Dusselpuzzelbabes (IVF/ICSI in Düsseldorf) - deel 2

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door maartje84, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Loesie is Soooo swangerrrr en anders eet ik mijn beeldscherm op! So.


    Klingel... Vanwaar de interesse in geocaching... Ben je stiekem ook een cacher en wil je mijn kennig toetsen of wordt ik vreselijk de maling genomen met de ogenschijnlijk saaie hobby van vriendlief? ;)
    Maar ehh btw, hier ben ik!!! Morgenochtend om 10.00 uur is het zo ver... Het moment dat ik die spuit in mn lijf moet jassen... Aaaaghhhhhh
    Stiekem er wel een beetje 'zin' in!! Loesie geeft namelijk een goed voorbeeld: de eerste IVF in DD direct prIJs (hoesoooo op de zaken vooruit lopen :p) dus dat geeft de burger moed en hoop en enthousiasme etc etc etc.

    Sassebas... Woehoeee je hebt een onderschrift!!

    Zara, ik zal trouwens mn jurkje vast maar de stomerij brengen, want ik moet wel keurig opgedoft bij je uitrEIking staan!! Yesssss maandag een TP!! Het moet een geweldig embryootje worden!!


    De rest... sorrrryyyy
    Was van plan om op iedereen te gaan reageren, heb alles terug gelezen, maar moest ff iets tussendoor doen (ben an der arbEId, dus tsja... Morgen weer een dag ;) Oeps, morgen wordt het denk ik ook niets: kom dan uit de slaapdienst en moet 's middags weer ergens werken (stt niet tegen de arbo-dienst zeggen, mot mn DDpotje wel een beetje aanvullen toch?? ;)) en dan 's avonds naar een feest!! Dus ik denk tot zaterdag!!
     
  2. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Btw, Sikki...
    Welke medicIJnen spuit jIJ?

    Mijn koelkast is misselijk, heeft te veel gegeten en hoorde via via dat jouw koelkast nog honger heeft.
     
  3. Sikki

    Sikki VIP lid

    20 okt 2008
    5.050
    15
    38
    Vrouw
    in het ooooooosten
    Aha ;)
    Mijn koelkast smacht naar Menopur & Cetrotide.
    Hij verorbert deze namelijk in zeer grote getale.

    Succes morgen met het jassen van de eerste spuit.
    gaat vast goed komen. En dat je al een beetje zin hebt is altijd goed!
    Enne, in DD is het weer voorbij zodra je er erg in hebt!
     
  4. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Hmzz das nou jammer, mijn koelkast is voornamelijk misselijk van de Puregon en Decapeptyl. En ik hoorde mn keukenkastje ook een raar geluid maken van de Lucrin.
    Misschien dat dokter S. denkt dat jouw koelkast ook wel kan genieten van Decapeptyl of Lucrin ipv Cetrotide...? Vooralsnog heeft mijn koelkast dat ondanks de misselijkheid zelf nog nodig.
     
  5. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Goedemorgen,

    *meldplicht*

    Nog altijd niks aan de hand...dus het ziet er nog goed uit. Maar ben nu bang dat ik Zaaaaaaaaartje achterna ga en morgen nog ongesteld ga worden!

    Sik, mocht het hier goed gaan, dan heeft mijn koelkast nog 2x cetrotide die hij uit kan spugen! Ook ik heb verder alleen maar puregon en deca!

    Sas, het jeukte bij mij ook altijd zo, maar idd wat Sikki zei, even flink over de plek masseren en het was weer goed!

    Loutje, had het al in je eigen topic gezegd, ik DENK aan joe!

    Klingel, nog eventjes en dan ga jij het mooiste geluidje horen dat je ooit hebt gehoord! *kwijl/zwijmel*

    Maartje, jaaaaaaaaaaaaa nog 1,5 uur!!!! Fijn dat je mij als vb noemt, maar moet 1st nog testen he?! hihi!
    Lekker aan het bijbeunen?! Je hebt groot gelijk! Het is allemaal duur zat!

