NOD feb 2010 deel 2

Discussion in 'NOD forum' started by blackeyedgirl, Feb 9, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    pfff weer helemaal bijgelezen! Was het hele weekeind niet geweest:)
    Gisteren superlief een verkade hart van mr Paloe gekregen!
    Ha zelf kaartjes, kaarsjes en snoepjes geregeld:) Lekker eendjes en kippen wezen voeren met het kleine mannetje gister, thuis warme chocolademelk en poffertjes, Pingu gekeken, in bad en naar bed. Daarna hebben wij lekker met knabbels bankgehangen:)

    We hebben ook een leuke manier om het grote nieuws te gaan vertellen! We maken een button voor t kleine manneke met daarop: Hoera!!! Ik word grote broer! Die doen we dan op als we naar onze ouders gaan en dan kijken hoe lang het duurt eer ze het door hebben;)
     
  2. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    dankje....het is niet anders! :(:(
     
  3. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    thanks ;)

    volgende ronde beter ;)
     
  4. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    @paloe
    Wat leuk dat je een verkade hart had gekregen :D
    Het was dus een gezellig dagje zo te lezen :D

    Das ook een leuke manier om het te vertellen ;)
     
  5. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    vreemd he....waarschijnlijk gewoon vals posi :$
     
  6. zomaar1986

    zomaar1986 Niet meer actief

    goedemorgen iedereen.

    zo net bij gelezen kon me bedje niet uitkomen vanmorgen..

    Liane ik zou echt eise ndat ze je opnemen het duurt ja veelste lang zo... rond 11uur moest je weer bij de ha zijn???

    hier gaat het inmiddels redelijk kan weer beetje normaal lopen... verder ben ik beroerd.. vannacht al en net na een beker chocomelk... en zt gewoon vol bahhhh. me boobs doen inmiddels al goed zeer... zucht..
     
  7. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Jat is zeker vreemd, dat ie dan vals positief was :(

    Ik dacht altijd dat als je een streepje kreeg dat je die alleen maar kan krijgen als er hCG in je bloed zit en anders niet...
     
  8. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    predictor staat er bijv. bekend om de vals posi testen
    maar dit was een KV 2 voor 5 test
    en ik heb wel 50 keer gekeken en er staat gewoon een licht roze streepje en ik ben echt wel ongi :x
     
  9. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Ja dat is dan echt wel heel vreemd!
     
  10. Duploke

    Duploke Niet meer actief

    maar ben je echt echt ongi? kan 't niet 'n innestelingsbloeding zijn? (wil je geen hoop geven, maar vind 't toch allemaal maar vreemd)
     
  11. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    zeg maar gewoon klote....

    ik dacht ook dat KV de enigste test was die geen vals posi gaf...mmmm dus wel
     
  12. Duploke

    Duploke Niet meer actief

    ja, dat hoort er ook weer bij hè..

    is er iets gebeurd? of gewoon emotioneel?
     
  13. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Beiden, zijn afgelopen weekend naar komt een vrouw bij de dokter (de film) geweest, nou tranen met tuiten hoor. En ik kreeg een niet zo leuk sms'je vanmorgen waarover ik nog aan het dubben ben, maar wil hem eerst aan manlief laten lezen, helemaal omdat die persoon om een eerlijk antwoord vraagt en ik nogal direct kan zijn, en nu helemaal met die hormonen die door mijn lijf gieren. Mijn broer heeft dat als hij iets te veel alcohol nuttigd, dan ga ik al geen discussie meer met hem aan want dan is hij niet meer voor rede vatbaar. En ik ben van mezelf al redelijk scherp van tong maar nu is dat nog een stukkie heftiger, zucht, ik word hier zo moe van, ben ook moe, wilde gisteren zo graag schaatsen zien maar ja dan ga je eigenlijk gewoon te laat naar bed met alle gevolgen van dien. Heb vanavond ook nog een lingerieparty, maar denk dat ik die ga afzeggen als ik me zo blijf voelen. Koop denk ik toch niets
     
  14. Duploke

    Duploke Niet meer actief

    is 't smsje van je broer?
    nou, als 't een troost is, ik ben van mening dat broers en zussen er nu eenmaal zijn om ruzie mee te maken ;):)
    en ik zou 't afzeggen, want je gaat echt te moe zijn hoor..
    dikke knuf

    (en ik heb al veel over de film gehoord hier op 't forum, maar in België draait ie volgens mij niet.. )
     
  15. Duploke

    Duploke Niet meer actief

    meiden, ik ga er ff vantussen

    moet echt ff doorwerken

    tot straks of zo
     
  16. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    * Komt even gedag zwaaien!*

    Moppie, als je tempt, moet dit wel elke dag omstreeks dezelfde tijd gebeuren, aangezien je erg veel open rondjes hebt ;)
     
  17. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Nee sms'je was niet van mijn broer. En ik zie het ook eerst allemaal wel hoe alles gaat lopen vandaag, afzeggen kan ik altijd nog. Ga straks eerst na mijn werk naar de groothandel toe om boodschappen enzo te halen. Maar mijn vriendin vond de beide boeken van Kluun mooier dan de film. Ik had als geluk dat ik de boeken niet gelezen heb. Heb dat ook met verfilmingen van bijv. Steven King boeken, daar wordt ook zoveel in weggelaten, vind dat dan weer jammer, snap het wel ivm tijd die beschikbaar is voor de film, maar blijf het toch jammer vinden.
     
  18. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Doei doei meis, tot straks
     
  19. liane

    liane Fanatiek lid

    Nov 12, 2008
    3,349
    0
    36
    Female
    bah wat een @#$%@@$@ :x assistente! vanochtend al gebeld voor een afspraak voor vanmiddag maar dat kon niet want dan was mij dokter er ineens niet :x maarja in de ochtend kan ik niet want schoonvader moet zelf naar het ziekenhuis maarja ik dacht misschien red ie het net, niet dus! ik net bellen en zeggen, zegt ze ja dan moet je een afspraak voor morgen maken, ik zeg oke, en misschien ga ik wel weer naar de huisartsenpost dan, zegt ze hoezo dan? dus ik zeggen dat het niet goed gaat, zegt ze waar heb je last van dan, ik: koorts, zwak beetje misselijk hoofdpijn! ooo ik zal wel even overleggen met de dokter bel om 1 uur maar terug en dan zal je zien dat de dokter er vanmiddag gewoon is! :x ooooooooooooooo wat ben ik booooooooooooooooooooos! :x
    en dan ook nog geeriteerd tegen mij praten omdat ik alweer bel :x en vrijdag toch ook AL was geweest! :x
     
  20. heitjekarweitje

    heitjekarweitje VIP lid

    Jan 14, 2009
    12,710
    2
    38
    Haha lief hoor van je mannetje!
    En dank je!
     

Share This Page