hier zijn mss wel leuke plekjes op voor een meeting , denk post het maar even speeltuin-binnen.startpagina.nl - Alles over binnenspeeltuinen
oh pluys nou vergeet ik jou helemaal ! wat een leuke foto van jou meisje met rock hihihi vind het echt een mooi meisje hoor !
@amfy ja het is een boerenfox. Geweldig hondje alleen zo waaks als het maar kan! Annie loopt nu ook de hele dag okie okie te roepen en Rocky komt dan ook echt naar haar toe. En echt alles wil ze met hem delen. Een tijdje geleden kwam mijn mam 's avonds oppassen. Ze deed toen annie naar bed en rock bleef ook boven, voor haar deur liggen. Pas toen wij weer thuis kwamen kwam hij naar beneden! Ik blijf het geweldig vinden hoe ze met elkaar omgaan!
lekker dan hoor! . Ja ze is goed gelukt he?!? Ben er zelf ook helemaal trots op! Maar over wat te doen met 2 kleintjes: lekker een bak koffie met taart voor de mama's en de kids vermaken zich samen wel. toch?!?
dat was in eerste instantie ook de bedoeling maar haar man heeft nacht dienst gehad en slaapt dus en die van mij is ook thuis en dus niet gezellig hahahah nee geintje maar hij zit er wel bij zeg maar en wij wonen vrij klein op een appartement dus je zit elkaar al gauw op de lip zeg maar
ja dat is niet handig! Ik zou dan in een indoorspeelparadijs gaan kijken. Niet in de vakantietijd gaan want dan is het de hele dag druk. Als je onder schooltijd gaat spelen is het denk ik vrij rustig. Is het jullie 1ste echte meeting? Spannend hoor!
Ik ga nu lekker op de bank wachten tot mijn manlief thuis komt. (nadeel van een waakse hond, ik kan niet alvast naar bed gaan want als manlief thuis komt dan begint rock te blaffen en dan is kleine annie wakker). Dussss alvast WELTRUSTEN en tot morgen!!
Goeiemorgen! Vandaag lekker vrij, altijd op dinsdag. Moet boodschappen doen en verder nog geen plannen. @ Mamavansam: Ga je nog naar de markt? @ Pluys: Ik maak de taarten ook tot nu toe voor mezelf haha. Maar ik maak maar hele kleine. Gaan maar 4 kleine stukjes uit. Waauw dat is bijzonder die ijsbergen! Wat een lieve foto van je dochter en je hond. Mooie kleur haren heeft ze, of lijkt dat zo door de foto? De hond lijkt op de jack russel van mijn ouders zeg. IK ben gek op honden. Ik heb er 2. En een konijn. Zal zo even een foto posten @ Meeting: Leuk! Al is Lenthe nog wel iets te jong voor een speeltuin denk ik haha. In het voorjaar misschien wel. @ Pluys: Wat lief dat je dochter en de hond zo close zijn! @ Meeting: Met jullie wel mijn eerste meeting. Ik heb wel heel vaak met een paar juni2009 mama's afgesproken. Maar voel me niet meer op mijn gemak in dat topic door sommige mensen en onderwerpen. Ben het een beetje zat daar.
goedemorgen hier een redelijke nacht gehad om 3 uur keertje er uit en om 6 uur , kan dus erger! Wel is meneer al weer 4 dagen aan de diarree wat me niet echt lekker zit , even in de gaten houden hij heeft geen buikpijn lijkt het dus geen gluten denk ik . @ rianne, lekker een dagje vrij hoor Lenthe is inderdaad mss nog wat jong voor zo'n speeltuin maar in Apeldoorn is er 1 voor kindjes van 0 tot 4 jaar met soft speelatributen mss dat ze zo'n ballen bak best leuk vind als ze goed kan kruipen ofzo hahah zie je der gaan ? lol
@ Romaira: Hhaa ja ik zie haar al gaan !!! Dit zijn mijn hondjes (weet niet of ik ze al wel eens had laten zien) Nah ja, eigenlijk mag je die zwarte geen hond noemen 1,5 kilo!
@ Mamavansam: Ga je nog naar de markt? Goedemorgen. Ik moet zo even op de buienradar kijken en anders ga ik denk ik wel. Even een een frisse neus halen. Ga jij?? De rest lees ik zo bij. Ga zo even Sam omkleden en stap even onder de douche. x
Weet ik nog niet ! Zit even te denken wat ik nodig heb. Ik kom altijd met meer terug dan ik nodig heb haha..
Hahaha ik haal eigenlijk nooit wat op de markt, maar vind het altijd wel ff leuk om erover heen te lopen. Ik kom meer voor de winkels. hahaha
Goedemorgen dames, @ Meeting. Lijkt me erg gezellig om iets leuks te gaan doen met de kids. Tyas kan voorlopig nog niet lopen en kruipen zal ook nog wel even duren (vetzak haha) maar voor Luna is het wel heel erg leuk. En voor moeders ook natuurlijk! @ Hobby. Ik ben best creatief. Koop bij de A. leuke goedkope spulletjes en die fleur ik dan op. Leuke dienbladen die ik met servetten bewerkt, vogelhuisjes pimpen. Alles een beetje in de landelijke stijl. Maar ik maak ook sieraden en schilderijtjes voor kinderkamers... Kan er niet zo goed tegen om een hele avond te bankhangen dus dan blijf je bezig he!?
@ Mamavansam: Ja dat bedoel ik ook. Ik koop nooit wat op de markt eigenlijk haha. Geen idee wat er allemaal tussenstaat eigenlijk. @ Wen: Tyas is iets jonger dan Lenthe, leuk Leuk hoor dat creatieve. Ik doe het ook en verkoop het in een webwinkel.
Mocht je zin in een bakkie hebben dan moet je het maar laten weten. Lijk me wel gezellig! Wij zin helemaal klaar dus je zegt het maar. Ik stuur even een pb met tel. Dan weet je me te vinden hahaha
Ik ga dat niet redden. Lenthe heeft net niet geslapen dus die zal rond 11 uur moe worden en naar bed willen. Ik ga nu even snel boodschapen doen. Het is wel droog gelukkig Weet je wat zo raar is, als ik met Lenthe in de Hema ben gaat ze altijd huilen ... maakt niet uit welke Hema. Hhaa zo raar. En ik vind het zo'n leuke winkel!