    Sil en pat, hoe is het met onze dusselpusselbeebjes?! En met jullie zelf natuurlijk?!

    Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar!!! Een smiley! Hoera! Die cryo van jou komt er gewoon supersterk uit en dan wordt een mooie beeb! op naar maandag!
    *Loesie rent naar boven, pakt haar jurk...mmmm...zo feb 2010...ah, vanmiddag in de stad maar een nieuwe kopen!*

    Ik heb vanmiddag met 2 vriendinnen in de stad afgesproken. Even lunchen en rondneuzen! Weer heerlijk afleiding! Ik heb gewoon elke dag van de vakantie wat gedaan.
    Ik had afspraken gemaakt, 1st met het idee van, anders duurt het wachten zolang.
    Maar later zei ik: word altijd het volgende weekend ongesteld, dus dan moet ik afleiding hebben om het verdriet niet te voelen...
    Wie had ooit gedacht dat ik nog steeds afleiding nodig heb, omdat het tot zover nog goed zit...ikkuh nie!

    Ik ga eens ff op zoek naar mar/miepje, want die wilde vandaag testen! En daarna ga ik mijn kleertjes maar eens aan doen! Moet nog boodschapjes doen straks!

    SMAK!
     
  6. silvia009

    silvia009 VIP lid

    13 feb 2009
    6.514
    0
    36
    Partime werkende moeder en echtgenote
    twente
    gooi die UW maar weg en blijf ZEN want morgen is je hele dag in het teken van rose.....
    jij bent so swang!!!!!! dat is zo febr 2010 voor jou
     
  7. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.138
    113
    Happyland
    Wat betekent UW???Lees dat continu en kom er maar niet achter, iets met
    zenuwen neem ik aan?

    @Loesie: Let nou maar niet op mij, ik word ALTIJD laat ongesteld.Dus jij bent nu ECHT overtijd!!!!(hysterische krijs!!)
    Kun je niet gewoon vanavond ff testen.pleeeeeeeeeeaaaaaase!!En anders morgenvroeg vóór half 9 hier ff melden anders zit ik op m'n werk.Smsen kan natuurlijk ook!:)

    @Sassebas: Eng he die klote molen?Eigenlijk moet je proberen om van dag tot dag te leven en niet gaan doemdenken, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.Dikke knuffel!

    @Sikki: Wat lees ik nu over een nieuwe verse poging??:):)
    Hoop natuurlijk niet dat je het nog nodig zult hebben, maar als je dan wéér zo goed broedt is dát toch wel een klein feestje waard.
    Maar ik ga natuurlijk voor die 2 cryo's!8)
     
  8. silvia009

    silvia009 VIP lid

    13 feb 2009
    6.514
    0
    36
    Partime werkende moeder en echtgenote
    twente
    UW is inderdaad de Uw van zenuw en we blijven liever helemaal ZEN en kalm en rein en rustig en weet ik veel wat nog meer zolang er maar geen stress bij komt kijken :D

    Dus hier met de ZEN en weg met de uw
    swang is swang is swang is swang heb je me gehoord Loessie?????????????????????????????????????????????????
     
  9. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SIL!
    Luid en duidelijk!!!! Fijn dat jullie allemaal zo geloven!
    De kwaaltjes zijn toch nie meer zo aanwezig (heb ze 's avonds meer) alleen nog honger!!! Duss...ik ga me meteen weer druk maken dat het toch allemaal nie zo is...

    Stel, je bent 2x gewoon door utrogestan heen ongesteld geworden. Kan het dan zo zijn dat de utrogestan het nu ineens tegen houdt?!

    Aaargh...

    Loutje, ook hier, een dikke digiknuffel!!! Het is niet EERLIJK!

    Smak
     
  10. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Oh en zaaaaaaartje, mocht ik testen ben ik toch tegen 5.00 wakker en dan ren ik gelijk naar mijn forumvriendinnetjes...

