Anoniem of onder eigen naam op dit forum!!!

Discussie in 'De lounge' gestart door Ellen291982, 19 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

anoniem of met eigen naam op dit forum?

  1. ik ben anoniem op dit forum

  2. ik zit onder eigen naam op dit forum

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Gewoon even voor de neiuwsgierigheid. Wie zit hier anoniem op het forum en wie onder eigen naam?


    en voor de anoniempjes onder ons: wat is de reden dat je anoniem op dit forum bent?:)


    Ik zit gewoon onder mijn eigen naam op dit forum.
     
  2. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Anoniem! Gelukkig heet ik niet echt Amaryllis, haha. Ik vind het een mooie bloem maar als naam vind ik m te ingewikkeld...:p

    De reden is nu minder belangrijk dan vroeger: toen ik dit profiel aanmaakte vond ik het erg belangrijk om lekker anoniem te kunnen neuzen. Niemand hoefde nog te weten dat ik graag een kindje wilde. Inmiddels zijn we een flinke tijd verder en ben ik eindelijk zwanger. Daar ben ik ontzettend blij mee, en de noodzaak om alles stil te houden wordt daardoor vanzelfsprekend een stuk minder. Er zijn een aantal mensen op dit forum die inmiddels weten wie ik echt ben, de rest heeft daar denk ik niet zoveel behoefte aan dus laat ik het maar zo :)
     
  3. veertje

    veertje Fanatiek lid

    Heb gestemd op eigennaam, heet eigenlijk vera maar ben iig niet anoniem hier.
    Zitten zelfs een paar bekende op het forum waaronder mijn zusje.
     
  4. Krokus

    Krokus Fanatiek lid

    5 okt 2007
    3.080
    0
    0
    Grubbenvorst
    ik onder eigen naam. Krokus is de nederlandse betekenis van mijn turkse naam
     
  5. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Ik zat eerst annoniem op dit forum, en later mijn eigen naam gaan gebruiken.

    De naam die ik had gekozen toen ik me aanmeldde was eigenlijk gewoon geen inspiratie had, en tja had een bolle buik, dus toen ist bolbuikje geworden. Had totaal geen behoefte om hier onder mijn eigen naam te zitten en wist eigenlijk ook helemaal niet dat dat ook heel normaal was :D! Kortom had niet echt een echte reden. Hoewel ik nu een meelezer heb en weet nog niet of ik door ga op deze naam, vraag voor een andere naam, of gewoon mn profiel weg doe en opnieuw terug kom...

    Pas een maand of 8 geleden heb ik het laten veranderen. Jan (beheerder) is toen zo lief geweest om het profiel van degene die eerst Hanneke was te verwijderen, gezien ze al vanaf 2005 lid was en nog nooit iets gepost had, en toen heb ik die gekregen. Maar ik scheef al wel eerder gewoon dat ik Hanneke was/ben, en niet meer groetjes bolbuikje ;)!
     
  6. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Zou iemand mij geloven als ik zou zeggen dat het mijn eigen naam is.....:D

    Edit: maar annoniem ben ik natuurlijk ook niet.
    Iemand die mij kent plukt me er zo uit.
    Ik kan dus niet stemmen.
     
  7. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    ik zit hier ook anoniem, en wil dat graag zo houden, wil wel vertellen waar ik vandaan kom (net zoals jij uit meppel ;))

    ik weet wel dat hier nog moeder uit meppel zit, zij kent mij verder niet.
     
  8. Mijkeltje

    Mijkeltje Fanatiek lid

    7 jun 2009
    3.029
    1
    0
    Ik heb gekozen voor 'eigen naam', ondanks dat ik natuurlijk geen Mijkeltje heet, laten we eerlijk zijn...
    Maar tik 't maar eens in in Google.. Kom je geheid achter álles aangaande mijn persoontje. ;) En met alles bedoel ik natuurlijk dat wat ik kwijt wil; voor echt intieme zaken heb ik 'n dagboek met 'n slot.

    Ik kies ervoor niet bepaald anoniem op internet rond te struinen, omdat ik op die manier voor mezelf geen schijnveiligheid opbouw. Ik moet als gevolg van mijn niet zo anonieme gedrag op 't net heel goed nadenken wat ik wel en niet post en dat houdt me alert..
    Ik heb wel eens gepoogd anoniem te posten (in eerste instantie had ik hier ook 'n andere gebruikersnaam), maar dat werkt vreemd genoeg niet voor mij..

    M'n blog is wel redelijk 'anoniem', in verband met m'n oudste dochter en stiefkinderen.
     
