Januari 2009 mama's deel 2

Discussion in 'De mama's' started by Joyce1983, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Journey

    Journey Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,404
    0
    0
    even groot nieuws mijn meisjee kan lopen het zijn nog maar een paar pasjes maar ze kan het...................
     
  2. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Hai

    Nou onze jaimy leert het uitslapen door te krijgen om 7.55 ben ik hem wakker gaan maken,ik schrok me kapot dat hij nog lag te slapen hahaha,maar goed we roepen het niet te hard anders is ie morgen weer om 6.00 wakker:$

    net met noel terug naar de ha geweest,hij bleef echt heel benauwd en ze hebben hem nu medicatie gegeven tegen een ontsteking aan zijn luchtwegen en een puffer voor bronchitus deze moet hij 2 weken gebruiken en dan moeten we terug komen,ze hoorde net een duidelijke piep en dat duid er toch op......over 2 weken moeten we terug komen en dan horen we de rest,waarschijnlijk krijgt hij dan ook een allergie test.

    mijn moeder heeft gisteren weer medictaie voor der hart gehad der hartslag was weer erg snel en nu heeft ze die pilletjes voor onder de tong,die mag ze er 3 gebruiken werken ze niet dan moet ze ene ambulance bellen,dit schud je toch weer even wakker.

    ------------------------------------------------------------

    Journey..........Wat goed van je meisje zeg,dat is het begin en voor je het weet rent ze rond:D

    ------------------------------------------------------------

    Simply me...........ja ik kan zo lekker schrijven he hahahah,maar het was echt een drama,zo hysterisch janken om die schaar,ik vond het gewoon zielig:$
    Ja het was weg toen we thuis kwamen,maar het kan ook zijn geweest van ei,want dat heb ik hem ook gegeven,daar zat ik later aan terug te denken.
    Ja het gaat nu echt hard,mijn kleine man word gewoon echt heel groot,het baby is er echt helemaal vanaf:(
    Hoe gaat het met jou en je zw meid?

    ----------------------------------------------------------

    mamalijntje..........Meid wat fijn dat jaimie wel de nacht rustig is doorgekomen en dat hij gewoon alert is,dat jullie zelf minder sliepen dat is heel normaal denk ik,je bent toch heel erg ongerust.
    Fijn dat je man bij jaimie blijft vandaag.

    -------------------------------------------------------------

    Romaira.........Dat is ook zo meid,als je niet veel te posten hebt dan houd het ook op natuurlijk,en inderdaad gaat het meestal over hetzelfde,maar goed dat is niet anders toch,ik val vaak in herhaling:D
    Ow wat is dat fijn om te lezen dat je manneke het zo goed doet meid,en dat hij weer lekker aankomt.
    Lukt het ook met al zijn eten te vinden?
    Wanneer kregen jullie die testen eigenlijk?
    Hoe is het met je taart gegaan of moet je die nog maken,je taart op bestelling dan:D
    Nu vandaag benje begonnen,laat je even weten als je zin hebt dan hoe het is gegaan?
    En is het trouwens bij de action waar je graag wilde?

    ---------------------------------------------------------------
     
  3. Journey

    Journey Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,404
    0
    0
    patrieske balen van noel zeg hoop dat het helpt die puffer, en met je moeder ook al tobben?
     
  4. Lotus1981

    Lotus1981 Fanatiek lid

    Jun 6, 2008
    2,274
    0
    0
    financiele medewerker
    Velsen
    @patrieske yeps.. ik heb dus de baan gekregen! :) mag er 1 maart beginnen!! :) en ga maar 24 uur werken ipv 32 uur! :D dus een dag meer thuis voor me dochterlief! :D

    @journey.. dank je wel! :)

    @seth dank

    @joyce dank je wel! :) gaan we ook zeker doen.. me manneke
    voelt zich al thuis op zn nieuwe werk! :)

    @iedereen.. ik las een hoop zieken.. hopelijk is nu iedereeen beetje beterder..! :) hier gaat het super! :)
    Mascha loopt helemaal los! :) de box gaat waarschijnlijk dit weekend eruit.. word helemaal gek.. staat me vreselijk in de weg.. heeft er iemand nog bij haar staan??
    ik dacht nu middagje vrij.. dus ff reageren op t forum! :)
    nog een weekje dan mag ik beginnen bij nieuwe werkgever!!! :D
     
  5. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Journey

    Ja goed het is wel balen,maar goed hopelijk knapt hij nu wel helemaal op,en het wil nog niet zeggen dat hij het heeft,en ik hoorde al van seth dat kindjes er vaak over hene groeien dus dat hoop ik dan maar,eerst maar kijken wat de arts weer zegt over 2 weken.

