NOD rond Valentijnsdag

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Tutsje, 18 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jalou

    Jalou Bekend lid

    5 feb 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    Nikske, veel plezier op vakantie. Even lekker ontstressen.

    Vandaag NOD, nog niets, maar verwacht wel rood :(
    We shall see
     
  2. Tutsje

    Tutsje Bekend lid

    5 okt 2009
    603
    0
    0
    Friesland
    Ik baaal verschrikkelijk mijn temperatuur zakt en je weet natuurlijk wat dat betekend :x voel me echt heel klote nu, vraag me steeds af hoe kunnen we het nu anders doen zodat ik wel zwanger word.
     
  3. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Balen meid :( echt waar. Ik zou niet weten hoe je het anders kan doen.

    Liesje het kan echt nog alle kanten op, pijn in de onderbuik kan ook bij een zwangerschap horen. Bij mijn eerste zwangerschap had ik ook in het begin heel veel kramp in mijn buik met echt het gevoel dat ik ongesteld wordt. Dus houd nog even moet meissie, we hebben nog 2 dagen. De zwtest geeft niet voor niets aan dat je pas kan deze vanaf de eerste dag van de gemiste menstruatie.

    Bij mij is het net of mijn ongi niet door kan komen. Heb vanmorgen getest en deze was negatief. maar het bloeden blijft wel weg. Heb wel elke keer krampjes en het idee oh nu komt het eraan, maar nee nog niets. alleen wat rekbaar slijm. Vanmorgen was ik ook weer misselijk dus heb geen idee welke kant het opgaat.

    Het kl.... is dat ik dus nu niet meer weet wanneer precies mijn ei is. Voor mijn miskraam werdt ik altijd precies optijd ongesteld. Maar heb nu 1 hevige menstruatie achter de rug na de mk maar ook die begon heel weinig en dan even niets. ben bang dat als het deze ronde toch niet raak is, dat ik echt met de ovualtietesten moet gaan werken
     
  4. lely

    lely Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.328
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik zie dat er een tweede roze bij is. Muizz gefeliciteerd!

    @nikske meid ik wens je een super mooie vakantie geniet ervan en wie weet krijgen jullie idd een apreski baby. Ik vind dit groepje ook ontzettend gezellig en we gaan zeer zeker door met kletsen. Toch dames???
     
  5. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)

    Zeker weten dat we gezellig door kletsen :)
    Niske heeeel veel plz meid, geniet er lekker van
    enne niet teveel gluwijn drinken he :)
     
  6. kimtijn

    kimtijn Actief lid

    16 dec 2006
    310
    0
    0
    Brabant
    Hey meiden, ik zie meer roze. dat ziet er mooi uit. ik heb steeds meer last van ongi krampen en ook veel last van slijm, is dit goed of fout?
     
  7. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    ik heb vanmorgen natuurlijk weer getest en er staat een heel licht pennestreepje, dit geldt volgens mij niet als posi
     
  8. lely

    lely Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.328
    0
    36
    NULL
    NULL
    @liesje76 mijn duimen draaien,spannend meid! Wanneer kon je ook alweer precies testen?
     
  9. maryam27

    maryam27 Bekend lid

    31 jan 2010
    531
    0
    0
    ik heb dit ook...maar geen roze...gewoon wit/doorzichtig slijm...en last van ongipijn....
     
  10. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    op basis van mijn laatste cyclus zou nod vandaag zijn
     
  11. Pio

    Pio Actief lid

    19 aug 2009
    171
    0
    0
    Noord Brabant
    Nikske: Hele fijne vakantie. Even je gedachten ergens anders, dan bij een eventuele baby. Die komt vanzelf. :p

    Wij zelf gaan de 18de ook een paar dagen weg.
    Naar Disney. Even wat anders.

    En we blijven zeker nog samen kletsen.
    Maar de volgende ronde moet dan anders heten en niet meer NOD rond valentijn.

    Wie heeft een originele naam? :)
     
  12. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Leeuw, muiz & liesje GEFELICITEERD,
     
  13. Jalou

    Jalou Bekend lid

    5 feb 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    oohhh Leisje spannend. Het is in ieder geval niet overtuigend negatief. zou het dan toch.......
    Balen marjolein dat je cyclus zo van slag is. vergeet niet dat een mk een ramp is voor je hormoonhuishouding en dat je cyclus daar van slag vna kan zijn. Hopen dat het snel weer normaliseerd.

