April 2010 mama´s deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Rosado, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ka85

    Ka85 Fanatiek lid

    14 jan 2009
    2.587
    0
    36
    Goedemorgen!

    Hier ook al een hele dag erop zitten. Beneden en boven afgestoft, stof gezogen, gedweild en de wc's gedaan. Nu doe ik niks meer haha.

    Wat leuk dat iedereen de kamertjes en spullen allemaal zo aan het afronden is. Ben wel heel erg benieuwd hoe de kamers van iedereen eruit zien! Foto's straks als ze af zijn :D Als het gordijn hier hangt zal ik ook wat foto's erop zetten.

    Hondje, echt heel erg zielig!! Keek eerst weleens van die programma's op animal planet, maar daar moet ik nu van janken 8) Hormonen... Maar goed. Kan sowieso heel slecht tegen onrecht bij dieren.

    Auto, wij hebben er 1tje. Een bus met achterbank. Hadden hiervoor zo'n caddy, maar zo'n auto of een gewone auto werkt bij ons niet echt met een kleintje en de honden. We hebben 2 politiehonden en een duitse herder als huishond. Daarvoor staan 2 kennels vast in de auto, omdat mijn man sowieso al 3 keer per week met de 2 politiehonden traint. Dan moet er nog een kinderwagen bij in kunnen en natuurlijk een achterbank voor de kleine.

    De kraamzorg komt over een uurtje langs. Ben erg benieuwd!

    Fijne dag allemaal!
     
  2. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    zoo ka al druk bezig geweest! ik ga straks verder gister al de slaapkamer gedaan en de woonkamer gestofzuigt nu nog de rest
    maarja moet ook nog wassen dus ben wel weer lekker bezig vandaag.
     
  3. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Ik heb ook zoiets aan adressen, en heb 65 kaartjes besteld.
     
  4. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    17 jan 2009
    3.051
    0
    36
    Ha meiden!

    Heb even geen puf om alles helemaal bij te lezen, sorry.... Nog iets bijzonders gebeurd??

    Wij hebben gister gewinkeld, maar ik hou dat echt niet lang meer vol. Mijn man moest nieuwe schoenen en ik nieuwe bh's, wel gevonden gelukkig, maar ik was helemaal brak 's avonds.
    's Ochtends bij de vk geweest, alles was weer helemaal goed! :)

    Vandaag beetje rustig aan doen, heb net huisje schoongemaakt en verder ga ik lief zijn voor mijn man, zijn verstandskiezen zijn net getrokken en eentje brak af :( Moet ie volgende week dus naar de kaakchirurg.

    Voel me eigenlijk niet helemaal fris, erg moe en een zeer lijf en mijn gewrichten in mijn handen gaan steeds meer zeer doen en nu doet mijn pols ook nog mee. Echt superrot :(
    Nou ja, bewegen schijnt het vocht af te drijven, dus dat doe ik maar.

    Zo, nu ga ik kijken of mn vriezertje ontdooid is want dan kan ik die schoonmaken (dat stel ik al zooooooo lang voor me uit...)

    Sorry voor dit ego-berichtje trouwens...
     
  5. Elegance

    Elegance VIP lid

    13 nov 2008
    5.478
    2
    38
    wij bestellen ook ongeveer 70 kaartjes.. en altijd leuk om er nog een paar zelf te kunnen houden..
    Hier is het kamertje ook bijna af en zal ik zeker foto's gaan posten :) ben er ook zo blij mee! :)

    Ook merk ik dat ik voor het eerst nesteldrang heb! ik heb vanmorgen alle kamerkasten opgeruimd.. de poetsvrouw heeft de bovenverdieping gedaan en zo is het huis weer helemaal aan kant :)
    Ik lees dat er meer meiden fanatiek aan de poets zijn? Ook zo'n drang om het allemaal extra netjes te hebben?
    Dit weekend ga ik de babykleertjes wassen! :D
     
  6. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    haha hier is het krijsen/gillen/schreeuwen van begin tot eind, en dan zitten we nog wel bij vrienden thuis

    oh en als mama geknipt moet worden is dat minstens net zo dramatisch (niet dat ik gil, maar zij wel)
     
  7. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    Had ik vroeger met teennagels knippen vond ik zooooo afgrijselijk....:D
     
  8. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Van welk merk is die duowagen dan? Ik zoek nog zoiets.
     
  9. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    Hahahahahahaahahahhaha belt mn vriend net of mn vriendin al gebeld heeft...Ik zeg hoezo...

