Mei Mama's deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door marjon 2, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    26 aug 2009
    4.091
    93
    48
    Cygnet fijn dat je je goed voelt bij de nieuwe vk. Mijn vriend had ook beter vk of echoscopist kunnen worden geloof ik, die snapt altijd alles en ik zie niet eens het verschil tussen een piemel en een voetje :D:D
    Bijna in jullie nieuwe huis, gaaf hoor!! Net op tijd voordat het zwaar gaat worden toch?
     
  2. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    19 aug 2007
    1.357
    0
    0
    Hoi meiden..

    Ff snel een berichtje vanaf m'n werk..
    Dames op de beurs: Veel plezier en niet teveel kopen hè haha..

    Heb het zwaar vandaag .. Mick werd vannacht om 1 uur helemaal overstuur wakker en wilde niet slapen.. Heeft 1,5 uur geduurd en dat hakt er wel ff in.. ben dus gebroken nu en mag nog tot 17.30 uur werken.. pfffffffffffffffff
     
  3. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    wat fijn cygnet , dat de nieuwe vk zo goed bevalt en bijna verhuizen en dan hopelijk een beetje rust ...
     
  4. linnie83

    linnie83 VIP lid

    20 dec 2007
    5.436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    Hey dames

    Jordy ligt lekker op bed dus heb even tijd voor mezelf.
    Net lekker slagroomsoesje op. Had er zo'n zin in door al dat lekkers wat hier al dagen voorbij vliegt :D

    Zo even een kaartje voor surayya maken en opsturen.

    Uhmmm ik weet al niet meer wat jullie geschreven hebben :'(
    Sorry
     
  5. Dag

    Dag VIP lid

    2 aug 2007
    7.270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    lief van jullie meiden.. probeer het ook wel vol te houden en geef het hier op werk ook wel aan collega's aan maar het is soms gewoon nét even te veel...
    gisteren zo moe dat ik echt even heb zitten huilen thuis... maar goed deze week zit er weer bijna op en dan nog 5 weken te gaan tot verlof!
     
  6. linnie83

    linnie83 VIP lid

    20 dec 2007
    5.436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    Maar dag als het niet meer gaat kan je beter stoppen met werken en gaan genieten dat je zwanger bent. Anders krijg je de klap straks na de bevalling en dan ben je vaak langer uit de running.
     
  7. Springboon

    Springboon VIP lid

    9 okt 2006
    8.278
    1.834
    113
    Vrouw
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    Dag, doe je rustig aan??

    Ik baal er zelf van dat ik nu al 6 weken thuis zit, en absoluut niet aan het werk mag/kan.
    Voor mijn gevoel zit ik al het dubbele thuis :$ .

    Dag, anders ga je deels de z.wet in??
     
  8. Dag

    Dag VIP lid

    2 aug 2007
    7.270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    had gisteren een dipje denk ik... kijk het nog eventjes aan..
    heb het verlof op 4 wkn vooraf staan en 12 wkn naderhand en wil het liefst dat zo houden.
    als ik nu de ziektewet in zou gaan ( of deels.. ) dan ga je aut. naar 6 wkn vooraf en 10 wkn naderhand en daar heb ik mezelf niet echt op ingesteld :D
    wil het gewoon proberen vol te houden zo... maar als het te gek wordt idd maar even babbelen denk ik...
     
  9. linnie83

    linnie83 VIP lid

    20 dec 2007
    5.436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    Heb je anders wat dagen over? Zo dat je 2 weken vakantie er achteraan kan plakken? Dan ben je ook 12 weken thuis naderhand
     
  10. Dag

    Dag VIP lid

    2 aug 2007
    7.270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    zat ik ook nog aan te denken want dagen zat...
    overleg het met manlief van het weekend even hoe of wat...
     
  11. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    Lieve Dag,

    Als je lijf stopt zegt, STOPPEN! Hoe graag je het ook anders wou. Er komt straks een bevalling aan en dat is al pittig genoeg.
    Kijken of je nog vakantie hebt, wat Linnie zegt lijkt me heel goed idee. En daarbij als het na 10 weken nog niet gaat na de bevalling kun je je dan ook altijd nog ziekmelden.
    In de politiek gaan nu ook niet voor niets, alweer discussies rond om het zwangerschapverlof te verlengen. Vrouwen krijgen gewoon te weinig tijd!
    Er zijn altijd uitzonderingen, vrouwen die na 4 weken alweer willen werken en zo, maar het meerendeel niet. Ik ben bij popje pas 16 weken na de bevalling weer aan het werk gegaan, Ok dit kwam ook door mijn bekkeninstabiliteit, maar dan nog. Toen ik weer aan het werk ging sliep zij door en zat er eindelijk een beetje een vaste structuur in mij leven. In het begin dacht ik ja we hebben het, maar dan bedacht popje het weer helemaal anders de andere dag.

