September 2008 mama's - deel 3

Discussie in 'De mama's' gestart door Ingeltje, 28 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Yule en kaatje veel plezier vandaag!!

    Sannemart, heb vannacht flink veel harde buiken gehad. Nu geen harde buiken meer maar wel buikpijn. Met vlagen. En vlagen pijn in mn rug...
     
  2. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    @sannemart: gecondoleerd meis.
     
  3. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    @SanneMart, ja weet je.. Voelde me gewoon niet meer happy in ons huisje.
    En aangezien kopen er voor ons niet inzit nog en we met huren ook niet echt snel een huisje hebben.. Is dit een leuke manier om even een nieuw gevoel te hebben.
    Gecondoleerd met hubbie zijn oma!
    Echt he, huishouden wat is dat.. Ik begin er al niet eens meer elke dag aan.
    Het is na 5 min weer vies alsof er een bom is ontploft.
    Hou de dingetjes wel bij, zoals tafels en kleed stofzuigen.
    Maar de rest doe ik nu 1 x in de week, bevalt me prima.
     
  4. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Sorry ik vergatje helemaal te condoleren! Gecondoleerd Sannemart!
     
  5. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    sannemart, gecondoleerd.
     
  6. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Zo lief om te zien, de meiden zijn samen aan het dansen. Ze hebben echt de grootste lol samen.
     
  7. SanneMart

    SanneMart Fanatiek lid

    26 nov 2005
    1.307
    0
    0
    Aah wat schattig!
    Daarom lijkt een broertje of zusje me voor Teun ook zo leuk. Hij wil nu zo graag samen spelen. Voorlopig moet hij het nog even met zijn nichtjes (rond dezelfde leeftijd) en de kindjes op het KDV doen.
     
  8. SanneMart

    SanneMart Fanatiek lid

    26 nov 2005
    1.307
    0
    0
    lief van jullie allemaal, oma was echt op. We zijn blij dat ze is overleden, maar toch ook verdrietig. Ik heb haar 14 jaar gekend en zag haar ook een beetje als mijn oma. Nu zijn alle opa's en oma's overleden, die generatie is nu weg. Raar idee hoor, dat nu onze ouders de oudste zijn....
     
  9. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    Ja lijkt me ook raar..
    Ik heb alleen nog een opa, de vader van mijn moeder.
    A heeft al niks meer.. Als die opa komt te overlijden zal ik echt even een enorme dip hebben. Is echt mijn lievelingsopa en mijn oma (zijn vrouw dus) is vorig jaar overleden en was ik ook kapot van. Nog steeds ga ik gelijk huilen als ik t over haar heb..
     
  10. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Nou even snel tussendoor op mijn laatste werkdag:

    Ik heb het echt razend druk met projecten afronden en overdragen. Komt mijn baas gisteren nog aan met een klus. Moest maar "even" wat op papier zetten voor ons sustainability report over onze ethische code. En o ja, ook nog wat cijfers over diversiteit.

    Was er niet blij mee, maar ik weet hoe druk hij het heeft, dus ben ermee aan de slag gegaan. Krijg ik vanochtend een telefoontje dat hij iets mist over Mensen Rechten. Ik had dit er echter niet aan toegevoegd, omdat het ergens anders al stond (vond ik dubbelop). Nou dat was dan ok.

    Belt hij nog een keer dat hij in de Diversiteitscijfers een getal mist. Dus ik zeg: "had niet begrepen dat je dat ook wilde toevoegen, dus heb het niet van HR gekregen. Maar ik kijk er wel even naar." Nou dat was niet goed. Hij begint me over de telefoon een potje tegen me te schreeuwen, niet normaal!! "En het is niet goed, geef me dat cijfer nou gewoon, geef anderen maar de schuld, gooi het maar weer over de schutting, jij kan daar wat aan doen, en nog wat bullshit." Ik viel echt helemaal stil. Het enige dat er nog uitkwam was: ik kijk ernaar en mail het zo even naar je toe.

    Ik denk serieus dat buiten Sjoerd nog nooit iemand zo tegen me tekeer is gegaan. Was ook echt van slag toen ik ophing. Het is GDV mijn laatste dag, heb hele zwangerschap gewoon kei hard gewerkt, niet een ziektedag en dan doet hij dit. En ik kan het wel verklaren *hij loopt compleet over*, maar dat reageer je toch niet zo op mij af. Mijn collega's keken tijdens het gesprek ook echt naar de hoorn van: wie is er in godsnaam zo tegen jou aan het schreeuwen.

    Benieuwd of ik vandaag nog wat van hem hoor.
     
