haha gek he dat er zoveel verschil in kan zitten in 2 zussen grappig ja ik ook, lijkt mij ook wel fijn als het kindje bij ons 2 a 3 jaar oud is een dan voor een 2e gaan hahaha zo kun je het ook doen natuurlijk, wou dat mijn zusje dat deed haha! ja echt hoor, mams die wou absoluut niet meer, maar naar enig aandringen is het toch gelukt hihi! had alleen graag bij haar bevalling willen zijn, werd alleen zo misselijk dat ik gewoon naar buiten moest, zo jammer, mar gelukkig alles is vastgelegd op camera hihi! haha ook dat, weet enminste hoe ik luiers moet verschonen, en indd de verantwordelijkheid! jaa bijna 21! agh zo voelt het niet hoor hahahaha af en toe denk ik echt ik ben nog maar 18 terwijl dat maar 2 jaartjes is haha alweer 23? nog maar 23 toch? hihi
Ik heb idd geen broertjes/zusjes van die leeftijd nee Heb een oudere broer. Zelf ben ik 22. En wij gaan voor ons eerste wondertje.. Erg spannend allemaal!! Niemand weet het, alleen mijn man en ik! Ons geheimpje haha. Vaak word ons gevraagt wanneer er nou een kleine komt omdat we allebei erg gek zijn met kids, maar steeds antwoorden we met "dat duurt nog soooo lang!!"
ja mn zus en ik zijn 2 tegenpolen maar dat vult elkaar nu mooi aan. en 2/3 jaar tussen 2 kids vind ik een mooie tijd, niet te snel en niet te kort op elkaar. wel leuk dat jij je moede overgehaald hebt. hihi was het zo erg de bevalling wel fijn dat het gefilmd is dan kun je het nog eens terug kijken als je er wel tegen kan. ja nog maar 23 maar in jou ogen misschien al weer hahaha. nee voel me nog niet oud hoor al ben ik wel verder in ontwikkeling dan mn oude klasgenootjes, dat waren echt nog pubers. en dan voel je je soms toch wel oud hoor!!
spannend hoor haha jullie geheimpje, ben je getrouwd? ( omdat je man zegt ) nee ik ben niet nieuwschierig hoor hihi Haha dat duurt nog zoo lang is indd een goeie!
@ukkepukkie: ja zo reageer ik ook altijd als iemand ernaar vraagt. mn ouders weten het dan sinds gisteren en mn lerares dogfrisbee omdat ik die 1000% kan vertrouwen en het toch kwijt wilde. verder is het inderdaad ons geheimpje
goeieavond dames!! Ik wilde me ook even melden. Ik ben 23 jaar en wij zijn ook bezig voor ons eerste!! erg spannend allemaal....zijn jullie allang bezig?? xxx
We hebben geregistreerd partnerschap, dus ja me man ja hihi. Bij ons weet echt niemand het. Al vind ik het wel moeilijk om me mond te houden bij vriendinnnen.. Maar als ik dan bedenk dat het 'ons geheimpje' is dan is het alweer wat makkelijker Ik denk dat mijn moeder het wel erg leuk zal vinden, al zal 1 van de eerste vragen "was het gepland?" zijn. En mn vader zal het denk ik wel heel leuk vinden maar ook heel moeilijk, hij ziet mij als zijn meisje.. En tja die word groot Is soms nog wat moeilijk voor hem, al wil hij dat niet echt laten blijken. En me schoonouders zijn al paar keer opa en oma dus doe vinden het vast top!
hoi bloemetjes, gezellig!! klets lekker mee, het kan snel gaan hier hoor haha ik ben 22 en wij zijn ook bezig voor ons eerste kindje, we zitten nu in de eerste ronde en over een week heb ik mijn NOD. spannend allemaal he.
@ukkepukkie: ja je meisje groot zien worden zal best moeilijk zijn maar je ouders zullen het vast geweldig vinden!!! geregistreed partnerschap lijkt me ook wel wat, is goedkopen als trouwens denk ik
dankje wel!!!!!! Ik heb het wel tegen mijn ouders en schoonouders gezegd, een hele goeie vriendin en me zus, maar dat komt ook omdat we al een tijdje bezig zijn en ik daar erg verdrietig van werd. ben zelfs blij dat ik het tegen hun gezegd hebt ze steunen me nu gelukkig!! maar het is wel heel leuk als het echt een verassing is!!! zijn jullie al lamg bezig?
ja mn ouders vinden het geweldig dat ze het mogen weten, van mn zus wisten ze het ook. dus ik weet dat ze goed hun mond zullen houden en niet elke keer gaan vragen of het al raak is. vind het ook wel fijn dat mn ma het weet dan kan ik in de stad gewoon leuk naar dingentjes kijken zonder argwaan op te wekken
bloemtjes ik zie dat je in ronde 14 zit, pfff wat moet dat moeilijk voor jullie zijn om nu nog niet zwanger te zijn!! hopen dat het snel raak is en inderdaad je kunt wel steun krijgen op zo een moment en dat is ook fijn
nee dat is gewoon een mooie leeftijd zo denk ik er ook over hihi! neee joh de bavlling was helemaal niert erg, ze lach te persen en werd zo beroerd, (nou kan ik helemaal niet over ziekenhuizen haha) dus dat werd een retourtje buitenom jaa he? dat hoor je ook vaak, ik heb een vriendin die is ook nog zo een pubertje om het ze maar te verwoorden, en dan denk ik echt, meid kom op gedraag je is volwassen haha! Ukkie jullie zijn wel van plan te gaan trouwen? wij zouden dit jaar gaan trouwen maar dat is nog niet helemaal zeker... haha moeilijk he je mond houden,
Dat is dan erg fijn dat je steun hebt bij hun, gelukkig dat je ze het verteld hebt Het is ook erg leuk als verassing maar het blijft tuurlijk een verassing want aan wie je het ook verteld ze zullen niet meteen weten dat het raak is...als jullie het dan vertellen is het toch nog een verassing hihi! Zijn jullie al bij de ha geweest?
Nee ik probeer toch echt mijn mond te houden.. PROBEER!! Ja me ouders zullen vast en zeker blij zijn, maar ze zullen het niet verwachten denk. Ja geregistreerd partnerschap vonden wij het handigst. Eerst wilde we gewoon een samenlevingscontract maar da's best nog een gedoe.. En toen gingen we alles vergelijken en kwamen we uit op geregistreerd partnerschap qau kosten, en alles is gelijk goed geregeld voor de wet.
ja klopt helemaal. kun je ff je gedachtes erop los laten. morgen misschien met mn ma naar intratuin ben benieuwd of ze erover zal beginnen!!! @perry: ach ja de 1 is sneller volwassen als de ander zullen we maar zeggen. ik hoor toevallig bij de snelle en de rest van mn klas bij de langzame hahaah. ben ook blij dat ik klaar ben nu met school heerlijk geen klasgenootjes meer, geen leraren en huiswerk meer en geen school meer die me ziet als kleinkind!!