    *euh, correctie...ik ren eerst naar vriendje en daarnaaaa naar forumvriendinntjes!*
     
  11. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Loesie ik denk het ook hoor!!!!!!!!!!
    Jij heb ook love in your tummy:D
     
  12. Lindinha

    Lindinha Fanatiek lid

    23 okt 2008
    1.686
    0
    0
    Hey DD-meiden,
    Worden de cryo's in DD altijd per 2 ingevroren of per stuk??
     
  13. sassebas

    sassebas Actief lid

    12 feb 2010
    183
    0
    16
    Overijssel
    Zara: nog maar 3 nachtjes en dan ga jij je emmy ophalen, WAUW!, wat gaat dat snel opeens. Heel fijn dat je een :) had. Ik ga zo voor je duimen maandag, vanaf het moment dat ik mn oogjes open doe!!! En nu natuurlijk ook al!
    Sikki: welke nieuwe verse poging? Jij gaat je eerst toch 10.000% ontfermen over je cryo die zit te smachten totdat ie in je warme baarmutter mag komen? Je moet een heeeeeeeeeeeele lange adem hebben maar ik heb het gevoel dat je eind maart ook het boek kan sluiten en een echt DDmama bent geworden! En dan hop, naar SriLanka, wanneer vertrek je? Dikke knuf!
    Klingel: vandaag is zo'n mooie dag voor jou en je mannetje. Jullie gaan stralen vandaag, als je dat al niet deed, en horen mooie beats hoor! Wat een mooi vooruitzicht, super super super!
    Maartje: eiiiiiiiiiiiiiiiiindelijk, je mag beginnen, of heb je m net gezet? Deca en pure? Mein Kuhlschrank ontploft nog, kan niets meer bij, van vorige keer over. Nu meno en cetro...Step in the DDtrain, zoefffffffff. Jij gaat een TP meemaken meid, dat is heel bijzonder!
    Loutje: ik denk zoveel aan je, hoe staat het ervoor, wanneer hoor je wat meer over het weefsel? Warme knuf van mij.
    DD-mama's Syl en Pat: hoe gaat het met jullie omvang en inhoud, volop aan het kicken inside? Ook zo'n mooi vooruitzicht. Genieten!
    Shanna: dus jij kiest wel voor echo's in NL. Hou je me op de hoogte?
    Loesie: oh Loesie, wat kan ik zeggen? Geen nageltjes meer over van het kluiven, gaar jullie grote droom werkelijkheid worden? Oh, ik heb zin in een MEAGAfeestje zaterdag!!!! Nog even volhouden en veeeeeeel afleiding zoeken. Wat ben je goed bezig meid!

    @sassebas: in mei zouden we 1e adoptie gesprekken hebben (van de 6) maar dit moeten afzeggen ivm IVF 3. Nu pas weer over een jaar, pffft, maar deze keuze was loooooodzwaar in begin jan. Manlief hoopt nog het liefst op eigen beeb, ik kijk soms als verder vooruit, maar nu gaan we stug door en hopen op DD. Maar adoptie: wat een lang traject, wat een investering, en wat een tegenslagen ook (landen die zich terugtrekken). Heeeeeel moeilijk allemaal...:(
    Mn zussie maandag 1-3 1e FM op dag 10 (!). Prikken gaat wel, maar met een botte/braam naald (2-x geprobeerd) werd het ook huilen...Maar de 3e keer ging goed. Zo sneu voor haar, ik hield t niet droog. Ik heb dus ook dikke vaten bij b.m. maar dr. S. houdt t in de gaten. Vaak een pijnlijke, kwetse plek, bij linker stok, die altijd achter blijft met groei, nu ook maar 1 eicel!

    Dag lieve meisjes xxxxxxxxxxxx SSSbaS
     
  14. Sikki

    Sikki VIP lid

    20 okt 2008
    5.050
    15
    38
    Vrouw
    in het ooooooosten
    Sass, je haalt Zara en mij een beetje door elkaar :D
    Saartje gaat naar Sri Lanka én krijgt in maart een tp en mag dan in maart testen ;)
    Dus wat zegt je grote glazen bol over tp eind maart en testen april???

