en ik hoop dat ik je snel KAN smsen... nu kan ik altijd wel smsen, maar bedoel natuurlijk met nieuws .
Bo, Fay krijgt gewoon hetzelfde als wij, dus geen gepureerde saus. En mijn man lust geen champignons, dus die eten wij nooit. En ik lust geen italiaanse groente mix (ivm courgette en aubergine)... ben soms ook flinke mier hahaha
hier lust manlief ook geen champignons.... en ik vind ze onwijs lekker.... Maar goed.. ik lust bijna alle groentes en manlief bijna geen enkele... is altijd errug fijn met eten maken. Hier ook geen gepureerde saus voor dametje.. moet wel zorgen dat de groentes niet knapperig zijn, want dan haalt ze het zo weer uit haar mond (en gooit het op de grond voor de hond arghhh)
Macaroni hier een pond gehakt half om half, een zak italiaanse groente mix, champignons, ui, en een grote pot italiaanse tomatensaus Bo ik wist inderdaad dat Tamara zwanger was van nr 2 Naatje een smsje zou wel leuk zijn !!
Binnen nu en 4 1/2 week komen ze.... Jij en Fion staan onder elkaar in mijn telefoon. Kunnen jullie wedstrijdje doen wie het eerste post .
eten heeft Laura hier vanmorgen een boterham op met hagelslag. De kaas heeft ze er af gegeten. Om 10uur 3/4 banaan. Vanmiddag een boterham met chocoladepasta, en de boterham met smeerworst die ze normaal altijd opeet heeft ze laten staan ? Ook een 1/2 melkbroodje heeft ze op. Vanavond heeft ze 1 hapje vlees op, en 2 hapjes toetje..
Whahahahaha Ach ik hoop voor jou gewoon dat de kleine meid er snel is. En dat alles goed gaat! KOmt wel erg dichtbij he nu!
hmm, ik weet alleen wat de meiden vanochtend en vanavond op hebben hihhi... maar op kdv eten ze vaak wel hun boterham. Vanavond pizza, en dat vinden ze lekker...
als er hier teveel stukkjes in dr eten zit word het standaard niet gegeten oo moest zo lache ben een beetje dingen aant uitproberen met dr tijdens de lunch dus gisteren hadden we een roerbakei gemaakt voor dr en met ketchup vond ze het erg lekker nou vandaag kanpworstjes hahahahha ze had een halve op en toen slurte ze die zo naar binne en je zag haar zoooooooo griezelen en nee schudde hahaah nooit meer zo keek ze
hahahahaha ik zie haar al helemaal zitten griezelen. Kan Zoë ook errug goed. Hier vind dametje vooral de gebakken eieren lekker als ze op andermans bord liggen... als ik ze voor haar maak hoeft de kleine prinses ineens niet meer. Maar dat heeft ze met meer dingen.. daarom heeft ze inmiddels de bijnaam "zwerfkatje" gekregen... ze staat namelijk dan de hele tijd naast je en roept "aaaah aaaah aaah"... heel aandoendelijk.. en irritant .
hier vanmorgen een bord met brinta op toen een kiki toen spekkies en nog een kiki want dinnie was er dus de dames hebben ook koekjes gegeten toen knakworst 1 hap en een broodje met chocopasta toen ze wakker werd een banaan en rozijntjes toen avond eten 2 uur later en een uur van tevoren niksmeer eten en drinken geven 1 rundersausijs en 5 happen aardappelpuree en wortels en een danoontje meestal vreet ze op de dag zelf nogal veel ook ontbijtkoek vind ze heelrijk nou was het veel snaai werk maar omdat een vriendinnejte kwam spelen ken je het wel dan komen de koekjes en spekkies en andere rotzooi te voor zijnschijn normaliter doe ik smorgen brinta of broodje dan fruit dan lunch 1 of 2 boterhammen een stuk fruit en een goed glas fruitmelk met dr druppels vit d dan tussendoor een plake ontbijt koek of weer fruit ...en dan avond eten maar ze eet zo graag fruit dus meestal eerst een kiwi dan een banaan en dan weer een kiwi want ze is niet te houden ze staat te krijsen om dr fruit bij de fruitmand,,, is weer nieuw ofzo
Dat hoop ik ook (dat ze er snel is en alles goed gaat ). Komt idd nu wel erg dichtbij... is ook wel weer raar... ze kan er bijv. morgen al zijn, maar het kan ook gewoon nog 4 1/2 week duren. En het komt toch altijd nog weer onverwachts. geduld, geduld, geduld.. en dat woord staat onder het kopje "onbekend" in mijn woordenboek . Ach.. zolang ik nog dingen te doen heb... wandelen naar dorp, naar de psz, huishouden is het allemaal goed te doen. Alleen de dagen "verplicht" binnenzitten ivm sneeuw en gladheid en een kapotte auto zijn soms lange dagen. Dat zijn nml. ook altijd de dagen dat Zoë haar piepmodus aanstaat :x.
ik ga morgen ook weer eens kiwi's kopen, vinden ze beiden erg lekker. Fay is makkelijk met eten, maar wil niet in de eetstoel... hebben haar er uit gehaald en ineens eet ze weer meer. Gek ding. Fay is vooral van "hoefe nie" (Hoefe nie ete/hoefe nie bed/hoefe nie slape)
Naatje, als ze nu al tegen de vliezen drukt..ik hoop dat het nu lekker snel gebeurd...maar geniet nu nog van de rust whahaha
hihihi kan me nog herinneren toen ik van Zoë was bevallen dat ik helemaal in de wolken was dat ik zowaar weer eens 4 uurtjes achter elkaar had geslapen 's nachts.. en op mijn buik.. heerlijk. kraamverzorgster stond helemaal te kijken de eerste dag dat ze kwam dat ik zo uitgerust was . Tja, wat wil je na weken slecht slapen en om de twee uur (of vaker) wakker... Daar nu ook weer last van dus kijk nu alweer uit naar de 4 uurtjes slaap op mijn buik .
ik snak echt naar de lekkere zoete aardbeien heb ze de zwschap van beau zoooo veel gegeten noemde haar ook mijn aardbeitje dus ben benieuwd wat ze ervan vind dan oo naat dat zat ik ook dus te denken me dinnie is 2 weken geleden bevalle enop de avond zelf stond ze ff buiten en maakte we een praate en beau zat helemaal raar te kijken naar die grote buik net of ze wat zag en me dinnie zei ook het druk zo het drukt zo en ja hoor volgende dag bevalle oo vooraf met harde buuiken savonds
dat vind ik ook een nadeel nu ja begint nu dat ik niet lekker me lig met die buik en ik ben zo buikslaper maar als ik zwanger ben durf ik dat toch niet zo goed
hier komt er binnenkort een stokke kinderstoel (ff mp afstruinen).. heb nu een chicco.. maar zodra ik dat ding tegenwoordig aan tafel zet begint ze te rennen door de kamer en roept "neeeeeh". Bij een vriendin had ze op een stokke kinderstoel aan tafel (dus zonder blad) en dat vond ze prima... zit ze ook wat meer "aanwezig" aan tafel.. ze wil graag altijd bij dingen 'betrokken' worden. Zoë roept hier voornamelijk "klaar" of "neeeeeeeh" oh ja... en papa's meisje... "papa doen" is ook een grote favoriet van haar.