mijn 3 katten mogen gewoon naar buiten heb er nog nooit gezeik mee gehad .. iedereen kent ze bij naam en halen ze aan jammer dan dat ze kakken/piessen , dat doen vogels/honden/konijnen enz ook !
honden schijten waar dat mag? Dan woon jij op een unieke plek zeg, want hier schijten ze overal. op de stoep, het grasveldje, het wandelpad in eht park en de speeltuin hierachter. Heerlijk hoor zo'n kinderspeelplaats waarbij je dochter eerst voorbij de stront moet tillen.
Het spijt me maar ik ben het hier helemaal mee eens! Probeer maar eens een buitenkat binnen te houden!! Wij hebben ook katten, 4 zelfs en deze kunnen ook via een kattenluikje naar buiten, dag en nacht. Mijn katten doen dus ook hun behoefte gewoon buiten (kattenbak staat voor "jan met de korte achternaam" in de woonkamer), en als ik ze binnen hou worden ze knettergek. Die van mij kan ik gewoon niet binnenhouden. maar als ze bij een ander naar binnen lopen zou ik het persoonlijk wel graag willen weten.
hahahah moet er niet aan denken om die reet van hem te zien .. Nou ik pak het op en smeer het zo in zijn gezicht .. haha
Ik heb het idd over die stink stront van die honden en over dat je buiten katten niet zomaar binnen kan houden ..
hier een hond en een kat......... ik heb gevraagd bij de dierarts om bij beiden een stomaatje aan te leggen.... maar zij wilde daar jammer genoeg niet aan beginnen...... gelukkig laat ik mn hond uit waar het toegestaan is.... en heb ik plastic zakjes bij me.... mn kat krijgt schijt-instructies mee..... en een rugzakje met poep en kotszakjes.... tja ik heb geprobeerd hem een tijdje geen eten te geven, zodat er aan de achterkant niets uitkwam..... maar dat was ook niet zo'n succes..... kreeg ik weer op mn sodemieter dat hij Japanse sushi ging eten bij de buurman..... Gelukkig helpt de Reiger hem nu van zn vissen af..... ennuhh waar je gevreten hebt moet je ook lozen.... dus tja.... weet je hoeveel een reiger schijt? nee hier alles onder controle....
nee maar chantal daar ging het niet om... ik voreg gewoon, even kort door de bocht, wat jou dan beter of minder erg maakt dan de buurman die zijn hond op de oprit laat kakken. En laten we wel wezen meest van de tijd vind je geen hondenpoep in de tuin. Nee, idd op straat, van aso baasjes heb ik zelf ook geen goed woord voor over, maar katten schijten en in de tuin van anderen en op straat (hier dan iig)
Ook wij hebben 2 katten lieverds van beestjes. Mijn buurvrouw schijnt echt panisch te zijn voor katten dus daar houden we rekening mee. Onze oudste kat wil graag na buiten de andere niet die is nog nooit buiten geweest. Met 3 kinderen ontkom ik er soms niet aan dat de ene weg glipt. In de zomer gaan ze in de katte ren buiten achter in de tuin probleem opgelost ik blij en de buurvrouw helemaal zo kan ze lekker buiten zitten zonder last te hebben van onze kat. Ik heb er wel gezegd mocht ie och ontglippen en komt ie in je tuin en je ziet het gooi er maar gerust water overheen dat vind ik niet erg. Maarre een dier vergiftigen dat gaat er bij mij echt niet in en geloof me ik moet het ook niet zien:x:x
*proest.. Mischien wat extra plantjes in de tuin zetten, schijnt dat plantjes het goed doen op mest!! Anders alles betegelen en plastic hoesjes om de tuinmeubelen doen, kan ook helpen.. oh ja..heb trouwens ook een poes die lekker overal schijt, heb dan ook geen tijd om te checken waar ze de hele dag uithangt. maar nu heb ik gelukkig geen buren die katten en poezen haten.
whahahahaha dat stukkie van Seth had ik nog niet gelezen... whahahahahah wat een droogkl**t whahahahaha
oh ja en ik hou ook heeeeel veel van mijn poesss, wil ook het allerbeste voor haar en dit vind ik het beste, lekker naar buiten en vogels en muizen vangen en ik hoor ze ook nooit klagen.
Mijn katten doen voornamelijk hun behoefte op de katten bak maar gaan wel naar buiten .. katten zijn niet altijd maar binnen te houden .. die moeten ook naar buiten kunnen ... wat is daar niet aan te snappen