iedereen is daar ook anders in maar snap als jij het niet pretig vind,en voor ons is het de eerste.en die wil ik toch zeker van a tot z mee maken zeker omdat het niet van zelf ging.maar hoop dat je weer een mooie echo krijgt,succes
Mijn man probeert wel mee te gaan naar alle afspraken, zolang het geen probleem is op zijn werk, maar ze doen in principe niet moeilijk erover. Hij ging ook altijd mee als ik naar de gyn moest voor onderzoeken/ uitslagen toen we nog in het zwanger worden proces zaten.
hey meiden... @lola..mooi foto en je filmpje zo lief...lekker zwemmen..haha vannacht slecht geslapen, 4 uur wakker en niet meer kunnen slapen..lekker is dat... de misselijkheid is bij mij met vlagen..soms de heledag niet en anders dagen de hele dag of midden in de nacht...de moeheid is ook wat minder maar nog wel aanwezig... dit is de echofoto van vorige week donderdag...ik heb donderdag weer een echo om half 4... http://i48.tinypic.com/53ve4j.jpg
gelukkig gaat mijn man ook mee vanmiddag (heeft zelfs de hele dag al vrij genomen omdat ie zich toch niet kon concentreren door de zenuwen)
Zo ben weer terug.... Alles netjes... 1 kilo aangekomen sinds 4 weken gelee... bloeddruk van 125/72.... en een baarmoeder die ligt op 1/4 N-X..... (nee dit is geen typfout.... het is echt een x....) dus 1/4 tussen navel en borstbeen)
mijn man is met de eerste echo mee gegaan verder ga ik alleen met mijn zoontje...ik wil dat mijn man niet te veel vrij neemt want dan kan hij alle vrije uren opnemen als de baby komt...met de 20weken echo gaat hij wel mee.
hallo dames!!! Lola prachtig meid!!!! Ik kan ook slecht eten en ben de hele dag misselijk en heb nergens zin in......erg he? Nog echo`s vandaag?
1/4 afstand tussen Navel en x staat voor borstbeen...... (van de latijnse benaming) normaal zou het N-S zijn... en dan staat de S voor symfyse (schaambeen)
whow Seth, dat is wel heel ver, dat vraagt om een nieuwe buikfoto (enig idee hoe het kan dat je baarmoeder nu al zooo groot is?)
Komt ook doordat ze al kindjes heeft hoor! Mijn nichtje had ook al een grote buik bij de derde en nu bij de vierde al helemaal...
heb ik nu ffies geen tijd voor.... moet zoontje ophalen.... Waarschijnlijk gewoon een lichaam dat heel erg herkend wat het is om zwanger te zijn..... geen idee.... maaar ach.. als het met het kleintje maar goed gaat.... denk dat ie binnenkort wel ff stil gaat staan in de groei..... Begrijp trouwens wel dat ik van de week zuur had...
Wij hebben morgen de eerste afspraak bij de vk en de 2e echo om 9:00 uur 6 april hebben we een geslachtsbepalingsecho
Hallo allemaal, Wat superfijn zo'n forum en veel positieve berichten!!! Dat is fijn om te horen, de meeste van jullie zijn net even verder dan mij. LOLA - Wat super die echo en alles goed! Geniet er van! Toch die 97% he.. Maar hopen dat ik daar straks ook bij hoor. Meiden die zo misselijk zijn, heel vervelend. Hier af en toe ook last van. Dan is het kiezen tussen iets eten of nog misselijker worden. Cola en komkommer doen het goed. Wij hebben morgen de intake bij vk. Vorige week (ivm iets bloedverlies) eerste echo gehad, alles was helemaal goed. Hartje gehoord. En nu over ca. 2 weken nog een echo. Fijne dag allemaal! Ik ga zometeen aan het werk.. tot morgenvroeg (slaapdienst). Die diensten vind ik niet heel prettig nu, maar even doorbikkelen. Liefs Emmely
Dat wil ik ook wel weten . Dan kan ik er over een paar weken lid van worden als ik op de 12 weken zit en iedereen het weet. EDIT: Ik heb 'm al gezien bij iemand in de handtekening? Hij is dus niet op je pagina zichtbaar of heb ik dat nou verkeerd begrepen? Ik moet nog tot volgende week woensdag wachten voor de 1e echo! Zo spannend !
Wat een prachtige echo's heb ik gezien zeg!! En nog een heel mooi filmpje van Lola. echt super om te zien. Seth, wat is je baarmoeder al hoog zeg. Hier alles goed. Alweer 10 weken! De misselijkheid begint eindelijk wat minder te worden. Nu gelukkig niet meer de hele godganse dag. Mag ook wel, want ben al 3,5 kilo afgevallen terwijl mn buik flink gegroeid is. Krijg ontzettend zin nu in de echo over ruim 2 weken met al die mooie plaatjes.
Hej meiden! Ik kom even zeggen dat vandaag de 2e echo weer goed was! De eerste GUO krijgen we over 6 weken! Ik ben dan 15w 4d zwanger. De afwijkingen die onze dochter Jasmijn* had zouden ze dan al kunnen zien. Dan drie weken later krijg ik nog zo'n GUO als bevestiging. Liefs Maral