marjolinos@ veel plezier van middag , waarom hebben wij dat nooit hier grr. ik ben nu aan het wassen en de vaat draait hier ook al. ik was er om 9 uur al af. zo de tafel nog even doen. manlief deed de papieren nog voor dat we naar voetbal gaan. hoop wel dat het een leuke wedstrijd word anders ren ik heel hard naar tilburg. hihi en na het voetbal bij mijn schoonouders witlof schotel eten. verder geen nieuws hier. ja mijn ongi is weer weg joepie.
Gaaappp... ook ik ben net wakker, heerlijk! Marjolinos, veel plezier met de optocht, doe je wel snowboots aan Hier ook weer een vers laagje sneeuw dr bij:x Nog max een maand dames dan moet het toch echt lente beginnen te worden. Marnat, veel plezier bij het voetbal...... of rennen naar Tilburg.... we horen vanavond wel wat het is geworden Eet smakelijk bij de schoonouders! Joehoe rode licht is weer verdwenen, heb je nu echt groen licht..go for it! Hier gaan we vanmiddag de slaapkamer anders indelen en Dochter dr bedje inelkaar zetten..... en verder geen bijzondere plannen. Lin, Zijn jullie geslaagd met een motor uitzoeken? Tessa, al zin in sonja?
pcootje@ ik lig hier weer in een deuk om jou woorden. jullie horen het wel hihi. lin@ wat voor mooie motor is het geworden?
Goedenmiddag allemaal, Zo hier heerlijk uitgeslapen en onbeten, Daarna dochter weer gehaald en net weer gegeten. Nu even tijd om hier te neuzen. Lekker gegeten bij Shufu gisteren. De motor het soort enz wisten we al. Manlief heeft onderhand 8 jaar een motor. En dit soort had hij al en heeft hij nu weer . Bevalt goed . Morgenvroeg optijd naar de gyn dus spannend, dinsdag uitslag van manlief zijn potje. Kortom weer een week van ziekenhuis enz. Zometeen gaan we naar een meer hier in de buurt kijken waar toertochten gehouden worden. De slee mee en een frisse neus halen. Zou ook wel een keer carnaval willen vieren. En daarna denk ik vakantie want van een nachtje na 01:00 uur naar bed ben ik al brak.
Goedemiddag meiden, Iedereen heeft een gezellig dagje zo te lezen. Hier heerlijk lui. Vanavond gezellig romantisch tafelen. @Pcootje, Ja zeker zin in Sonja! Heb me al aardig goed gehouden aan de krackers, fruit en yoghurt. Wel gister een paar blokjes kaas met augurk op.. Niet veel dus kan volgens mij ook geen kwaad. Drink aardig wat water. Scheelt volgens mij echt veel!! (ben er normaal 1 van de sapjes zo'n pak per dag).. Doe ik nu helemaal niet meer ben er best trots op Ook hier weer sneeuw erbij word er ook zooo gek van!! Heb het zo gehad! En inderdaad zo te lezen niet de enigste die het zat is. Mag nu zo langzaam maar wel weer eens de lente kant opgaan he.
Marnat@ Mooi dat het wat beter gaat met je mams. En dat ze zichzelf weer wat kan redden Ella@ Generatie 2010, zeker een leuk programma, ik weet niet of het na wie is de mol komt. We zappten er perongeluk op, had het ook nog nooit eerder gezien, maar ben nu een vaste kijker van generatie 2010 hihi Tessa@ Ik heb werkelijk geen idee wanneer wij de uitslag krijgen van bloed/zwemmersonderzoeken.... denk pas over 2 a 3 weken helaas.....zucht...... Iedereen@ Een happy valentijnsdag.... Vol liefde, geluk en hopelijk een wondertje Hier@ Wat buikklachten en niet te plaatsen kwaaltjes Met vlagen hoofdpijn, savonds misselijkheid en ook maar 5 minuutjes. En krampen en steken in de buik... Denk soms wel eens ik ga maar weer een test doen wie weet is het wel raak, Maar in mijn achterhoofd zegt 1 tegen mij "niet doen meid gewoon afwachten" je houdt je zelf zo voor de gek............. Wel zitten oppassen op mijn kleine achterneefje 4 mndjes hihi....zo ontzettend lief klein mannetje, ben er ookzo verliefd op geworden Kunnen wij alvast een beetje oefenen met luiers en huilperiodes hihi. grts
