duster: ja ze hebben hem omgezet haha binna: ja kan me voorstellen dat het nog even wennen is, maar ze hebben het snel door hoor
@ binna: aahhh, goed hoor!!! Denk dat die van mij misschien na de zomervakantie een andere kamer krijgt...
@linka Silver slaapt onder een dekbedje (van de ikea ) en een dekbedhoes @chantal de rest verandere doen we nog. maar nu eerst een nieuw bedje
Petra, staat Suze goed hoor! erg leuk! Hoe gaat het nu met Roosje? het masker moet idd de neus en mond afsluiten en laat haar rechtop zitten met puffen. Heeft ze de neusslijmvliesjes ook opgezwollen? dan kun je beginnen met een zoutoplossing. Ik ga er weer vandoor, heb vanmorgen even voor mezelf geshopt en ga nu nog even naar country wishes voor Tess.
gadverdamme... laat een collega me net iets zien wat in het nieuws is, een australische dronken vrouw smijt gewoon keihard haar 10mdn oude baby op de grond bij een bushalte... werd op slag misselijk, ben helemaal in shock. die mensen mogen van mij echt meteen opgehangen worden, sorry hoor...
Haaiiiiiiiiiiii hier ben ik ook even weer. Vanmorgen even op mijn werk geweest, moesten rommel opruimen. Nu lekker weer thuis. We hebben net cakejes gebakken. Zo even proeven of ze gelukt zijn. Heb snel even teruggelezen.
@ jenny: ja, kreeg het beeldscherm toegedraaid, moet je eens kijken... Dus geen censuur zeg maar... Nadat ik het beeld had gezien heb ik wel het bericht erbij gezocht hoe en wat omdat ik dan wil weten waarom iemand zoiets doet. ik heb ook honger eigenlijk....
@ Lauwie: bah wat een kort nachtje. Zou leuk zijn als je vannacht langer kan slapen. @ Denice: gecondoleerd meid. Alvast sterkte voor vrijdag. @ Sjorsje: met Joëlle is vandaag alles weer prima. Eet en drinkt weer helemaal normaal. Duurde dus gelukkig niet zo lang. Heeft Josyp ook last van doorkomende tanden/kiezen?? Laureen volgens mij wel namelijk. @ Petra: wat vervelend dat Roos het zo benauwd heeft. Ben je alweer bij de huisarts geweest?? Leuk filmpje van Roos. Mooie foto van mooie Suze. @ Rebbel: wat super dat Luna heeft doorgeslapen. Goed hoor. @ Linka: wat leuk dat je mag oppassen. Lekker van genieten hoor.
@ Schatje: wel een hele leuke foto maar ik zou zelf liever een foto hebben waar je de gezichtjes beter op kunt zien. @ Setteke: wij kijken eigenlijk ook nooit naar schaatsen maar hebben het drama van gisteren toevallig wel gezien. Echt balen hoor zo'n blunder. @ Chantal: Laureen zegt op het moment echt alles na. 't Is net zo'n pappagaai.
@ Duster: fijn dat het beter lijkt te gaan met Jasmijn @ Jenny: lekkere actie weer (boeken voor 2011 ipv 2010 haha) @ Binna: jee Silver ook al op een groot bed. Wat zijn wij dan traag, Laureen is hier bijna de oudste en ligt nog steeds in een ledikantje. haha Vindt mama ook nog wel lekker makkelijk.
Chili con Carne van moeders Hoef alleen ff rijst te koken, als mn moeder dat al niet gedaan heeft straks...
Hey nu voel ik een lijstje opkomen.... Ben er wel erg benieuwd naar, want ik vind onze schatjes nog zoooooo klein.... Ik vul wel ff aan wat ik zo weet... Wie ligt er nog in een ledikantje en wie heeft al een bedje? Ledikantje: Tygo Laureen Bedje: Silver Yosyp
Hey nu voel ik een lijstje opkomen.... Ben er wel erg benieuwd naar, want ik vind onze schatjes nog zoooooo klein.... Ik vul wel ff aan wat ik zo weet... Wie ligt er nog in een ledikantje en wie heeft al een bedje? Ledikantje: Tygo Laureen donique Bedje: Silver Yosyp
Wie ligt er nog in een ledikantje en wie heeft al een bedje? Ledikantje: Tygo Laureen donique Jeslyn Bedje: Silver Yosyp Ja ik vind nog vroeg hoor, Miranda ik ben met je mee eens, je bent niet traag, ik vind zelfs ook prima zo
Ik ben echt serieus bang dat Tygo er ten eerste uitvalt, want hij gaat dat hele ledikantje door en daarnaast zie ik hem ook er voor aan dat hij gewoon niet blijft liggen als hij er uit kan!!! Vind ik hem de volgende ochtend bij zijn speelgoed ofzo!
Was ook een grapje hoor Linka. Ik vindt Laureen ook nog veel te klein voor een ander bedje. En ik laat haar 's middags ook regelmatig even alleen thuis (wel slapend natuurlijk) om de meiden op te halen van school. Onze andere meiden waren 2 toen ze op een groot bed gingen. We proberen straks wel alles van de babykamer te verkopen en kijken dan wel wat er op Laureen haar kamer komt te staan. We hebben al een 1 pers. bed op zolder staan dus die krijgt ze in ieder geval. Dus alleen op zoek naar een nieuwe kast.