haha oke. ik werk normaal maar zit in de ziektewet. daarom wil ik ook zo graag testen maar is nog te vroeg
wij gaan voor de 1ste, maar laat wel op zich wachten, bij jullie ook ronde 18 pfff word je der niet gek van
Nou wij zijn al ruim 18 maanden bezig aantal rondes zijn we al niet meer aan t tellen maar dat zal ondertussen op 20 zitten.
Het nieuws schiet maar niet op...aaargh Schiet nou eens op met dat weer.... Ben benieuwd hoe het met sjors in GTST afloopt
ik kijk al maanden geen gtst meer! ik mis het ook totaal niet....... heeft er iemand verstand van tempen? ik zou het fijn vinden als iemand namelijk even meekijkt naar mijn temp...... het is de eerste ronde dat ik ermee bezig ben, maar heb nog niet echt een idee hoe en wat!
Hopelijk verlult ze haar hihihihih Stom mens! Vind ik ook maar een vage gast Vind charlie veel beter bij Rik passen Ehm geen idee eigenlijks