@Pcootje, Wat balen zo lang zeg!! Waarom moeten jullie waarschijnlijk zo lang wachten? Ze hebben het altijd met een dag al bekeken, want ze moeten de zwemmers "snel" bekijken ivm de levende zaadcellen.... Tenminste dat zei de vrouw in het labatorium tegen ons toen we voor "niks" met het potje kwamen dinsdag... En ik ken je gevoel hoor van die niet te plaatsen kwaaltjes... Heb ik ook heel vaak helaas Hoop dat het bij jou wel iets moois mag zijn! Maar ik test ook niet meer hoor, want mijn lichaam houd mij ook bijna elke maand voor de gek.. Ik trap er niet meer in hihihihi. Hoop voor jou op het positieve!!! Leuk dat jullie aan het oppassen zijn, heerlijk zo'n kleine in huis zeg. *zwijmel*
Oeps verkeerde naam ja hahaha. *schaam* @Typje, Wat balen zo lang zeg!! Waarom moeten jullie waarschijnlijk zo lang wachten? Ze hebben het altijd met een dag al bekeken, want ze moeten de zwemmers "snel" bekijken ivm de levende zaadcellen.... Tenminste dat zei de vrouw in het labatorium tegen ons toen we voor "niks" met het potje kwamen dinsdag... En ik ken je gevoel hoor van die niet te plaatsen kwaaltjes... Heb ik ook heel vaak helaas Hoop dat het bij jou wel iets moois mag zijn! Maar ik test ook niet meer hoor, want mijn lichaam houd mij ook bijna elke maand voor de gek.. Ik trap er niet meer in hihihihi. Hoop voor jou op het positieve!!! Leuk dat jullie aan het oppassen zijn, heerlijk zo'n kleine in huis zeg. *zwijmel*
Tessa: hahaha ik dacht al zoiets Lin, klaar met klappertanden op het ijs? Super joh dat er een nieuwe motor komt, kan je ventje weer veilig bij de weg. Marnat & Marjolinos, succes met solliciteren! Typje, welke dag van je cyclus zit je..... geloof dat ik al getest zou hebben met die rare kwaaltjes Hier, plannen van vandaag liggen nog in de boekenkast, manlief heeft de administratie bijgewerkt, dochterlief lag snipverkouden op de bank assepoester te kijken, dus ik ben maar met mn site verder gegaan.
@Pcootje, Sorry hihi. Wat naar dat dochterlief snipverkouden op de bank lag sneu voor haar. Hopelijk gaat het snel beter!
Goeieavond dames! Ben er even niet geweest. heb helaas heel slecht nieuws gehad over mijn zwager en we zijn daar echt kapot van!!! Wil ze zo graag steunen maar is zo moeilijk!!!! Heb vandaag lekker helemaal niks gedaan..........
Zal wel bij hetzelfde virus horen als het overgeven van de week, tis vervelend maar goed voor de weerstand
@Pcootje, Ja zeker goed voor de weerstand. Hoort er helaas bij.. Er zijn veel mensen ziek/verkouden. @Bloemetjes, Slecht nieuws over je zwager? Weet niet waar het over gaat, maar wil je een digi knuffel geven!
hoi meiden, hier vandaag een beetje rare dag gehad.... weet niet of ik jullie dat verteld had, maar mijn opa lag in het ziekenhuis .... nu hadden wij ruzie (al 10 jaar heb ik hem niet echt meer gezien/gesproken, ja vorig jaar op een crematie,maar verder niet) en dus geen contact. Nu zou had mijn moeder via een oom gehoord dat hij in het ziekenhuis lag en dat het slecht ging. Nu was hij in coma geraakt en wilde ze vandaag afscheid gaan nemen, net inde auto en toen kreeg ze telefoon van het ziekenhuis dat hij is overleden.Nu dus heeldubbel gevoel,want aan deene kant heb ik hele leuke herinneringen aan hem, maar heb ook niet zo'n leuke herinneringen aan hem....(snappen jullie het nog?) Nu moet ik morgen voor een FM naar het ziekenhuis en hoop dat ze me dan kunnen zeggen wanneer de IUI ivm de crematie.... die zal nl waarschijnlijk donderdag zijn en zou kunnen 's ochtends al. Wil daar eigenlijk toch wel heel graag bij zijn... we wachten af! @pcootje, beterschap met je dochter!
pcootje beterschap met je dochter! hoop dat ze snel weer wat opknapt! marjolinos , gecondoleerd meid. wat vervelend zeg die tegenstrijdige gevoelens! moeilijk ook! hoop dat jullie daar een weg in kunnen vinden. Hoop ook voor jouw dat de iui goed geregeld kan worden , qua tijden dan. bloemetje wat rot zeg slecht nieuws over je zwager! succes ermee! meiden ik heb alleen deze pagina even gelezen.... lees morgen verder terug! heb erg druk weekend gehad, veel gewerkt en mn feestje nog gehad! dat was wel erg leuk hoor! Welterusten allemaal! Liefs Ella