kaatje hey wat leuk jij ook hier :D!

    Hoe zou het trouwens met Bianca gaan? Heb ik ook al een tijdje niet meer gezien.
     
  15. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Mootje wow meid wat geweldig!!!!!!!! Proficiat zeg!!
     
  16. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Mootje, gefeliciteerd. Heb idd wel eens gehoord dat je bestraalde mensen of mensen met chemo niet mag helpen. weet er alleen niet het fijne van
     
  17. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    @ mootje, waauuuuw Gefeliciteerd!!
    @sandra, oh ik hoop zo dat alles goed blijft gaan bij jou!
    @ kaatje, veel succes en hopelijk snel een mooie test!
    @ wupje, gefeliciteerd met je hubbie!!
     
  18. petra26

    petra26 Actief lid

    @ kaatje welkom hier. gezellig dat je komt meekletsen. en hopelijk heb je binnenkort een goede test
    @ mootje gefeliciteerd meid.
    @ wupje gefeliciteerd met je hub
    @ sandra wat een stress en spanning meid. hopelijk blijft alles goed gaan

    @ hier een rustig dagje vandaag. vanmorgen in huis gewerkt vanmiddag wat leuks doen met mijn kleine man. hij wil op de wii dus ik zal eraan moeten geloven om samen een spelletje te doen.
    hier trouwens nog steeds geen spoor van ongi. ik weet het allemaal niet meer hoe het zit met dat lijf van mij. word er een beetje moe van op deze manier.

    ik wens jullie een fijne dag
     
  19. mootje1983

    mootje1983 Bekend lid

    18 mei 2009
    578
    0
    0
    Verzorgende
    noordholland
    petra veel plezier vanmiddag op de wii... vervelend dat de ongesteldheid maar niet komt...

    ik ga ff mijn mijn schoonmoeder naar de winkel... alweer net vandaan....
    beseff van de postiefe test... begint beetj om te slaan... van zie je nu gaat het straks weer mis... pff idee al... ik heb vorige keer nog gezegd 6x nog fout gaan...
    en als het weer fout is... en hoe... mijn mannetje zit vandaag op school.. hihi dus die weet het nog niet eens..
    ik ga zo test nog kopen bij de etos... wil nog keer zeker doen kijken of hij lijntje dikker wordt...

    mootje
     
  20. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Petra hoe oud is jouw zoontje eigenlijk?

    Mootje gewoon van de positieve kant blijven kijken meid!! Komt goed :)
     

Deel Deze Pagina