Kling, ook hier super gefeliciteerd met 1 klingelglitterbeeb in je buik! Echt super! En vrijdag hopelijk hartje zien!
Klingeling en Klingman GEFELICITEERD MET JULLIE GLITTERBEEB en ik ga voor Barbie (omdat meisjes meestal pas laat innestelen)
Kling gefeliciteerd!!! Wauw, wat geweldig, en 1tje, echt super!! @fm: niet denderend, want 2 van 16 mm. Dus morgen terug en als ze beide groeien mogen ze geen iui doen want gyn vind risico op meerling dan te groot. Had er trouwens ook nog een van 14 dus ben eierbommetje. Mannetje super zaad, waar ligt het dan toch aan he.. progesteron van 27 vonden ze goed. Dus dat geloof ik maar. Morgen dus weer uurtje heen en uurtje terug rijden voor een fm. Maar goed, allemaal voor het goede doel! Maar inderdaad is er niet mee bezig al een hele opgaaf, vandaar ook rust van hier nodig denk ik. Maar lees wel af en toe bij en houd jullie op de hoogte! Knuf voor allemaal
ojee mill, wat een telleurstelling zou dat zijn hé Maar de kans is dus wel heel groot dat je minimaal 2 eitjes hebt. En gaan ze dan iets van meds aanpassen zodat je niet meer zoveel eitjes hebt? Nou goed, hele dikke knuffel. En het is helemaal niet erg hoor dat je even rust van hier/ons neemt.
thanx schatjes! kling niks geen 2ling, SO! @mil: jee, 2 ei van 16 en 1 van 14. normaal zou dat zo mooi zijn.. maar een kans op een (twee-eiige) 2ling is dus echt een no-go? .. heb je nog gevraagd hoe ze dan aankijken tegen een eventuele een-eiige 2ling? snap je peinzen wel, met mooie ei en superzaad, whats wrong? is je bloed op alle mogelijke oorzaken getest, ook schildklier en al die TH waardes enzo? ik hoop zo dat ie doorgaat.... ik duim voor jou!!!!!! ik zit te denken, eigenlijk zou wat dat betreft IVF in eigen cyclus (zoals ze in UMCG Standaard doen) ideaal zijn. dan krijg je altijd gegarandeerd 1 (bevrucht!) ei terug. knuffel..
Gefeliciteerd met 1 glitterbeeb....Glittery!! Je klinkt opgelucht dat het er geen twee zijn ......1 tegelijk is ook wel genoeg toch!?! Mill; das mooi waardeloos....hopelijk morgen maar 1 gegroeid! Jij eierdoosje en mannetje prima zaad....ik kan me voorstellen dat je je dan toch echt afvraagt waarom het nog steeds niet is gelukt . Dikke knuf Mill....ik duim voor je!! Rem....weer in wat rustiger vaarwater!?! Gelukkig!! Verder niet echt bijgelezen...sorry! Het is nu vakantie, dus de kinderen zijn thuis...heb ik ook wat minder tijd. Komt wel weer. Met mijn schoonvader is het even wat rustiger....hij lijkt wat stabieler. Geen gekke hoge koorts of ernstige benauwdheid meer, maar blijft afwachten. Volgens de ha kan het van het ene op het andere moment weer omslaan. Dag liefies!!
He Milla, waarschijnlijk dus voor jou te veel eitjes! Wat is dat toch met die IUI's deze maand en teveel eitjes! Grrr! (dan moet de IUI die door is gegaan maar geslaagd zijn! he Cin, het moet dan maar!!!! Ik duimmmmm voor je!!) Maar milla echt balen, hoop morgen minder doorgroei en toch IUI die doorgaat!