  11. Freesia

    Freesia Fanatiek lid

    5 jul 2007
    4.101
    0
    36
    Filiaalleidster Drogisterij
    Kloosterzande
    Nou Jannes, die mag wel kruipend op zijn knieën om vergeving komen smeken. Zo ga je niet met je personeel om, druk of niet.
    Ik snap dat je onder de indruk was, ik word helemaal bibberig van zulke dingen :(
    Hoop dat je deze laatste dag toch een beetje leuk en relaxed af kan ronden. Knuf meis.
     
  12. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    @Jannes, jeetje zeg.. Ik zou echt in tranen zijn uitgebarsten.
    Misschien kan hij t juist niet uitstaan dat dit je laatste dag is en hij t zo zonder jou moet doen?
    Beetje rare manier van uiten, maar misschien is hij helemaal gestresst nu..
    Al zou ik er wel nog iets van zeggen voor je weggaat, anders sluit je t toch niet lekker af denk ik.
     
  13. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Hoi hoi!

    Zo ik heb er al een hele ochtend opzitten ;) Kyano was al iets na 5 uur wakker ;) Heb zijn luier gecheckt en hem toen weer teruggelegd maar van slapen kwam niet veel meer. Rond 6.30 toch maar uit bed gegaan. We hebben het wel gezellig gehad vanochtend, lekker samen gespeeld en de grote boodschappen gedaan. Vanmiddag gaan we nog naar de verjaardag van Dennis zijn neefje. Dennis gaat zelf wel niet mee maar dit is makkelijker dan hoeven we niet vanavond nog weg.

    Kaatje en Yule veel plezier!

    Missy oh leuk mintgroen tinten zijn mooi!

    Sprongetje lijkt hier juist weer voorbij. Hij wordt ’s avonds ook niet meer huilend wakker (maar ’s ochtends wel weer des te vroeger wakker ;))

    Sannemart gecondoleerd meid! Mijn oma is ook in haar slaap gestorven en om dezelfde reden als de oma van jouw hubbie, ook omdat ze eigenlijk niet zonder mijn opa verder kon. Ik heb daar wel vrede mee kunnen hebben dat het op zo’n manier gegaan is. Al mis je haar dan evengoed heel erg. Sterkte voor jullie!

    Mijn opa en oma leven al ruim 8 jaar niet meer, dus ik weet nu niet beter. Waar ik wel heel veel moeite mee heb is het feit dat Kyano al 1 opa minder heeft nu hij nog zo jong is. Dat doet ons veel pijn :(

    Funny me oh schattig samen dansen!

    Jannes oh verschrikkelijk zeg die reactie :x Lijkt me echt vreselijk op je laatste werkdag :( Je zou nu gewoon lekker rustig de laatste dingetjes moeten kunnen overdragen en dan relax wat beppen met collega's. Ik vermoed ook dat het komt omdat jouw baas door de bomen het bos niet meer ziet maar dan hoeft hij dat nog niet op jou af te reageren. En idd dat terwijl je continue je uren gewerkt hebt. Sowieso al petje af voor jou! Ik ben benieuwd of hij zijn excuses komt aanbieden.

    Zo ik ga wel nog even wat huishoudelijks doen. Moet nog even dweilen en dan nog wat met de was denk ik.
     
  14. SanneMart

    SanneMart Fanatiek lid

    26 nov 2005
    1.307
    0
    0
    @Jannes: jeetje meid dat is ook niet leuk, zeker niet op je laatste dag. Ik vind dat je nooit mag schreeuwen oid tegen collega's. Kom nou, ik zou zeker er wat van zeggen. Mocht je hem niet meer zien dan zou ik een mailtje sturen of hem opbellen dat je echt niet wenst zo behandeld te worden. Dat je GDV keihard je best doet en idd hoogzwanger bent. Ookal zou je iets vergeten zijn of een foutje hebben gemaakt kan dit nog niet door de beugel. Laat hem zich maar even lekker lullig voelen en zijn excuses aanbieden. Sterkte met je laatste middag en KNUF
     
  15. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Jannes, jeetje ik zou heel hard in huilen zijn uitgebarsten! Hij mag inderdaad met knikkende knieën zijn excuses komen maken bij je. Is hij helemaal gek geworden???


    De auto die al weken bij de garage staat zou vandaag klaar zijn. Maar je raadt het al.... de bak is niet goed! De bak is ook niet aan te komen... Ik weet echt even niet meer wat we moeten doen.
     
  16. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Jannes: nouja zeg :$ Ik zou niet afwachten of je nog wat van hem hoort, ik zou naar hem toegaan en gaan zeggen wat je denkt!

    @ SanneMart: gecondoleerd met je schoonoma. Fijn voor oma dat ze nu is waar ze wil zijn. Sterkte.

