Ehh... Als Subke en ik bij 10 DPO op 2 november uitkomen, moet jij toch eind oktober uitgerekend zijn? Bij zo'n lange cyclus als jij en ik hebben, kun je eigenlijk niet uitgaan van laatste menstruatie.
Dat werkt wat anders bij mij...ik tel vanaf eisprong omdat ik een langere LF heb....en dan kom ik op 2 november uit.
Ja daarom juist! Ik tel ook vanaf eisprong! En Sub en ik zouden op 2 november uitkomen! En jij had je eisprong 4 dagen voor ons! Nou ja, het maakt ook niet uit, als we allemaal maar op roze gaan!
Goed gesproken meid, ik ben ook heel benieuwd wanneer ik mijn echo zal gaan krijgen en of ik er met de datum ook ver naast zit
hmmz, ik had er toen eentje met 8 weken en 4 dagen....maar ja ik liep al bij de gyn...en toen moest ik wachten tot 20 weken!! dat was een lange zit hahaha
Dat geloof ik graag, bij de oktobermama's heeft 1 van de dames iets gepost over haar schoonzus, die heeft net een 20 weken echo gehad, bleek dat de hersenen van het kindje al na 6 weken gestopt waren met groeien, dus ze gaan het kindje nu halen komende week. Daar kreeg ik echt de rillingen van hoor, dat lijkt me zo vreselijk.
hey dames, had netwerkproblemen.. ga ook meteen dag zeggen, want heb nog heel veel werk te verzetten.. ben doodsbenauwd om morgen te testen.. ik moet in ieder geval al héél vroeg vertrekken richting zusje, maar probeer nog iets te komen posten.. (en anders vanaf m'n gsm als ik daar ben) ga in ieder geval wel testen halen.; en zal dan wel zien.. dikke knuf! en hopelijk tot straks!