    Nouuu zegt ie zal maar eerlijk zeggen ze wilde je uit huis hebben dit weekend om te komen voor versieren (babyshower) maar krijg je met geen smoes weg hahahaha

    Hij had al heel vaak voorsgesteld om weg te gaan maar mijn moeder komt logeren dus heb al tien keer gezegd blijf gewoon thuis LOL

    Plan is dus mooi mislukt LOL

    Hahahahaha lig echt in een deuk hier weet al helemaal wat er gaat gebeuren kunnen ook nooit een geheim bewaren :D:D:D
     
  10. Marijn

    Marijn Fanatiek lid

    22 aug 2007
    1.551
    25
    48
    Dag meiden!
    Ben ik ook weer eens, ben heerlijk weggeweest met vriendlief, voor de laatste keer met z'n tweeen! Hotelletje op de veluwe met een dag heerlijk sauna en welness, gezichtsbehandeling, nekmassage, uit eten, heerlijk! Nu weer lekker thuis en dat is inmiddels ook wel heerlijk, word echt een huismus, haha.
    Voor mij nog maar 2,5 week, dan word ik ingeleid, dus dat gaat ineens heel snel. Word dus een maart-mama, maar voel me veel meer verbonden met de aprilmama's, dus blijf hier gewoon lezen en (af en toe) schrijven!
    Moet nu naar de gyn, dus even alleen kort en ego, maar ben straks weer online!

    Liefs,

    Marijn
     
  11. Marijn

    Marijn Fanatiek lid

    22 aug 2007
    1.551
    25
    48
    oh ja, wat weinig kaartjs sturen jullie! Of...stuur ik er misschien heel veel. Wij zitten nu op 120....
     
  12. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    Hey Marijn,

    dat is al snel idd.
    Leuk dat je nog ff gezellig bij ons blijft ben heel benieuwd naar je kleine!

    Klint lekker zo ff naar de Veluwe beetje oppeppen voor wat komen gaat, top!

    Ja kaartjes ach kan het nog gekker maken maar vind het wel prima zo.
    Mijn vriend heeft van vaders kant bijna niemand meer en de mijne wonen van mn vaders kant allemaal in het buitenland kunnen de kaart niet eens lezen dus doe ik ook niet...Dan gaat het al snel...
     
  13. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Haha ja, alles moet netjes, op het irritante af.
     
  14. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    haha, dat vind ze dan wel weer goed
    maar dan zit er geen vreemde aan haar (of aan mij)
     
  15. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Waarom word je dan al ingeleid?
     
  16. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @ marijn, ingeleid oe dat is inderdaad nogmaar kort voordat jij je hummeltje in je armen hebt.

    @ nesteldrang ja ect niet normaal ik wil echt gewoon continu dat mijn huis opgeruimd en schoon is..

    @kaartjes ik moe ze nog bestellen :S wij bestellen er 60 daar hebben we wel genoeg aan.
     
  17. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Marijn; jee over 2 weken ! Dat is al snel zeg. Maar ja hier kan ze ook zomaar al over 2 weken komen, je weet het niet he. Bij jou is het zeker niet later... spannend hoor !
    Fijn dat je nog even lekker samen weg geweest bent..
    Wij hebben trouwens 80 kaartjes bestelt. Heb sinds gisteren de enveloppen binnen, dus ik kan adressen gaan schrijven..
     
  18. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    De overeenkomst tussen de NS en Sven ? als er ijs ligt gaan de wissels fout...

    Sven Kramer komt naar buiten met een nieuwe hoofdsponsor !!! Tom Tom met lane-assist !

    We kunnen hier wel met z'n allen grapjes over maken maar het is natuurlijk overduidelijk dat Sven niet naar links had mogen afbuigen als Wilders premier was geweest.

    Heb jij, net als sven, de verkeerde baan gekozen? Kijk dan op http://www.monsterboard.nl%u201D

    Swen tegen Kempers: KLOOTZAK.
    Kempers tegen Swen: dat vind ik een beetje kort door de bocht.

    Als ik Kemkers was, zou ik van baan wisselen

    Wat is het verschil tussen Sven Kramer en een vuilnisman? %u2013 Een vuilnisman heeft wel een buitenbaan.

    Geen goeie wisselwerking tussen Sven en zijn coach.

    En dat terwijl Sven altijd een buitenbeentje was.

    Kemkers verbetert wereldrecord
    Robben-Bosvelt niet langer slechtste wissel ooit

    Nu geweldige aanbieding bij Wisselkantoor Kemkers: lever 1 goudstuk in en ontvang 1 stukje brons

    Tattoo- en piercingshop Kemkers: boort zo goud door uw neus

    Sven wint alsnog de wisselbeker!

    Ken je dat liedje over sven? http://www.youtube.com/watch?v=EBBYsKlO8kY

    krijg je bij essent korting op wisselstroom

    Het wordt eens tijd voor kramervragen

    Belgische commentator :
    'We zijn gelukkig niet het enige land met verkeerde wissels.'

    het is niet de eerste keer dat Korea iets wint dankzij Nederland. Eerst Guus Hiddink, nu Sven Kramer
     
  19. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Het is de Kees Jogger maar die zijn normaal 299 hoor. Wij hadden alleen hele erge mazzel dat er in noord-holland een winkel ging stoppen en dus opheffingsuitverkoop had ;)
     
  20. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Oke, is nog niet heel duur.
     

Deel Deze Pagina