    Ja mijn moeder is en blijft aan het tobben en mijn moeder is mijn alles en dan ben je toch wel bang

    hoe gaat het met je meisje en der eten en drinken?
     
  6. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    hai lotus........

    Meid gefeliciteerd met je nieuwe baan en de uren die je wilde wat wil je nog meer echt super meid.
    Wat ga je nu doen?

    Wat goed dat je meisje ook los loopt echt super:D
    Wij hebben de box nog staan,hij staat niet in de weg en als ik eten aan het koken ben of aan het poetsen zet ik bumba aan en dan gaat hij lekker zitten kijken in de box.
     
  7. Lotus1981

    Lotus1981 Fanatiek lid

    Jun 6, 2008
    2,274
    0
    0
    financiele medewerker
    Velsen
    thxn.. :) ik blijf gewoon administratieve medewerker.. alleen ik ga dan bij een bedrijf werken in adam.. dus heb er helemaal zin in! :)
    jij hebt zeker grote woonkamer??? ik niet zo.. althans.. mascha wil er ook niet meer in.. als ik schoonmaak.. dan ligt zij meestal te slapen.. en koken zit ze in de stoel.. of is ze onderweg met haar vader vanuit de kdv :)
     
  8. Journey

    Journey Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,404
    0
    0
    patrieske ik weet hoe dat voelt mijn moeder is ook mijn alles ik zou me geen raad weten hoe ik zonder haar zou moeten..........
    Tess gaat echt weer goed drinkt goed eet goed en is vrolijk!!
     
  9. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    Owh te erg ik ben al ruim een week hier niet geweest,maja Roelof heeft ZVorstverlet gehad dus dan ga je ook al andere dingen doen

    hoe gaat het hier???
     
  10. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Hai

    Zo ben er weer eventjes,daalijk even naar een vriendin,zij verkoopt kleding en doet alles voor 5 en 10 euro weg dus dan ga ik zeker even kijken:D

    -----------------------------------------------------------------

    Deronasy.........Ja je hebt groot gelijk meid als jullie dan allemaal thuis zijn toch,heb je nog leuke dingen gedaan?

    ----------------------------------------------------------------

    Journey........Ja mijn moeder is echt mijn beste vriendin,al was dat vroeger wel heel anders maar goed,ik probeer echt positief te blijven want anders maak ik het mijzelf erg moeilijk,en heb het nu toch al wat moeilijk zoe* haar daagjes komen er weer aan,en daar ben ik toch weer veel mee bezig,mijn vriendin gaat rond om zoe* haar dagen de ks snede krijgen ze zei al ik zal het niet op zoe* haar dagen doen,maar ik zei al jij moet geen datum verzetten als het op zoe* haard ag is gewoon doen,ik zou het mijzelf nooit vergeven als er dan iets zou gebeuren.
    Fijn dat je meisje weer lekker de oude aan het worden is.
    Hoe gaat het met jou zelf meid?

    --------------------------------------------------------------

    Lotus.........Amsterdam is het dan dichterbij als waar je nu werkte,sorry weet even zo niet meer waar je woont.
    Ja sinds novem wel hahaha,wij hebben er een kleine 4 meter aangebouwd.
    Oke dan is het ook makkelijk als ze slaapt,maar dat komt bij mij niet uit ik moet ook tussendoor noel ophalen en wegbrengen 4 keer op een dag:$,en dan is het schoonmaken tussendoor wanneer het kan:D
    En jaimy breekt alles af als hij in zijn stoel zit en niets te eten heeft;)
     
  11. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    @Patrieske,nee niet echt leuke dingen gedaan hihih

    hoe gaat het met jullei??
     
  12. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    Apr 27, 2008
    4,962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    deronasy

    Ow dat dacht ik dat jullie leuke dingen waren gaan doen,oeps:)

    Hoe gaat het met je jongens,die waren ook steeds ziek toch?

