Verstopping??neem magnesium!!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door angiebaby, 9 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    Hoi hoi!!

    Aan alle dames die een moeilijke stoelgang hebben (juist als je al zwanger bent)
    Ik slik al jaren magnesium hydroxide omdat het bij ons in de familie nog al moeilijk gaat zeg maar.........
    Ik neem er s'ochtends 2 en je kan iedere dag naar de wc!!!!:)wat een heeeeerlijkheid!!

    Je mag het ook voor maagzuur nemen.
    Dus ideaal als je straks zwanger word.
    Je haalt het bij de apotheek(niet op recept)
    Je vraagt gewoon ik wil 100 eigen merk magnesium tabletten en je bent 3 a 4 euro kwijt.
    Ik ben ook aan het proberen om zwanger te worden en twijfelde of je het dan wel mocht gebruiken dat het niet schadelijk is nou als je bijsluiter magnesium hydroxide intoetst op google dan krijg je een duidelijke bijsluiter en daar staat toch echt in dat je het tijdens de zwangerschap en tijdens de borstvoeding mag gebruiken dus noooooit meer obstipatie!!!!!:pjippieeeeeee

    veeel liefs mij
     
  2. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    he balen vanmorgen geplaatst en nu kan niemand hem meer lezen omdat hij niet meer in het begin staat nou nog een poging wagen haha
     
  3. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    Als dit de oplossing is ga ik morgen gelijk naar de apotheek! Voel me nu al een tientonner omdat ik gewoon niet naar de wc kan! Zit soms op de wc te huilen van de pijn... kan niet goed zijn toch! Voor mijn zwangerschap nam ik altijd zakjes movicolon maar die mag ik nu dus niet meer!

    moet ik beginnen met iedere dag 1 of gelijk 2 nemen?

    Super bedankt voor de tip!!
     
  4. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    bij mij helpt er 1 niet maar misschien bij jou wel ik neem er gelijk 2 begin er met 1 vraag het nog maar een keer voor de zekerheid bij de apotheek hoeveel je mag en of je ze mag misschien doet de apotheek er toch moeilijk over maar bij elke bijsluiter op internet staat duidelijk dat je ze mag in nemen en als je maagzuur hebt na elke voeding dus lijkt me geen limiet aan te zitten alleen uitkijken dat je keer diaree krijgt he??;)
     
  5. januari2010

    januari2010 Niet meer actief


    Heb liever diaree dan dit.. haha! Ga gewoon eerst 1 proberen en als het niet helpt dan 2! hoop echt dat dit ook voor mij goed helpt want dit is geen doen! S'avonds heb ik hele dikke harde buik... :(
     
  6. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0

    aaaah nou meis haal ze morgen bij de apotheek want die vind ik prettiger dan van een kruidvat ofzo en laat het me nog ff weten als je ze gehaald hebt en daarna nog een keer hoe het werkt:D

    succes!!!!!!!!!!!
     
  7. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    13 apr 2006
    3.931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    @ Januari had je dat al als je net zwanger was?
    ik heb sinds vandaag ook mega obstipatie. net een dik half uur op de wc gezeten voor bijna niets. werd misselijk van het persen.
     
  8. januari2010

    januari2010 Niet meer actief


    weet niet of ik daarvoor een graadmeter ben, heb namelijk last van spastische darmen dus gebruik altijd zakjes Movilon zodat er meer vocht in de darmen blijft staan.
    Deze mag je niet nemen tijdens de zwangerschap dus ik ben daar mee gestopt, dat helpt dus ook niet! Maar ik had het dus ook al voordat ik een positieve test in handen had! Hoor je overigens wel vaker! Ga voor je duimen dat het raak is!
    Wat nog wel eens wil helpen is je voeten op een keukenkrukje te zetten, dan staan ze wat hoger en kan het er makkelijker uit. (lekker praatje maar als je op een gegeven moment vergaat van de pijn dan gil je wel naar je man dat je NU het keukenopstapje wilt...)

    Succes
     
  9. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    13 apr 2006
    3.931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    ik heb de ziekte van crohn en neem ook medicatie. normaal gaat het altijd vanzelf door de medicatie. nu niet dus pfff.
    normaal ga ik ook alle dagen door die medicatie en nu was het al een paar dagen geleden.
     
  10. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    gebruik je nog wel gewoon je medicijnen ondanks dat je probeert om zwanger te worden? Neem aan dat als je dat doet je het in overleg doet met de huisarts?

    Ik ga morgen eerst naar de apotheek voor magnesium en anders langs de huisarts. Had hem van de week al gebeld over mijn zakjes, of ik die niet gewoon weer mocht nemen maar dat mocht niet.

    De vk zei gister echter dat als het echt zo erg is ik de zakjes gewoon weer moet gaan gebruiken maar wel eerst lang huisarts moet.. pff... beetje van kastje naar de muur gevoel dus!