@pip: weer stabiel dus bij jullie, poe. het is zo heftig en verdrietig, hoe is hij er nu zelf onder? en passen jullie goed op jezelf en elkaar, en NIET VALLEN natuurlijk? opgelucht nee, maar blij met ' maar ' 1 ja. ik zou een 2ling fantastisch geweldig hebben gevonden, maar ook geweldig veel enger dan ik 1 al vind. voordeel was geweest dat, na de lange MMMoeizame weg die we nu zijn gegaan, we dan ' compleet ' waren geweest (misschien) maar de nadelen liegen er niet om. veel meer risico's, vroeggeboortes, mks, gevaar voor de moeder, enzovoort. daarom ben ik, als groentje, nu ik weet dat het er 1 is, ook heel erg blij. maar waren het er 2 geweest, dan had ik alle blijdschap naar 2 gepraat. zo gaat dat denk ik
PURPLE BUS ON DEMAND Bekijk bijlage 53401 Mama's Female81: Nikita °09.02.2009 Leonie: dochter °31.03.2009 Juud: Femke °24.04.2009 Remmar: Nikki °05.05.2009 Pixie: Eva Olivia °23.05.2009 Debs: Emily Aimee °09.06.2009 Lautje1979: Finn °11.06.2009 Limmeke: dochter °11.06.2009 Nrg50: Milan °22.06.2009 Spirit: Marissa °10.07.2009 Smallville: Lonneke °13.07.2009 Pippa: Britt °13.07.2009 Alice: Ralph Julian °31.07.2009 Naiobi: Quinn °10.09.2009 Bowen: Niels °03.10.2009 Natjes: Tygo °12.10.2009 Elke: Nadine °14.11.2009 Tischa: Jayde °20.01.2010 12 meisjes 6 jongens Preggers 07-05-2010 Yadi 06-09-2010 Miranke ??-10-2010 Limmeke 20-10-2010 Klingel 0 meisje 0 jongen 4 onbekend NOD 27 februari: Cin1979 (beeb 1) 27 februari: Survivor (beeb 1, ronde 9) ?? februari: MilkHd (beeb 1, ronde 27) ?? februari: Giegel 10 maart: Ppver (beeb 1, 1 vlindertje) ?? maart: Zuurtje (beeb 4, 1 engeltje, ronde16) ?? maart Milla (beeb 1) ?? maart :Gabbel (beeb 1) 8 waarvan 6 MMM Afspraken 23 februari: 2e Mila FM 24 februari: Nadine liesbreuk-operatie UMCG 26 februari: Klingel 2e echo: hartje zien!? 08 maart: Zuurtje FA 09 maart: Quinn CB 15 april: Niels CB
Was net mijn ramen aan het lappen (tja, het regent en ik ga mijn ramen wassen, bijna alleen maar de binnenkant hoor ) en toen kwam het weer hard binnen: Kling is gewoon zwanger! En heeft vandaag een ieni-mini-wondertje in haar buikje gezien! Hoe voelde dat eigenlijk? Was het te beseffen? Vreemd/gek/mooi/leuk/wonderlijk of nog zo klein dus echte beseffen moet nog beetje komen? Maar antiek vond alles er dus prima uitzien?!!En je dus zelfs beetje naar voren gezet. Ik zei toch al dat 26 jan geluk zou brengen, is hele mooie dag Ik hoop dat je vrijdag een heel klein knipperlichtje ziet!
Klingel: wat een fijn nieuws van eentje, zeiden ze nog iets over de termijn? en begrijp ik goed dat je nog geen hartje had gezien? duim alvast weer voor vrijdag!! milla: neeeeeee, niet mij na-apen, aap klingel maar na! wel 'apart' inderdaad dat jij uit jezelf al zoveel eitjes maakt en nog niet zw... vraag me weleens af of dat bij mij ook zo is, omdat ik ook steeds minimaal 2 eitjes heb groeien (maar dat is met meds natuurlijk). Ga je wel zelf klussen als IUI niet doorgaat?
@leo: gekke meis, ramen lappen! nou ja, heel goed natuurlijk! en dan aan mij denken, hihi! wat lief. interessante vraag: het besef is er soms. door de feiten (HCG, geen bloed, knaltesten en nu echo) weet ik het, maar ik voel het niet altijd. merk dat ik met hoofd ook nog helemaal in de MMM zit. kan ik niet goed uitleggen. daardoor kijk ik bv ook helemaal nog niet in het ' ik ben zwanger ' hoekje op ZP. vertrouwen heb ik eigenlijk wel, maar ik weet niet, zal wel komen als lijf meer gaat laten merken? klingman en ik zijn wel meteen weer 24 lichtjaar naar elkaar gegroeid en lopen met gouden plannen rond. dat is echt wel heel erg supermooi maar maakt ook weer angstig (het te verliezen) je hebt gelijk; 26/1 was a very good day! @milk: helemaal niet in buurt eieren geklust? dus helemaal 0 hoop? of 0,3%? @mil: dat vraag ik me ook af. maar als een 2ling echt een NOGO is.. alleen dan is mijn volgende vraag (aan artsen) hoe dat zou moeten in geval van 1-ei-2-ling. klote al die persoonlijke do's en don'ts die er zijn. de 1 mag niet >1 ei, de ander wil er het liefst 20 (nu even niemand, ik was het, en gaby wordt het- cin tel ik nog niet mee wegens IUIduim ) en en en. iedereen worstelt met andere obstakels. en als je eenmaal zwanger, of mama bent, dan heb je weer vele andere obstakels. wie heeft verzonnen dat het zo moet zijn/gaan? *kijkt bedenkelijk*
@milk: termijn bepalen ze pas later, maar op basis van ontdooi zegt antiek nu 6.1 ik hou het zelf bij 6. hartje is pas zichtbaar na 2e helft 6e week. vandaar vrijdag terug. ik had voor de nietteleurgesteldzekerheid (LINGO) nog maandag voorgesteld, maar hij gaat uit van vrijdag echt hartje. ik volg hem maar weer eens voor de verandering dan