nee mijn man wordt niet wakker. hij doet het ook niet expres hoor. ook al wordt hij wakker dan is hij zo slaapdronken dat hij alleen maar onzin uitkraamt en gewoon niet in staat is iets te doen. ik kom er net achter dat ik al sinds 17 uur niets gegeten heb ga zo maar eens mijn man wakker maken want ik begin echt wel trek te krijgen. maar ik heb david in de doek en als ik ga kraken met verpakkingn dan wordt hij wakker
mare :is jou man dan zo'n vaste slaper? mijn vriend had dat vroeger ook maar nu met noa slaapt hij niet meer zo vast. smakelijk!
Whaaaaaaa ik word gek!!!! Iemand ooit tickets besteld bij TicketsUnlimited.nl? Wat een ***bedrijf zeg.. Grrrr
@ikbenhetmaar, ja ik moet 06.50 de deur uit en dan naar mijn moeder, doe ik daar nog een bakkie en dan om 07.30 naar me werk. @mare, ok hij word gewoon niet wakker das vervelend, gelukkig mijn vriend wel, maar goed ik liet hem gewoon slapen en dan werd hij de volgende ochtend altijd boos dat ik hem niet wakker had gemaakt @eerised, ojeej dat klinkt niet goed.
ikbenhetmaar:ik was net aan het kijken in je winkeltje,heb je toevallig die witte legging van dirkje nog in maat 74??
Ikbenhetmaar, oh echt? Ook slechte ervaringen/opgelicht? Nou mijn broer gaat dus om de zoveel tijd eens met zijn cluppie (AJAX) mee als ze Europees spelen. Nu is hij dus gisteravond vertrokken (busreis via TicketUnlimited/AFCA) om 19.30 vanaf Amsterdam naar Turijn (Juventus). Zeggen Maandag: Je broer die krijgt het kaartje bij de bus want verzenden dat ging niet meer. Hij krijgt dan ook die 12,50 verzendkosten terug. Zit hij in de bus en wil z'n kaartje, zeggen die gasten dat er geen kaartje is. Ze weten van niks! Bel ik net naar TU toe, zegt die kerel: Nou dat vind ik wel een raar verhaal dat hij het kaartje bij de bus zou krijgen. Hij had ze dan zelf op moeten halen bij ons hoor!! En dan zegt hij ook ineens dat er niet betaald is.. Terwijl ze vorige week zeiden dat alles geregeld was en het afschrijven gelukt was.. Beetje gek, busreis wel gelukt en nu beweren hun dat het aan de betaling ligt.. Nou moest ik die gast 20/30min later terugbellen, want hij was nog geeneens op kantoor... Pffff
Balen dat je weer zo'n rotnacht hebt gehad! Knuff! 1 schrale troost aan die vent van mij heb ik ook niks 's nachts en 's morgens!
Joyce, ja hij kwam er in de bus pas achter.. Echt slecht geregeld van TU.. Ben nu telkens aan het bellen voor m.. Bussen zijn nu al in Turijn, en zie net op de site dat er iemand van TU in Turijn is, dus het moet op te lossen zijn..
Nou het was allemaal wel in orde. Hij word straks gebeld door een jongen die nu onderweg is met kaarten.. En dan moet hij een locatie afspreken en dan krijgt hij z'n kaartje gewoon! Pff, ik vond het al zo lullig voor m'n broer. Anders kon hij Juventus-Ajax via een tv bekijken...