    Dus jij ook al in adoptie traject. Wij hebben ons 2 weken geleden ook aangemeld. Dus ook daar is het lange wachten begonnen.
    Lijkt me ook zeker heel zwaar dat je uitstel hebt moeten aanvragen.

    Lindinha, ik had 4 cryo's en die waren 2-1-1 ingevroren.
    Is dus een beetje afhankelijk van het aantal dat je hebt.

    Vanavond gaan we lekker een weekend richting Eindhoven naar vrienden van ons. Kom dan zondagavond weer terug.
    Baal baal, moet ik 2 dagen langer wachten op de rose boom van Loesie!
     
  15. sassebas

    sassebas Actief lid

    12 feb 2010
    183
    0
    16
    Overijssel
    Oh Sikki, sorry sorry, NATUURLIJK ga jij een fantastisch april tegemoed ;). 3 maart eerst naar DD! Ben helemaal bijgelezen, maar nu moet het nog blijven hangen, heb n kladblokje naast me voor krabbeltjes want ik verwissel gegevens nog wel. Maar ben zo blij met dit forum, voel me niet alleen meer in dit traject (naast friends and family), thanks thanks.

    Als ze cryo's apart invriezen betaal je ook weer voor elke extra ontdooiing? Ik denk nu wel aan drie verse TP als het lukt natuurlijk, ALLES is welkom. Volgende week ben ik een beetje zwnager rond deze tijd, wauw! Vol goede moed! Morgen alweer naar DD!

    Adoptie: we hebben ons in juni 09 aangemeld en kregen vrij snel BKR nr maar da's nog maar t topje. Heb kennissen in de adoptie wereld na 3x IVF mislukt, maar ik huil soms met haar mee, ze wachten al jaaaren. Zo oneerlijk!
     
  16. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil!!! GEFELICIFLAPSTAART!
    Wel gefeliciteerd, wel gefeliciteerd, wel gefeli, wel gefeli, wel gefeliciteerd!!!
    Maak er een mooie dag van en lekker veel cadeautjes in ontvangst nemen!!!!

    Sikki, Leuk een weekendje weg! Geniet ervan!!!

    Linda, ik heb het eigenlijk nie eens gevraagd. Maar we hebben er 5 over, dus neem aan 2-2-1.

    Sas, ik weet nie hoe dat zit. Je betaald denk ik voor invriezen en hoeveel dat er zijn, maakt volgens mij niet uit.
    Je betaalt voor elke cryopoging €230 (met ah €390)...
    Maar ik kan er moeilijk 5 in 1x laten terugplaatsen...
    Rot dat het bij je zus ook zo moeilijk ging! Bah!

    Elif, bedankt voor je pb-tje, ik pb je gauw terug!
    en voor je positieve vibe natuurlijk!

    SMAK
     
  17. silvia009

    silvia009 VIP lid

    13 feb 2009
    6.514
    0
    36
    Partime werkende moeder en echtgenote
    twente
    :DDank je wel!!!!!!:D

    heb mn kusjes en knuffels al binnen voor vandaag hahahahaha
     
  18. Emma 79

    Emma 79 Fanatiek lid

    26 feb 2009
    2.834
    3
    38
    Meiden, ik heb even een vraagje aan jullie. Aankomende maandag ga ik weer naar de gyn en wil dan graag voorstellen om een uitgebreid bloedonderzoek te laten doen. Volgens mij hebben jullie in DD allemaal een uitgebreid onderzoek gehad, maar wat werd daar allemaal getest? Ik wil het graag even op papier zetten zodat ik dat mee kan nemen richting gyn ;). En dan maar hopen dat die man wil meewerken 8)
     
  19. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Graag gedaan Loesie!!
     
  20. Sikki

    Sikki VIP lid

    20 okt 2008
    5.050
    15
    38
    Vrouw
    in het ooooooosten
    Ga zo weg voor het weekendje Eindhoven bij vrienden.
    Als ik zondag terug ben is het hier roze.
    Afgesproken Loesie?

    Knuffel aan alle Dusselbabes!!!
     

Deel Deze Pagina