    Maar goed, als het klaar is, is het klaar. Niet over je grenzen heen gaan!

    Liefs Pip
     
  12. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    Goedemiddag Dames!

    Ondertrouw geregeld vanochtend , pfffff wat ze zijn daar sloom zeg op het gemeentehuis! haha, maar goed, nu op naar 11 maart dan verander ik officieel van naam wel gek hoor!

    Geboortjekaartjes zijn besteld en de lay out, kleur en lettertype e.d allemaal klaar, is echt heel mooi geworden! elke keer als ik het gedichtje lees krijg ik nog tranen in m'n ogen hihi, ik zal tzt. het ook wel even voor jullie in het Nederlands vertalen, want alles is in het Fries hier! :)

    Daarna zijn we even lekker samen aant lunchen geweest, en vriendlief is nu aant klussen in z'n vogelhokjes en ik lekker ff op de bank voor de laptop/tv :)

    Qua eten, ik was vroeger ook superzinnig..... ik at altijd macaroni met ketjap en gebakken boterhamworst, geen groente of saus ofzo, en qua groente eigenlijk alleen maar bloemkool/wortels/sperziebonen... maar mijn moeder hield wel altijd rekening met me, als zij andere groente kregen dan kreeg ik wortels, en ze bakte de boterhamworst dus ook altijd apart en niet door de saus...

    en nu, ik lust (bijna) alles! groentes sauzen etc. moet wel zeggen dat ik meer dingen lust als ik het zelf klaarmaak en dus zelf weet wat er allemaal in zit :D

    Dag, ik begrijp je helemaal en ik moet zeggen sinds ik halve dagen werk dat er wel een gigantische last van m'n schouders gevallen is voor m'n gevoel... heb je de link ook gelezen die ik gisteravond hier geplaats had??

    ’Zwangere carrièrevrouwen moeten oppassen’ - vrouw.telegraaf.nl [Actueel]


    Dus probeer echt je rust te nemen!!

    Beursdames, ben benieuwd of jullie het leuk hebben gehad :)
     
  13. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    ZO leuk babe, ondertrouw! Ik ben in ondertrouw gegaan op mijn verjaardag! Kan me helemaal het gevoel voorstellen weer!!
     
  14. linnie83

    linnie83 VIP lid

    20 dec 2007
    5.436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    Spannend babe. 11 maart is het zo. BEn wel benieuwd straks naar jullie foto's je komt er toch wel een paar showen?

    Hey pip. Ging jij niet even slapen :p. Zie dat je nog online bent.
     
  15. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    wat voor fotos...?? haha, wij gaan naar het gemeentehuis, zetten een handtekening en lopen weer naar buiten, dus sorry ladies, geen festiviteiten of fotos e.d. :D
     
  16. Dag

    Dag VIP lid

    2 aug 2007
    7.270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    hey meiden!
    dank jullie wel voor de lieve berichtjes.. zal het er eens goed met manlief over hebben wat te doen en wat wijsheid is...

    Van harte babe!
    tja die ondertrouw stelt nog niet echt heel veel voor inderdaad maar is wel leuk! wij zijn toen idd ook wezen lunchen na afloop :D
     
  17. linnie83

    linnie83 VIP lid

    20 dec 2007
    5.436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    hahahhahahha zo kan het ook babe.

    Dag: Als je nog genoeg dagen heb zal ik lekker de ziektewet in gaan en na je verllof nog lekker een paar weken vakantie er achteraan plakken.
    Bij Jordy ben ik een half jaar thuis geweest en nu ga ik wel gelijk werken en neem ik in september nog 3 weken.
     
  18. Dag

    Dag VIP lid

    2 aug 2007
    7.270
    0
    0
    Secretaresse
    Midden van het land
    ik ga vanavond bij de M eten :D
    en daarna de blije doos halen van de prenatal! kreeg van de week de bon toegezonden!
     
  19. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    juMMie :)
     
  20. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    hier vanaaf ook frietjes alleen dan van onze lokale frietjesboer , jammie jammie jammie ........................
     

Deel Deze Pagina