  9. Rodi

    Rodi Actief lid

    20 okt 2009
    208
    0
    0
    Drenthe
    Ik heb voor anoniem gekozen, omdat ik het best wel spannend vond ... zo op een forum met wildvreemde mensen. Inmiddels ben ik er achter dat jullie allemaal hele lieve meiden/dames zijn met goede bedoelingen en het helemaal niet nodig is geweest om een nickname aan te maken.
     
  10. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    hahaha elmo is toch een prachtige naam....voor een kat (onze kat heet Elmo hahaha)

    maar kan heel goed voorstellen als je bezig bent zwanger te worden of weet dat er bekenden zijn die nog niet mogen weten dat je zwanger bent je anoniem op het forum gaat. Ik plaatste mijn eerste bericht toen ik al dacht zwanger te zijn (bleek ook zo te zijn) en we hadden het gelijk aan familie verteld. Dus geen geheimen en volgens mij zaten er geen bekenden op het forum haha!!!
     
  11. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Anoniem... Niet helemaal uiteraard, (zie banner) maar ik een naam die niet veel voorkomt en daarbij werk ik in de gezondheidszorg, dus wil ik niet snel opvallen.
     
  12. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    #12 stampertje, 19 feb 2010
    Laatst bewerkt: 19 feb 2010
    Ik ben wel annoniem maar de namen en geboortedatum van de kids die kloppen wel. Ik was bang dat iemand mij herkende dus annoniem op de site gekomen. Ik had soms vragen die ik niet aan mijn vrienden wou stellen omdat ik me ervoor schaam.

    Oowja er mijn mensen die me maartje noemen dus.
     
  13. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    ik heb vaker op fora gezeten en daar was ik half half anoniem. draaide het ook meer om een popgroep die je luek vond of een programma. Ik heb hier ook echt het gevoel van veiligheid. Hoe hier op elkaar gereageerd word is zo lief en behulpzaam (natuurlijk zijn er wel een discussies).
     
  14. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    onder mn eigen naam
     
  15. Es09

    Es09 VIP lid

    10 aug 2009
    5.336
    0
    0
    Honselersdijk
    Euhmm, niet echt mijn eigen naam maar wel de afkorting van mijn eigen naam.. zoals eigenlijk altijd iedereen me noemt.. Es :D
     
  16. sweetmarije

    sweetmarije Fanatiek lid

    25 nov 2008
    1.199
    0
    36
    mummy
    letchworth garden city
    ik ook onder mn eigen naam. sweet ervoor gebruik ik meestal als ik ergens een gebruikersnaam in moet vullen aangezien marije meestal al weg is dus vandaar... en ik ben natuurlijk ook heel sweet :p
     
  17. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief


    hahaha ja gewoon je naam is meestal wel weg helemaal als je ziet hoeveel leden dit forum heeft. daarom heb ik ook mijn geboortedatum erachter gezet. want ellen1982 die ik eerst invulde was ook al in gebruik.

    En ik geloof je op je woord dat je lief bent:)
     
  18. MrsDee

    MrsDee Fanatiek lid

    12 jun 2008
    1.647
    0
    36
    Overijssel
    Ja redelijk anoniem denk ik.. Ladyboss is natuurlijk niet m'n eigen naam, maar mensen die mij goed kennen kunnen wel raden dat ik het ben. Is namelijk ook een deel van mijn emailadres enzo. Dat ik hier terecht kwam dat was omdat ik toen op zoek was naar babynamen, was zwanger van een meisje waar we de naam al voor wisten maar wilden voor de zekerheid ook nog een jongensnaam. Toen heb ik ook tegen niemand iets gezegd over dit forum omdat ik niet wou dat iemand wist dat we een meisje kregen. Volgens mij zit er hier maar 1 bekende van mij op het forum, en dat is mijn buurvrouw en die heb ik zelf op dit forum gewezen.

    @Ts: Ik woon trouwens vlakbij Meppel, namelijk Steenwijk.
     
  19. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ik ook gewoon onder m'n eigen naam, maar goed er zijn zoveel Linda's dat dat nog niet veel zegt natuurlijk.

    De naam van zoonlief en zijn geboortedatum kloppen ook gewoon en dan nog een fototje erbij van 't manneke, dus als iemand mij kent, herkennen ze me wel gewoon.
     
  20. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Het is mijn islamitische naam, dus eigenlijk niet helemaal anoniem.
    Aangezien mijn naam nu ook weer niet zooooo heel veel voorkomt en onze situatie ons dan direct verraad, beetje anoniem.
     

Deel Deze Pagina