Fijn trouwens, ging net Zoë d'r bedje verschonen en er zitten kleine schimmelpuntjes op d'r matras. Ik zet haar matras al iedere dag rechtop tijdens het luchten 's morgens en 's avonds. Draai het regelmatig om, heb goede moltons. Maar het is niet tegen te houden met al dat spugen. Dat wordt dus een nieuw matras kopen...
@Mama, zonde van t matras zeg, dat dat kan zo snel he @jolan, goed gedaan! @steph mooi buikie al hoor!!
@Laura: Ze spuugt zoveel dat het eraan zat te komen. Hoop niet dat ik iedere 8 maanden een nieuwe matras moet kopen
mama: balen van dat matrasje. Duur? Ik heb nog steeds de aerosleep erop liggen. Ving ook aardig wat spuug op. Helpt die nutriton niet meer?
ik heb ook nog de aerosleep erop liggen (moet ik trouewns weer eens wassen) meiden ik ga mn bedje opzoeken. welterusten voor straks!
Owja ik heb ook die aerosleep nog erop liggen, gaat ook 1x per week de was in, matras is hier nog clean
welterusten jolan, zit me ineens helemaal druk te maken over de arbo morgen.. pfff wat als ze willen dat ik halve dagen ga ofzo, wat moet ik zeggen ik wil echt niet meer, tis nog maar 4 dagen dat ik zou moeten werken.. waar doen ze moeilijk over??
geloof niet dat ze dat gaan doen Laura. Maak je niet druk. Je moet niet zeggen dat je niet meer wilt werken. Je bent ziek, gebruik alles en gooi het er daar uit (barst in tranen uit) maar noem niet dat je niet wilt werken. Komt wel goed meid. Niet piekeren, niet voor zo'n arts.
@Ilse: Ja was best een duur matrasje, dacht dat ze er wel een jaartje of 2/3 mee zou doen dus zo'n verantwoord duur ding gekocht . Nee, ik merk eigenlijk geen verschil meer met of zonder Nutriton. Kan ik eigenlijk net zo goed stoppen bedenk ik me nu haha. Aerosleep heb ik niet, moest van manlief kiezen tussen de Aerosleep en de Babysense . Hebben jullie er meerdere? Of gewoon wassen als ie is onder gespuugd en even zonder dat ding in bed? @Laura: Ze zullen voor die 4 dagen toch niet meer moeilijk doen? En anders idd doen wat Ilse zegt!
@ilse ga mijn best doen, ben niet zon jankerd bij vreemden...hou me altijd groot.. @mama, slaaplkkr en beterschap!
ik heb die aerosleep er ook nog op... maar ik was hem niet elke week hoor... eerder elke maand. Er zit toch een laken omheen? Of moet dat dan toch nog? mama ik was hem en dan leg ik hem op de kachel en dan kan ie s avonds weer in haar bedje. jolan gelukkig mag je in je lokaal blijven!!! snieke leuk als je ook langskomt!!! Ik ben me toch blij...! Mijn moeder had voor de geboorte een deken/speelkleed gehaakt voor Emma en ik vond hem super mooi met allemaal kleurtjes enzo en kreeg ook de hele tijd complimenten erover. Ze had er de halve zomer aan gewerkt. Nu was ik zondag naar een rommelmarkt gegaan en had hem meegenomen. Maar het sneeuwde zo erg en toen was ik snel snel haar in de auto aan het zetten en daarna haar weer uit de auto en s avonds was ik dat kleed kwijt... Ik was helemaal verdrietig, echt best wel erg... mijn man is s avonds nog daar naartoe gereden maar het was afgesloten met allemaal politie enzo dus we konden er niet bij. En de volgende dag lag het daar ook niet meer. Nou belt net de buurvrouw aan... heeft ze hem hier voor de deur gevonden!!! Ik kan wel gillen. Oke heel verhaal. Slaat eigelijk nergens op, maar ik wilde ff mijn blijdschap delen hihi.
Wat balen dat jullie kindjes in bed zoveel spugen. Helemaal balen als je daarom nu al een nieuw matrasje moet kopen! Het molton helpt hier tot nu toe nog goed. Wij doen niet aan de aerosleep of een duur matrasje. We hebben een heel goed matrasje, maar niet met toeters en bellen. We gaan trouwens over 2 weken kijken voor een babykamertje! Heb al een mooie gezien. Zal 'm eens opzoeken. Snieke, kaartjes zitten al in de envelop. Morgen even adres erop en op de bus. Mama, slaap lekker en beterschap. Lau, succes bij de arbo morgen. Niet te druk maken, hun doen ook maar hun werk en daar hoort dit nou eenmaal bij.
Gevonden! Babykamer Capri Wit Hoogglans | Babypark Debby, wat fijn dat je kleed terug is!! Het is 'maar' een kleed, maar wel eentje met héél veel betekenis voor jou! Dus daar mag je wel even een rondedansje voor maken.
neem je een hele 2e babykamer stef? Dus ook een 2e commode... Oh... Bloempje, ik denk er net aan... ik ga nu geld voor je overmaken en morgen zoek ik een foto voor je!