    Nou Aimar wilde dus echt niet slapen vanmorgen en op een gegeven moment was hij zo vervelend dat ik hem in de box heb gezet, mijn eigen ding ben gaan doen en ik heb zijn gemekker en geklaag volledig genegeerd :) Heerlijk, wat spullen aan de kant geruimd en het vakantiefotoboek afgemaakt. Daarna met Aimar torens gebouwd met de houten blokken, boekjes gelezen en geknuffeld. Vroeg aan tafel gegaan voor een broodje en toen naar boven. Ik wilde nog even zijn nageltjes knippen maar tijdens het nageltjes knippen viel hij al in slaap op de commode :$ Hij ligt nu lekker te tukken.

    Ik word helemaal chaggie van zijn humeur en dit weer :( Vanmiddag rij ik even richting Soest om wat kleine boodschapje te halen, pfff ik wil er echt even uit...
     
  17. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    @jannes: pffffff wat een actie zeg van je baas. Dat kan je toch niet maken?
    Het lijkt me helemaal niet reeel om tegen jou te zeggen dat je dingen afschuift. Volgens mij ben jij helemaal niet zo'n type en dat dan ook nog op de laatste dag.
    Ik had misschien wel mijn spullen gepakt, ziekgemeld en naar huis gegaan. Ofzoiets.
    Ik zou er in elk geval op terugkomen dat je het echt niet okee vond gezien jouw inzet het afgelopen jaar en het feit dat het je laatste werkdag is waarop je wel meer aan je hoofd hebt, bijvoorbeeld overdragen, in plaats van een mega grote nieuwe klus.
    Laat het hem lekker zelf doen of tenminste op tijd de opdracht delegeren.

    Zo, Kaatje en Levi waren op de koffie, was erg gezellig! Raven was moe, die had vannacht een paar keer wakker gelegen door het hoesten dus die heb ik om 11 uur op bed gelegd. Kon Levi even rustig spelen zonder dat alles door mijn kleine sekreetje werd afgepakt....

    Straks nog ff naar Kruidvat voor een slaapzak en thermometer batterijtjes.
     
  18. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    jannes, ik zou het ok niet pikken hoe hij tegen jou tekeer ging.
    Ik zou zlef zo iemand zijn die zou zeggen ik ben al netjes aan het afronden voor jullie en over dragen en dit doe je maar zelf of andere collega's.

    Opa's en Oma's, ik heb zelf nog 1 oma. Die van vaders kan zijn al in 2006 en 2007 overleden. En die van moeders kant al toen ik 1 jaar was. Kyani heeft alleen een opa.

    Vanmorgen om half 9 bij dierenarts geweest voor in te laten enten voor 2de keer. Kyani vond alles reuze intressant.
    En maar lullen tegen die man. Hij zei alleen geen woord terug.
    Hoop dat me pa zich bedenkt en gewoon bij onze oude dierenarts blijft dat zijn tenminste gezellige en vriendelijke dierenartsen.
     
  19. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Bedankt dames!!

    En echt niet om mezelf te idealiseren, maar ik ben niet iemand die haar tijd gaat uitzitten of rustiger aandoet omdat ze zwanger is. Heb gewoon echt heel hard gewerkt, grote projecten gedraaid, gewerkt op vrije woensdagen en niet moeilijk gedaan. Had het ook veel te druk om rustig aan te doen.

    Ik kan er gewoon met mijn pet niet bij dat hij dat niet inziet. Ik ken echt zwangeren die zich minder zouden inzetten. En dat hij me op mijn laatste dagen gewoon nog een grote klus toeschuift, ik die nog netjes oppak en dat hij dan zo uitvalt over een getal waarvan ik niet eens wist dat hij dat ook nog zocht. En het is maar een getal. Ik bel HR, ze zoeken het voor me uit en klaar is Kees.

    Maar ja.... Hij werkt vandaag thuis dus ik kan hem er niet face-to-face op aanspreken. Maar ik ga hem echt niet bellen. Ik kan dat soort dingen heel makkelijk afsluiten. Doe straks de deur dicht en dan is het weg. Hij sopt het zich maar op. Het zou hem heel netjes staan om zijn excuses aan te bieden.

    Net mailde hij me wel (op een ander bericht dat ik hem had gestuurd) dat hij daar mee vooruit kon en Bedankt! eronder. Ach ja...
     
  20. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    Snap het hoor.
    Als jij er vrede mee hebt als je straks de deur achter je dicht doet is dat het belangrijkste.
    Maar jemig, ik zou het wel onthouden zo'n akkefietje.
     

Deel Deze Pagina