    Hier gaat het wel,het was weer even schrikken met mijn moeder,maar goed we moeten positief denken dan komt het wel goed donderdag horen we meer.

    Noel die heeft nu een puffer voor bronchitus met een onstekingsremmer erin,voor 2 weken en dan kijken ze verder,maar verder op het hoesten en piepen na gata het goed met hem:D

    en jaimy dat is een echte boef hahaha,van wie zou die dat hebben hahahah.
    verder doet hij het erg goed daar heb ik geen zorgen om,alleen woordjes zeggen vertikt die maar dat zal ook wel loslopen denk ik dan:D
     
  13. Lotus1981

    Lotus1981 Fanatiek lid

    Jun 6, 2008
    2,274
    0
    0
    financiele medewerker
    Velsen
    @ patrieske...uhm.. amsterdam is wel verder dan voorheen... tenzij die locatieervoor bedoelt.. die was idd verder.. maar het is half rijden soms als mee zit 20 min.. :)
    dat is voordeel als je nog maar 1tje hebt ;) nou ik geef dan haar koekje.. dan gaat het goed anders niet hoor haha..
     
  14. Jessica83

    Jessica83 Fanatiek lid

    Mar 6, 2007
    1,512
    2
    0
    Nieuwegein
    Hier in december en januari ook 6 weken vrij geweest ipv de 3 weken, ook vanwege de vorst. Zit Roelof ook in de bouw??
     
  15. Romaira

    Romaira Fanatiek lid

    May 23, 2008
    4,067
    0
    0
    @ patrieske,
    nou heb inderdaad me eerste werkdag er op zitten . Heftig hoor eerst al die ochtend spits hier in huis ! Het werk was wel heel zwaar hoor ! Nadeel is wel dat hij iedereen laat werken tot 18 uur dus ben pas 18:30 thuis en een half uur laten gaat rayn al naar bed dus moet ff kijken hoe we dat gaan doen wat dit wil ik niet dus he !
    met me taart gaat het goed , kijk maar eens deze word dadelijk opgehaald dit was me eerste opdracht :D

    [​IMG]

    2e opdracht is inmiddels ook binnen :D
     
  16. Elise1982

    Elise1982 Bekend lid

    Mar 12, 2009
    894
    0
    0
    Hoi meiden,
    Patrieske: dankjewel voor het opzoeken van info over de waterpokken. Ik heb een schuim gehaald bij de apotheek waar ik hem helemaal mee insmeer tegen de jeuk, maar ik ga dat badje met havermout ook proberen. Ik snap je trouwens helemaal hoor, over dat een van de ouders nuchter moet blijven. Je weet maar nooit wat er gebeurt! Wij drinken allebei niet, dus hebben nooit problemen hierover, maar zie het wel eens bij vrienden.
    Journey: wat knap van Tess!!! Lopen!!! En fijn dat ze weer de oude is. En hoe gaat het met jou? Een beetje bekomen van alles?
    Mammalijntje: dat was schrikken! Gelukkig gaat het weer goed met Jamie! Hebben de waterpokken nog doorgezet?
    Seth: Luca is gelukkig niet heel ziek van de waterpokken. Kan me voorstellen dat je er nu niet op zit te wachten. De huisarts zei dat het op het moment heel erg heerst...
    All: vandaag lekker gewerkt en Luca was bij oma. Bij hen gegeten en nu ligt hij heerlijk te slapen. Er komen steeds meer blaasjes bij; ik krijg al jeuk als hij ernaar kijkt. Hij moest heel ineens erg huilen bij mijn ouders en even later had hij gepoept. Toen ik hem ging verschonen bleek er ook een waterpok op zijn anus te zitten! Arm mannetje! Hij heeft vannacht wel doorgeslapen, maar ik heb hem wel een paar keer in zijn slaap horen huilen. Morgen mag hij gewoon naar het kdv, maar manlief staat standby om hem op te halen als het niet gaat.
     
  17. mamavanJ&D

    mamavanJ&D VIP lid

    Aug 23, 2006
    7,212
    0
    0
    werkzoekende...
    Zwolle
    Hey meiden,

    @ Elise: ik hoop dat de kleine man snel van de waterpokken af is hoor meid.