    Vandaag zou ik mogen testen. Heb dat gisteren gedaan en het was overtuigend negatief. Vandaag nog steeds geen ongi. zou mijn cyclus ook van slag zijn? wil niet dat het langer dan 30 dagen gaat duren:(
     
  14. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Mijn cuclus is 9 van de 10 keer 30 dagen. Maar hij is ook wel eens 28 of 34 geweest. Zoooo irritant!!:p
     
  15. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    13 apr 2006
    3.931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (Belgiƫ)
    Muizz proficiat!!!

    Liesje welke test heb je gebruikt? misschien een foto laten zien?
     
  16. lindaaatje

    lindaaatje Actief lid

    17 aug 2009
    447
    0
    0
    NULL
    NULL
    NOD Lijst
    05-02 grace20 (5)
    08-02 Nikske89 (12), Narcisje (1)
    11-02 muizz (2), lely (5) C85 (3), summergirl2 (3),
    yippieajee (), mamavanbrandon (3), Pio (16), Amalia007(1)
    12-02 missy (4), mamavan3 (2) Cinderella28 (1), Jalou (1),
    13-02 nouvy (2), Jeem22(4), Jacqueline125(4), DarkNemesis (5), SStephanie1 (1), deborah1986 (.) Rammel(2), Angela en Arjan(1)
    14-02 Liesje (2), Lindaaatje (4), Leeuw89 (5), Ray (3), Fenneke80 (1), anoniempje 1985 (3), mammie in spe (1), Luyu (3), Meisje1988 (2) Marjolein25 (1),
    15-02 Tutsje (4), Hanuna79 (4), Heidi76 (1), EsDa (1) Annick22 (1) Carola25 (1)
    16-02 Kimtijn (3), Nijnonijntje (2), mamavanbo (5),Nieke84 (5)
    17-02 Moppie1981 (1)
    18-02 Doritoo (5), Lautjep (6),sabbie(2), Ragazza (1)
    19-02 G89 ( 18 )

    Even de laatste lijst weer mee!

    Zwangeren: gefeliciteerd!!! Het begin is er! Nu hopen op nog meer roze!

    En Liesje: ze zeggen altijd een streep is een streep... ik hoop dat dat voor jou ook geldt en dat je binnen een paar dagen een flinke streep zult hebben!

    Hier veel klachten gehad de afgelopen week: pijnlijke borsten/tepels, heel veel gerommel in buik, opkomend maagzuur etc... Maar nu: is alles weg! Nergens meer last van. Heel vreemd... mijn NOD is morgen of overmorgen... (heb trouwens dinsdag een test gedaan, 4/5 dagen voor NOD, was nega , Maar was natuurlijk ook wel erg vroeg)

    Hoe is het met de meiden die vandaag hun NOD hebben??
     
  17. fenneke80

    fenneke80 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Nou ja, goed... ik had van morgen weer een nega test. Ik heb er nog heel lang naar getuurd, maar echt geen streepje te bekennen. Ik zit nog 2 dagen voor mijn nod, maar bij mijn vorige zw testte ik nu posi, met middagurine. Ik ga er een beetje vanuit dat dat nu wel weer zo zou zijn, als ik zwanger ben.
    Ik had zoveel hoop en klachtjes, maar die zijn allebei verdwenen. Mijn tepels zijn niet meer zo gevoelig. En ik heb veel honger gekregen, zoals altijd als ik ongi moet worden.

    Maar, muizz, gefeliciteerd!!

    En Liesje, een streep is een streep! Heb je een foto van de test? Dan kunnen wij even meeturen :)

    @ allen met een onregelmatige of lange cyclus: onregelmatig is nooit leuk, en zeker niet als je zwanger probeert te worden. En idd, toch maar ovulatietesten gebruiken, dan weet je in ieder geval beter wanneer je precies kan testen.

    @ iedereen met allerlei vage klachtjes: irritant he?!? Je kan jezelf zo gek maken... Geen bloed geeft moed, nu maar hopen dat de rest allemaal op roze komt!
     
  18. fenneke80

    fenneke80 Niet meer actief

    En het lijkt mij leuk om te blijven kletsen met z'n allen!
    Maar eerst maar eens afwachten wie er allemaal naar de volgende ronde moeten. Ik niet hoop ik! (maar denk van wel)
     
  19. Jalou

    Jalou Bekend lid

    5 feb 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    @nikske, ik dacht dat ik wel redelijk regelmatig zou zijn omdat ik na de pil gebruik al na een maand ongesteld werd. Maar het wisselt enorm van 24 tot zelfs 33. Had nu de banner ingesteld op 28 (het gemiddelde) Tja we wachten het nog maar af
     
  20. fenneke80

    fenneke80 Niet meer actief

    Ga je vandaag ook nog testen? Of kan je het opbrengen om nog een paar dagen te wachten?
    Spannend hoor, ik duim voor je!
     

Deel Deze Pagina