zo mars was vrij vandaag zijn ff op pad geweest voor een ander bed voor ons leuke gezien maar wil morgen ff verder kijken,morgen is tie ook vrij , willen een groot bed hahah vanavond wezen knippen dus druk gehad!
Leuk, een nieuw bed. Wij moeten eigenlijk ook een andere maar even geen centjes voor. Hebben er nu 1 van 160x200 en ik wil ook groter
@dees die dagen horen er ook bij meis, je doet het super @joma de plekje op mijn hoofd daar zitten weer stoppeltjes wel minder haren dan ik had (heb ik het idee) maar heb zowiezo dun en weinig haar van mezelf. i probeer positief te blijven en niet teveel te stressen (want das volgens mij een zeer grote boosdoener )
ja heb net gelezen laat het aan jullie over hoor pas me wel aan ben zo makkelijk en ja gezellig wordt het toch wel