    @ Muppet: foto komt eraan hoor. Heb een foto van mij en Joshua van de optocht en ik zal even een oude foto opzoeken, waar de jurk er goed op staat (maar dan nog wel zonder hoepel...) Ja Joshua begint eerst heel even te kletsen om vervolgens te gaan huilen dat hij eruit wil...

    @ Seth: hahaha, nee hij heeft ze nog niet allemaal. Hij moet de achterste 4 kiezen nog en de 4 hoektanden nog en dan is hij klaar. hahahahaha.
    Whahaha, nee hoor, geen last van... Ik heb altijd deze pagina open staan namelijk...

    @ Patrieske: ja erg is dat he, als je weggeweest bent... die was... pffffffffff.
    Jeetje al naar de kapper geweest joh? Hahahaha, das bij Joshua nog neit nodig....
    Nou echt een heel goede vriendin was ze ook niet, anders had ik het misschien wel een kasn gegeven, maar het gevoel voor vriendschap is dit weekend compleet verdwenen... dit was voor mij de 1e keer dat ik een vriendschap heb verbroken. Vond het niet leuk, maar ben nu wel weer mezelf...
    hahahaha, ja Joshua word steeds vroeger wakker...
    Wat goed van Jaimy zeg!!! Tuurlijk ben je trots!!! Dat kan Joshua nog niet. Het praten gaat bij joshua ook nog niet hoor. Beetje brabbelen... Wel doet hij als hij de puf heeft gehad dat hij taaaaaaaaaaaaa zegt... (daar bedoeld hij klaaaaaaaar mee denken wij...)
    Jeetje meid, het zit bij jullie ook maar steeds niet mee he?

    @ Mamalijntje: jeetje meid, dat is schrikken zeg!!!!!

    @ Jessica: hahaha, wat lief zeg....

    @ SimplyMe: normaal word hij pas om 09.00 uur wakker. Tegenwoordig is het 8.00 uur of half 9. Hahahaha. Dus nog niet echt vroeg hoor, maar de laatste paar dagen werd hij ook steeds 's nachts wakker... dat ben ik dus niet meer gewend. Hahahahahaha.

    @ Lotus: hier staat de box nog. En Joshua zit er ook nog regelmatig in. Erg prettig moet ik zeggen, als ik even de kamer uit moet...

    @ Deronasy: meid, geeft toch niets? Ik ben er ook niet zo heel veel hoor...

    @ Romaira: ooooooow,w at een gave taart zeg!!!!

    Nou pfffffffffff, hier zit ik even flink in een dip... Vraag me af of het nou nooit eens ophoud met Joshua.... Mag mijn ventje nou nooit eens een keertje niet ziek zijn???
    Hij had bij het eten ineens 39,5 graden koorts, heel erg huilen. Dus hem naar bed gebracht. Steeds huilt hij en valt hij weer ffies in slaap. Nu ligt hij bij Andres op de borst half te slapen. Andres zei zelfs, van: bel de HAP maar op hoor... Maar eerst even getemperatuurd en nu heeft hij 38,2. De paracetamol heeft zijn werk dus gedaan, zijn temp is omlaag. Heb hem nog niet eens persé daarvoor gegeven, maar omdat ik het idee heb dat hij pijn heeft... maar ik weet niet waar... Hij hoest zijn longen uit zijn lijf...
    Ik weet het ff niet meer hoor. Het huilen staat me nader dan het lachen....

    Liefs en dikke knuffel,

    Patricia
     
  18. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    @Jesscia ja hij is stratenmaker en jou man:D

    @Romaira ik vind de taart zo mooi he,ikke ben ook zo benieuwd wat zij er van vind :D,pff wat een lange dag zeg
     
  19. mamavanJ&D

    mamavanJ&D VIP lid

    Aug 23, 2006
    7,212
    0
    0
    werkzoekende...
    Zwolle
    Foto met Joshua afgelopen zaterdag bij de optocht...
     
  20. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    @Patricia aaah arme Joshua het zit hem echt niet mee he,gewoon bellen hoor als je het niet vertrouwd,het moet toch ergens vandaan komen,
    aaah lieve foto hihi
     

Share This Page