bij de hema hebben ze die ook, zijn gewoon stempels met een dopje,als je die eraf haalt,kan je stempelen..dus geen gezeur met een losse inkpad
Ik stond gisteren in de Hema toevallig nog bij de vingerverf, maar er stond op dat het pas vanaf 3 jaar was ivm mogelijk inslikken van de verf. Moet ik dan andere verf hebben? Of gewoon constant blijven kijken of ze het niet in haar mond steekt? 't Is nogal een snelle, namelijk. Aan 2 ogen heb je vaak niet genoeg.
hihi nou hier nog volop krassen hoor, niks mooie poppetjes of iets whahaha heb dat eigenlijk ook nog nooit gezien op deze leeftijd??? Gelukkig stopt hij ze nu niet meer in zn mond, op een enkele keer na maar goed.. op de kunstwerken nog ff wachten...
hier ook een meisje dat de potloden ed op eet. wel een tip misschien, wij hebben nijntje aqua doodle, en die kunnen ze prima op eten, zit alleen water in de stift! de mat veranderd van kleur zodra deze nat word, en kun je toch tekenen.
ik heb van die kleine dikke podloden gekocht en dat gaat wel goed als ik erbij blijf zitten en meedoe... wat ze het leukste vindt van kleuren zijn de podloden zelf... ze stopt ze in een bakje en haalt ze er ergens anders weer uit... en dat gaat maar door... hahah
Ik heb klei en vingerverf vanaf 3 jaar. Kleien vind mijn zoon nu geweldig, maar ik blijf er wel bijzitten! Tot nu toe heeft hij er nog niet van Gegeten en ik geef ook duidelijk aan dat Klei geen eten is en dat het Bah is ik geloof dat hij dit wel begrijpt. Met vingerverfen blijf ik er zowiezo bijzitten anders heb ik alle meubels onder de verf ipv het papier Mijn zoon maakt momenteel ballen van de klei en gaat er mee gooien want ja het is een bal he? dus ik zeg nu steeds nee niet mee gooien op de tafel met de klei spelen... En na 3x zeggen heeft hij er niet meer mee gegooid
Liam is gek op kleuren met potloodjes! Hij heeft zijn eigen etui met potloodjes erin. Vindt ie geweldig, potloodjes er in, potloodjes er uit. Hij tekent op zijn manier Nijntjes. Hij maakt dan cirkels met twee verticale streepjes erin. Nou ja, erin, meestal belanden die streepjes naast de cirkels! Ook is hij gek met kleurboeken, het is dan wel kraswerk, maar hij doet zijn best om het plaatje in te kleuren. Hij kijkt er erg geconcentreerd bij, erg grappig. Ik kijk er niet van op dat Liam zo gek is met tekenen en kleuren, ben ik ook altijd geweest, nog steeds trouwens, teken graag strips.
Ik hoop dat mijn zoon het talent van zijn Oom heeft ge-erfd naar wie hij vernoemd is. Die kon echt prachtig tekenen heb hier ook een paar schilderijen van hem te hangen. Helaas is hij overleden veel te jong... dus ik hoop dat mijn zoon zijn talent ge-erfd heeft dan krijgen we weer een Schilder in de familie Tot nu toe zijn het een paar krassen op papier maar het begin is er haha.
Nou, wie weet! Inderdaad, het begin is er! Dat vind ik met Liam ook! Hier ook een oom die ontzettend goed kan schilderen. Hij is er nog steeds druk mee. Hij heeft me een paar lesjes gegeven en het ging me goed af. Bij mij uit het creatieve zich voornamelijk in tekenen. Liam heeft mij dit zien doen en tja, dat is natuurlijk ook wel erg interessant voor een kleine! Mijn oom heeft onderzoek gedaan naar onze familie en een stamboom gemaakt en daaruit bleek dat er al eeuwenlang kunstenaars in de familie zitten! Zou wel erg leuk zijn als Liam dat voortzet.
Dat is toevallig,vanmorgen ook klien duimpjes gekocht.Ik had al dikke kleurpotloden maar die vond hij na een paar strepen niet meer interessant.de pen daarintegen wel.Ik denk dat die een fellere kleur heeft.Hopelijk gaan de waskrijtjes beter. Een paar weken geleden op een kinderfeestje (waren allemaal oudere kindjes) hebben we met kinder textiel verf een t shirt geschilderd.Ik had hem oude kleren aangedaan (mezelf ook trouwens) en hij ging meteen lekker aan de slag.Ik had dat niet verwacht dat het zo goed zou gaan maar hij keek een beetje bij de andere kindjes af(die waren al een jaar of 4) en hij deed het mooi na met een beetje hulp van mij.' Na het verven heb ik het shirt laten drogen en na 2 uur overheen gestreken en hij heeft nu een heel leuk shirt Ik zal het eens proberen in te scannen
Ja en het was speciale kinder textiel verf dus ook niet gevaarlijk.Ik had het in mijn broek zitten en kon er meteen met een nat doekje het er nog vanaf krijgen. Als hij over een tijdje wat beter kan tekenen wil ik het nog eens gaan doen.
Hier een dame die het prachtig vind om te kleuren... met vetkrijt! Maar mama zit dan zo 2 uur lang samen met haar te kleuren omdat anders de hele huiskamer een andere kleur heeft. Nu hebben we van de week zo'n magisch tekenbord gekocht. (bord waar ze met een magnetisch pennetje op tekenen en dat door een schuifje heen en weer te halen ook weer uit kunnen wissen) en hier is ze zo uren zoet mee en ze leert er ook van dat ze op het bord moet blijven tekenen voor resultaat! Ik hoef zo ook niet te vrezen voor mijn meubels en muren
Dat tekenbord ga ik ook binnenkort even aanschaffen. Afgelopen zondag waren we bij mijn zus, en haar stiefzoontje heeft ook zo'n ding, daar heeft Robyn heel leuk mee zitten spelen. Kleuren vind ze sowieso altijd heel leuk. Ze pakt ook vaak zelf een pen en een papiertje uit de mand die onder tafel staat, en gaat dan staan krassen haha. Ook haar kleurboek en potloodjes zijn altijd erg leuk om mee te kleuren.