Hoe is het hier verder? ben alweer 5 dagen niet geweest zag ik, heb dus niet verder terug gelezen. Mijn vader is gebeld door de uroloog afgelopen vrijdag en hij moet weer geopereerd worden, het laatste stukje urinebuis dat er nog zat moet er ook uit. Er blijken onrustige cellen in te zitten en het is nu nog geen kanker maar de kans is heel groot dat dat dus binnen afzienbare tijd wel zo is. Gaan we weer had zo gehoopt dat hij klaar was met de operaties.
oh ja schoonmoeders ... ook zo'n leuk verhaal! Heb hier wel verteld dat manliefs vader uit het bedrijf gaat? Ze vertelde woensdag dat haar man niet gaat werken bij een callcenter want dat is toch wel het laatste van het laatste dat je gaat doen en dan gaat zij wel 5 dagen werken, maar dit nooit. Dus mijn man zo: goh je weet wel dat Christies moeder al 4 jaar op de helpdesk van Menzis werkt? Nou: zegt ze: dat bedoel ik dus. (op zo'n kattig toontje) Nou mijn mond viel open van verbazing en was te erg in shock om wat te zeggen. Stom mens...wat denkt ze wel niet. Nou ik ben het kwijt.
Nou zeg, waar haalt ze het vandaan! :x Kan me voorstellen dat je te geschokt was om te reageren, maar daar zou ik dus mooi nog effe op terugkomen hoor....om zo neerbuigend te doen over de moeder van je schoondochter :x :x :x
hallo dames ben ik weer. net nog bezoek gehad van moeders voor moeders. echt een super goed iniatief. Moet elke dag nu mijn urine in een bus doen en op het eind van de week moet ik alle bussen (elke dag 1) inleveren bij een speciaal punt en nieuwe halen. Die bussen worden opgehaald en uit de urine wordt het hcg eruit gehaald waar ze weer een of anders iets van maken wat vrouwen die bijna geen eisprong krijgen kunnen spuiten waardoor ze dus wel een ei sprong krijgen en daardoor misschien wel zwanger zouden kunnen worden. Dit wordt meestal gedaan voordat ze de medische molen in gaan met ivf ed. Vind het een erg goed iniatief en hoop dat er veel vrouwen mee geholpen zijn!
hier heb ik bij mijn eerste 2 zwangerschappen ook aan mee gedaan...ik moet eerlijk zeggen dat ik nog niet weet of ik meedoe als ik weer zwanger mag raken ik vind het fantastisch dat je meedoet!
pfff... was ik weer ff.. wat een schoonloeder heb jij zeg, christiea! balen dat je vader weer geopereerd moet worden... dikke knuffel! daantje, goed initiatief! senn, ik hoop dat er bij sven duidelijkheid komt wat er is... dat had ik ff onthouden... ben nog steeds niet lekker.. hoofdpijn, spierpijn... blegh..
Ik had gelukkig weinig bijwerkingen van de Emesafene. Ik hoop dat het bij jou net zo goed helpt als het bij mij destijds deed.
hallo. daantje goed dat je meedoet. christiea. balen van je pa zeg. houdt ook maar niet op he... en wat een schoonmoeder zeg. hier druk geweest met dingen regelen en opzeggen. bijna alles nu gedaan en heb ook weer mijn internet aangevraagt in de hoop dat ik er niet al te lang uit lig ga zo naar de stad toe voor behang uit te zoeken en laminaat te reserveren dus er zit ardig wat schot ion de zaak. morgen ochend contract tekenen en de huur valt 30 euro lager uit dan we in 1ste instantie verwacht hadden. erg prettig dus. ik ga ons nu klaar maken om naar de stad te gaan dus tot snel weer he
Fijn zeg dat met de kleine uk alles goed is! Ik zal even kijken want heb van iemand uit het plaatjes topic een deel gekregen. Hij moet er nu nog maar 18. 6-8-20-21-88-118-120-121-123-135-167-194-225-230-244-247-258-270 Lief van je neefjes dat ze zo voor hem bezig zijn.
Maar het is toch jouw lijf denk ik dan. Als ik wil dat ik op bepaalde zaken getest wordt omdat ik een vermoeden heb dat een bepaald iets niet in orde zou zijn dan heeft ze maar een formulier uit te schrijven voor onderzoek. We betalen niet voor niets zoveel premie. Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt want je geeft zelf al aan dat je beter in je vel zat doen je die injecties kreeg. Maare is er een hype gaande dan omtrent die B12?
Snap best dat je dat moeilijk vindt. Hij is al zo met dokters en ziekenhuizen bezig en dan moet hij zelf ook nog voor bloedonderzoek. Anders kijk je het nog even aan. Sven heeft niet echt een grote eetlust, volgens mij een normale. En is 4 cm in 8 maanden tijd veel? Ik zou het echt niet weten. Laten we eerst maar wat medische zaken uitsluiten dan kunnen we ons op het overigen gaan richten.
Zo dat is balen zeg. Maar beter nu dan dat het zich weer tot kanker ontwikkeld heeft. Kan me goed voorstellen dat jullie familie uitkijken naar een periode van rust. Dikke knuf.
Ik weet niet zo goed hoe ik hier op moet reageren, zit even met de mond vol tanden (en dan hoef ik hier niet eens wat te zeggen). Zoiets zeg je toch niet.