    Hoop dat dat magnesium helpt omdat dat ook gewoon mag tijdens de zwangerschap en dat is natuurlijk beter dan medicijnen die eigenlijk niet mogen maar dan nu wel....

    Wanneer ga je testen?
     
  11. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    13 apr 2006
    3.931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    ja hoor ik neem mijn medicatie door, net zoals bij mijn tweede meid. krijg ook meer controle's en echo's daarmee.

    ik test zondag ;)
     
  12. miekje28

    miekje28 Bekend lid

    3 nov 2009
    873
    0
    0
    verpleegkundige
    zeeland
    Dames,

    Hier nog iemand met een spastische darm.
    Ik gebruikte altijd lepel lijnzaad door de yoghurt,werkt ook prima, zit vol vezels!!!
    (na mijn vakantie in egypte had ik diarree en nu gaat het nog redelijk)

    ff van site over voeding en zwanger zijn;
    Zorg ervoor dat u voldoende calcium binnen krijgt. Calcium beïnvloedt de botontwikkeling van de baby, maar beperkt ook de kans op hoge bloeddruk bij de zwangere vrouw en de kans op een postnatale depressie. Om aanvulling in de vorm van voedingssupplementen te voorkomen, is het voldoende om voedingsproducten te eten die deze stof bevatten, bijvoorbeeld zuivel en zuivelproducten, ansjovis, broccoli, kervel, tuinkers, spinazie, venkel, droge vijgen, lijnzaad, sesamzaad, hazelnoten etc.

    Lijnzaad is een goed natuurlijk middel tegen obstipatie. Lijnzaad mag alleen genomen worden als daarbij veel water gedronken wordt, anders kan er een darmaf­sluiting ontstaan. Bij bloed in de ontlasting moet natuurlijk een arts geraadpleegd worden. Beweging stimuleert de darmen.

    De lijnzaad haal je in de supermarkt is van zonnatura, kost iets van 2€ en daar doe je best lang mee,nam zelf altijd yoghurt met smaakje omdat lijnzaad zelf geen smaak heeft...
    En veel drinken doet denk ik iedereen die zwanger is,want anders heb je nog sneller blaasontsteking ook....

    Succes ermee!!!

    liefs miek
     
  13. januari2010

    januari2010 Niet meer actief


    oooohh spannend nog 4 nachtjes! Lees het wel op het topic symptonen na eisprong deel 2 :)
     
  14. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    Bedankt voor de tip! Ga dit denk ook maar halen. Zat gister in bed het boekje van de vk door te lezen en daar stond dit ook in! De vk zei wel tegen mij dat melkproducten juist weer verstoppend werken dus denk dat ik het maar gewoon in een glas water doe ofzo??

    Drink overigens wel 2 glazen melk per dag maar probeer dit echt tussendoor te doen en ik neem aan dat je de lijnzaad het beste s'morgens gelijk kan nemen.
     
  15. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    ook een goede tip miekje!!!!!!
     
  16. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Waarom mag je tijdens de zwangerschap geen Movicolon?
    Ik lig op dit moment in het ziekenhuis en krijg nu 2 x daags een zakje. Hiervoor heb ik allerlei middeltjes gehad, pilletjes, darmspoelingen..... gewoon tijdens de zwangerschap.
     
  17. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    als je in het ziekenhuis ligt krijg je waarschijnlijk wel wat meer dingen die ze eigenlijk niet aanraden voor de zwangershap. Mijn dokter zegt ook dat als het echt niet anders kan ik de zakjes maar gewoon weer moet gebruiken maar hij geeft aan dat ik beter lactulose kan gebruiken omdat dit geen kwaad kan tijdens de zwangerschap! Dat ga ik nu dus eerst proberen en als het heel erg blijft dan ga ik gewoon weer aan de movicolon.

    Veel sterkte in het ziekenhuis!!

    p.s. even over magnesium, ben vandaag bij de apotheek geweest maar zij gaven aan het niet te nemen tijdens de zwangerschap tenzij het op doktersrecept is.
     
  18. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    gek he?terwijl er duidelijk in de bijsluiter staat dat het mag ingenomen worden.
    maar is het gevaarlijk dan?
     
  19. Roos36

    Roos36 Bekend lid

    1 feb 2010
    581
    0
    0
    Lieve dames,

    Ik heb nog een tip: Vraag een recept via huisarts voor METAMUCIL. Zeer goed werkend en veilig middel voor obstipatie.

    Ik gebruik het om de dag. 1 schepje in water oplossen
    (is nog lekker ook) en het wordt vergoed door ziekenfonds.

    Het mag ook tijdens zwangerschap en borstvoeding gebruikt worden!!
     
  20. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0

    ja en het probleem is dat deze dingen allemaal zowel bij mijn vader als bij mij niet helpen alleen magnesium:(
     

Deel Deze Pagina