Goedemorgen meiden, hoe is het hier? Subke en Ingef dikke knuffel meiden Wat is het toch balen iedere keer! Goofy: Hoe voel jij je? Volgens mij hebben wij allebei nod volgende week zondag toch? Zag dat je niet echt getempt hebt deze ronde. Mijn temp is heel anders dan andere keren maar denk dat ik komende week gewoon ongesteld word.
He kubus, zie mijn berichtje, ......voel niks, behalve gisteren dus een rare kramp en overdag soort bandenpijn toen ik moest hoesten maar dat is niks hoor, zou wel heel veel toeval zijn, en daar geloof ik niet in. (incognito: hmmmmm beetje dubbele opmerking hahahaha......want dan zou ik wel zwanger worden deze ronde ivm de leeftijd van onze eerste kids) Voel je al wat Kubus dan dat je ongi gaat worden?
Zie nu dat je het al had uitgelegd. Balen die eiverwarring! Ik durf ook niet met zekerheid te zeggen wanneer ik ei heb gehad (maar volgens FF vorige week zaterdag en had toen inderdaad wel heeeel erg eikramp), maar hadden op donderdagochtend voor het laatst geklust en toen pas zondag weer. Denk dat wij hem dus qua klussen gemist hebben. Hoe is het trouwens met je duizelingen? Weet je al meer?
Hoe heb je geklust trouwens, gezien je temp lijkt het toch echt dat je beide maanden je ei rond dag 13 14 hebt gehad......ik geloof niet in het kruis van FF bij jou.
Oh hier ook, zoonlief wil geen brusje denk ik .....kiezen tijdperk dus veel bij ons gelegen 8)...... Hier zijn de onderzoeken afgerond, scan was in orde, en andere onderzoeken ook, inwendige echo gehad, en gesprek met gyn en ze zei dat de duizelingen waarschijnlijk zijn gekomen van de VMK.....de afgelopen menstruatie namelijk pas opgeschoond. Wat lief trouwens dat je er naar vraagt. Voel me nu ook weer zekerder qua lichaam en duizelingen. En heeft me weer met beide benen op de grond gezet dat er belangrijkere zaken zijn dan alleen werk.
Fijn om te horen dat je je beter voelt en er niets ernstigs uit de onderzoeken is gekomen. Niets is vervelender dan de je hele dag belabberd voelen!
Als hij op dag 13 of 14 is geweest hebben we wel goed geklust, maar dag 15 heel erg kramp links (kon er bijna niet van lopen) en heel veel vruchtbaar slijm op dag 14 en 15.
Weinig klachten. Voornaamste is meer puistjes dan normaal Had gisteren wel een rare vorm van buikpijn, heel hoog, vlak onder mijn ribben. Geen idee of dat ermee te maken heeft. Oh ja! Ik had wel opeens warme voeten in bed, normaal zijn die steenkoud
Maar ben dus niet misselijk, heb geen pijnlijke borsten (wel had ik het idee dat ze ietsje groter waren...), en ben niet meer moe dan normaal.
super om te horen. had steeds warme voeten en de laatste dagen lig ik met sokken aan in bed word niet warm.. wil je een fijne tijd toewensen..